PDA

View Full Version : کانکشن استرینگ دیتابیس روی هاست رو چطور باید ست کنم ؟

zeos_man
شنبه 12 آذر 1390, 23:49 عصر
سلام دوستان :گریه:

به خدا تا الان فکر کنم 100 تا کانکشن استرینگ رو امتحان کردم اما نشد که نشد تو رو خدا کمکم کنید . من یه هاست دارم که دیتابیسم روی رون قرار داره , دیتابیس رو با MS SQR نسخه Express ایجاد کردم حالا یه فرشته نجات بهم بگه چه خاکی باید تو سرم بریزم تا بوسیله برنامه ایی که دارم مینویسم (Windows Application ) به این دیتابیس وصل بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط خواهشا دقت کنید نسخه sql من Express هستش و ریموت کانکت رو هم فعال کردم .

Integrated Security=SSPI;database=test;server=www.mysiteaddre ss.com;

این هم عکس از کانکشن استرینگی که استفاده کردم البته خیلی از این رو تست کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد که نداد دیگه دارم دیونه میشم بخدا .

omidquest
یک شنبه 13 آذر 1390, 08:16 صبح
سلام دوست عزيز من دارم از اين استرينگ استفاده ميكنم ببين به كارت مياد؟

ConnectionString = "Data Source=127.0.0.1 ;Persist Security Info=True;Password=123456789;User ID=user_db "

127.0.0.1 = آي پي سايتت كه DB اونجاست
123456789 = پسورد ديتا بيس
user_db = نام كاربر ديتا بيس

zeos_man
یک شنبه 13 آذر 1390, 11:24 صبح
دست شما درد نکنه جواب نداد باز همون ارور رو داد یه سوال آیا اصلا کار من درست بوده که نسخه اکسپرس رو نصب کردم یا باید یه نسخه دیگه مثلا Enterpries رو نصب میکردم ؟

omidquest
یک شنبه 13 آذر 1390, 22:08 عصر
دوست عزيز من برنامه خودم رو با vb2010 نوشتم و DB من هم Sql sever 2008 هستش كه روي هاست قرار گرفته
براي كنترل database از روي كامپيوتر نسخه Developer رو نصب كردم و با همين كانكشن هم به ديتابيس وصل ميشم حالا ببين اگه نشد يه يوزر تو بانكت بساز و پيام خصوصي بده تا برات يه نمونه بسازم

در هر صورت من همه جوره در خدمتم

zeos_man
چهارشنبه 16 آذر 1390, 19:11 عصر
salam
یوزر رو باید توی بانک بسازم یا sql server ? لطفا راهنمایی کنین

omidquest
چهارشنبه 16 آذر 1390, 19:25 عصر
سلام
شما بايد براي ديتا بيسي كه روي هاست داري يه يوزر بسازي كه بشه با اون به ديتا بيس اكسس كرد
براي اين كار هم ميتوني از توي كنترل پنل سايت اقدام كني و هم از طريق Sql serveri كه رو سيستمت نصب كردي
البته روش دوم از همه لحاظ بهتره
سرعت ، امنيت ، و باگ كمتر