PDA

View Full Version : یه سوال مبتدی در vbscript

Reza_69
یک شنبه 13 آذر 1390, 09:58 صبح
سلام
من به کاربر مبتدی asp هستم که با vbscript در dreamweaver کار می کنم 2 تا سوال راحت داشتم استادان لطف کنند جواب بدند ممنون می شم .
1)من قبلا تو xp کار می کردم اونجا بعد از بارگذاری صفحه اشکالی تو برنامه بود سطرش رو می گفت ولی تو 7 فقط یه ارور میده می خواستم بدونم راهی هست که تو 7 هم بشه سطر رو فهمید
2)من تو اینترینت چیزی برا vbscript اون هم تو dreamweaver هیچی پیدا نکردم میشه یه منبه بگید من حتی نمی تونم inputbox رو اجرا کنم البته اون جور هم ناشی نیست ولی نمی دونم تو dream weaver در کجا این دستور و امثال آن را کجا بنویسم؟
ممنون

aminghaderi
یک شنبه 13 آذر 1390, 10:53 صبح
سلام.
دوره وبی اسکریپت تقریبا تمام شده و افراد زیادی با آن کار نمی کنند و همانطور که خودتون هم گفتید منبع هم برایش نیست البته کلا منبع برای اسکریپت ها خیلی کم هست ؟! و دلیل دیگر هم ساپرت مرورگر های بزرگ اینترنت هست.
اگر از من می شنوید به جاوا اسکریپت کوچ کنید و اگر اهل تکنولوژی و راحتی کار هستید می تونید به سراغ جی کئوری JQuery بروید ، مطمئنا از انتخابتان جدیدتون ناراضی نخواهید بود.

منابع برای هر دو منبع پیشنهادی بسیار بسیار است و در شرایط نادر باید صبرتون زیاد باشه.
موفق باشید.

Reza_69
یک شنبه 13 آذر 1390, 12:59 عصر
مساله این جاست که واحد درسیمونه تو دانشگاه و بنده مجبور به یاد گیری
انشالله بعد از پاس این درس به پیشنهاد شما متمرکز می شم
بازهم ممنون
از اساتید لطفا کمک

aminghaderi
پنج شنبه 17 آذر 1390, 20:33 عصر
واحد درسیمونه تو دانشگاه
رشته و مقطع شما مگر چی هست که همچین درسی دارید؟؟؟
یه جستجویی در msdn یا خود google داشته باشید مطلب در این باره هست ، منتها باید صبور باشید.

meisam3322
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:35 عصر
ببینید توی ای ن دانشگاه ها چی به خورد بچه های این مملکت میدن. تاسف داره....

aminghaderi
سه شنبه 22 آذر 1390, 21:56 عصر
ببینید توی ای ن دانشگاه ها چی به خورد بچه های این مملکت میدن. تاسف داره....
رشته و مقطع ایشون معلوم نیست چی هست والا رشته مهندسی نرم افزار تا مقطع کارشناسی که من خبر دارم همچین چیزی نداره؟!
به بالاترش هم که خنده داره ....پایین تر هم که نداریم.
والا توی دانشگاه چیزهای خوب خوب درس می دند چیزایی که شاید یه برنامه نویس بعد 20 سال بهش برسه شاید هم اصلا نرسه و....