PDA

View Full Version : سوال: دوستان چطور ميشه تلفن را به برنامه خود اضافه كرد

ra0661
یک شنبه 13 آذر 1390, 11:47 صبح
دوستان ميشه كمك كنيد و بگيد چطور ميشه تلفن را به برنامه خودمون اضافه كنيم كه وقتي يكي زنگ ميزنه برنامه مشخصاتش را بالا بياره

ميدونم كه بايد اطلاعات را قبلا به برنامه داده باشيم و ذخيره شده باشن تو برنامه

برنامه مديريت آزانس است

ميخواهم وفتي يكي زنگ ميزنه مشخصاتش بياد بالا و آماده سرويس باشه

ممنونم ميشم كمكم كنيد

ra0661
چهارشنبه 16 آذر 1390, 17:10 عصر
دوستان كسي نيست كمك كنه

just4froum
چهارشنبه 16 آذر 1390, 19:48 عصر
این جوری که من در تاپیک های مشابه دیدم مودم شما باید اول قابلیت caller ID را داشته باشه بعد هم سیستم آن با سیستم مخابرات ایران هم خونی داشته باشه که میگن 90 % شون این قابلیت رو ندارند. در ضمن با نرم افزار هایی مثل kdtele می توان شماره ی شخصی که زنگ میزنه رو مشخص کرد.

vbhamed
جمعه 18 آذر 1390, 10:36 صبح
سلام

بهترين و مطمئن ترين روش استفاده از دستگاه كالر آي دي كامپيوتري هستش تا تلفن رو بدست بياري
بعدش هم در بانكت جستجو مي‌كني و بقيه كارها...
اگر دستگاه خواستي با من تماس بگير : info@arminaco.com

ra0661
جمعه 18 آذر 1390, 11:59 صبح
دوستان یکی از دوستان میگه میشه با کد نویسی این کار را کرد

vbhamed
شنبه 19 آذر 1390, 08:26 صبح
سلام

كدنويسي كه لازمه هر كاريه، ولي شما بايد اول بتوني شماره رو از سخت افزار كه مودم يا دستگاه كالر آي دي هست دريافت كني
مودم هاي موجود در بازار اكثرا با سيستم مخابرات ناسازگار هستن، هر چند اگر بخواي من خودم مودمي كه بيشتر جاها جواب ميده دارم ولي تازه كه مشكل مودم حل بشه شما نهايتا يك خط رو مي‌تونيد پشتيباني كنيد چون نصب بيش از يك مودم هم دردسر سازه و هم ممكنه دو تا مودم يكسان با هم نصب نشن تازه بايد دستگاه مشتري هم باز بشه، البته مودم هاي USB هم وجود داره
ولي در كل بهترين روش همون دستگاه كالر آي دي هست

ra0661
شنبه 19 آذر 1390, 12:12 عصر
دوست عزیز قیمت اش چنده کالر ایدی بعد از خرید این دستگاه چطوری وصلش کنم به برنامه

vbhamed
یک شنبه 20 آذر 1390, 01:48 صبح
سلام

به سايت ما، قسمت ليست قيمت مراجعه و فايل ليست قيمتها را دريافت نماييد
www.ArminaCo.com (http://www.ArminaCo.com)

reza erfani
یک شنبه 20 آذر 1390, 09:03 صبح
به لینک زیر هم یه نگاه بکنید (من خودم امتحان نکردم لپتاپ دارم نمیتونم امتحان کنم )
http://www.yes-tele.com/modem.html

http://www.planet-source-code.com/vb/scripts/BrowseCategoryOrSearchResults.asp?lngWId=1&txtCriteria=Caller+ID

reza erfani
یک شنبه 20 آذر 1390, 11:28 صبح
دوستان طی جستجوهایی که کردم متوجه شدم که مودم باید دارای caller Id باشد بعد دنبال این موضوع بودم که در سایت تبیان متوجه شدم مودمی که من رو یک سیستم امتحان کردم دارای این قابلیت هست ولی چرا شماره تلفن رو نمیندازه موندم اگه میشه کمکم کنید تا این مشکل رو منم حل کنم
راستی اگه کسی میدونه چند مارک از مودم هایی که این قابلیت رو دارن رو بگه تا باهاشون آشنا بشیم :)
ممنون

vbhamed
چهارشنبه 14 دی 1390, 08:51 صبح
سلام

يكبار ديگه پست شماره 6 رو بخونيد
ضمنا اگر مودم ساپورت كنه و با مخابرات هم سازگار باشه (حدود 5% مودم ها)، نبايد مودم توسط ويندوز Detect و نصب شده باشه، حتما بايد به صورت دستي از روي سي دي اصلش نصب كنيد وگرنه قسمت كالر آي ديش نصب نميشه

ra0661
پنج شنبه 15 دی 1390, 17:54 عصر
اره دوست عزيز بهترين كار همون استفاده از دستگاه است ولي من خواستم با كد اينكار را بكنم