PDA

View Full Version : سوال: محدودیت تعداد ستون در کوئری

Rasool-GH
یک شنبه 13 آذر 1390, 18:23 عصر
سلام
اقایون لطفا بگید که برای ساخت کوئری از هر نوعی محدودیتی برای اضافه کردن ستونها وجود داره ؟

برای مثال من میتونم در یک کوئری 150 ستون اضافه کنم که برای محاسبات روی حدود 2000 رکورد استفاده میشه

مشکلی پیش نمیاد ؟

Abbas Amiri
یک شنبه 13 آذر 1390, 19:33 عصر
حداکثر رکوردهایی که دریک کوئری میتوان شرکت داد 255 است ود Update Query بعلت اینکه به ازای هرفیلد یک فیلد جهت مقدار آپدیت لازم است این مقدار به 127 میرسد

Rasool-GH
یک شنبه 13 آذر 1390, 21:36 عصر
این به این معنیه که تعداد ستونها مطرح نیست و فقط تعداد ردیفها معدوده ؟
ضمنا من کوئری Select رو با بیش از 255 رکورد دارم این محدودیت مربوط به نوع خاصی از کوئری میشه یا من منظور شما رو درست متوجه نشدم ؟

Abbas Amiri
یک شنبه 13 آذر 1390, 22:03 عصر
این محدودیت به ازای فیلدهایی(ستون) است که یک رکوردست از یک کوئری ارائه می دهد . 255 فیلد برای انواع کوئری باستثنای update Query
من خودم امتحان نکرده ام و معنی جمله اول این است شاید بتوان بابیش ازاین تعداد تعریف کرد و استفاده از این کوئری در یک رکوردست در یک فرم یا گزارش و .... بابیش از تعداد معین شده امکان پذیر نمی باشد.

Abbas Amiri
یک شنبه 13 آذر 1390, 22:14 عصر
باید به عرضتان برسانم ، محدودیت صادق است و تعریف کوئری با بیش از255 فیلد برای کوئریهای غیر آپدیت ممکن نمی باشد. هرجا سرچ کردم غیراز این نتیجه ای ندیدم

Rasool-GH
دوشنبه 14 آذر 1390, 00:00 صبح
ممنون بابت توجه شما .

من درست متوجه نشده بودم با احتساب این موارد که ذکر فرمودین یک کوئری حد اکثر میتواند دارای 255 فیلد (ستون) و تعداد نا محدودی ردیف باشد و در مورد کوئری اپدیت تعداد ستونها 127 عدد میباشد .