PDA

View Full Version : سوال: ارسال sms با #c

llsppaa
یک شنبه 13 آذر 1390, 19:40 عصر
سلام دوستان.دارم یه برنامه با #c مینویسم که میخوام تو اون ارسال اس ام اس با اتصال موبایل داشته باشم.
دوستان هر کی میتونه بهم آموزش بده.اگه میشه یه نمونه بزارین
ممنون میشم

mohammad272005
دوشنبه 14 آذر 1390, 02:56 صبح
راههای متعددی برای این منظور هست. راستش یه خورده زیادتر از اونه که بتونم همه رو توضیح بدم. ولی سعی میکنم همه رو لیست کنم تا در صورت تمایل شما، یکی رو کامل (البته کامل که نه. در سطح اطلاعات ناقص خودم) شرح بدم:
1- بدون نیاز به موبایل:
1-1- استفاده از یک GSM Modem که البته خیلی مقرون به صرفه نیست.
2-1- استفاده از WebServiceهای موجود در اینترنت که عموما پولی هستن.
2- بوسیله موبایل شخصی:
1-2- نوشتن برنامه ای که از داخل موبایل sms رو برای شما ارسال کنه. (Single)
2-2- تکمیل برنامه فوق به نحوی که بتونه smsها رو از کامپیوتر بگیره و از طریق موبایل ارسال کنه (Server/Client)

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آذر 1390, 17:26 عصر
برنامه خيلي ساده تر از اونه كه فكرش رو بكني.كامپوننت mcore و keylix رو من كار كردم.keylix بهتره و كرك شدش هم راحت گير مياد.اين ابزارها خودش مود داره كه ميتونه اس ام اس رو با gsm مودم يا موبايل بفرسته شما برنامه رو مينويسي و هروقت خواستي مودش رو عوض ميكني تا با موبايل يا gsm بفرسته همين.

llsppaa
دوشنبه 21 آذر 1390, 20:14 عصر
راههای متعددی برای این منظور هست. راستش یه خورده زیادتر از اونه که بتونم همه رو توضیح بدم. ولی سعی میکنم همه رو لیست کنم تا در صورت تمایل شما، یکی رو کامل (البته کامل که نه. در سطح اطلاعات ناقص خودم) شرح بدم:
1- بدون نیاز به موبایل:
1-1- استفاده از یک GSM Modem که البته خیلی مقرون به صرفه نیست.
2-1- استفاده از WebServiceهای موجود در اینترنت که عموما پولی هستن.
2- بوسیله موبایل شخصی:
1-2- نوشتن برنامه ای که از داخل موبایل sms رو برای شما ارسال کنه. (Single)
2-2- تکمیل برنامه فوق به نحوی که بتونه smsها رو از کامپیوتر بگیره و از طریق موبایل ارسال کنه (Server/Client)

من یه دیتا گرید دارم که لیست رو بهم نشون میده (مربوط به اعضا یک سازمان)....میخوام با نوشتن متن (مثلا پیام تبریک) اون پیام رو برای همه اعضایی که با دیتا گرید نمایش داده شده ارسال کنم.از طریق اتصال گوشی ...در ضمن میخوام متن ارسالی هم توی خود برنامه بنویسم

llsppaa
دوشنبه 21 آذر 1390, 20:19 عصر
اگه نمونه برنامه برام بفرستیم ممنون میشم.با تشکر