PDA

View Full Version : دوستان به عنوان اولین کار چطوره لطفا دقیق بررسی بفرمائید

sara_aryanfar
یک شنبه 13 آذر 1390, 23:49 عصر
با سلام بلاخره با همکاری یکی از دوستان یه هاست گیر آوردم ازشون ممنونم حالا به نظرتون از نظر حرفه ای بودن و سایر موارد چطوره لطفا اشکالاتم رو بگید واقعا ممنون میشم

http://yagot.com

Sirwan Afifi
دوشنبه 14 آذر 1390, 00:22 صبح
بیشتر روی Cross Browser بودنش تمرکز کن.

mahsaemad201267
دوشنبه 14 آذر 1390, 00:33 صبح
سلام خیلی خوب کار کردین یه سوال ان تصویر متحرک و قسمت جستجو رو چجوری میشه در شسح استفاده کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

sara_aryanfar
دوشنبه 14 آذر 1390, 00:41 صبح
بیشتر روی Cross Browser بودنش تمرکز کن.
بله هنوز فقط روی فایر فاکس ست کردم به مرور روی دیگر مرورگرها هم کار می کنم در مورد گرافیکش نظرتون چی هست

mmnoody2006
دوشنبه 14 آذر 1390, 07:49 صبح
کد کثیفی داره جاوا اسکریپت و Css جاش تو صفحه نیست .

با مرورگر های مختلف مخصوصا IE های قدیمی اصلا درست نمایش داده نمی شه.

صفحه اصلا عنوان نداره و اصول سئو به صورت کامل رعایت نشده.

خیلی جالبه خیلی حرفه ای Css می نویسی ولی از نظر عملکرد حتی تو فایرفاکس هم درست نمایش داده نمی شه

در کل چیزی نداره ( از نظر کد ) که بشه نظر داد

sara_aryanfar
دوشنبه 14 آذر 1390, 12:18 عصر
خب برخی جاها که css خیلی کمه مجبور شدم تو خود صفحه بزارم اما در مورد جاوا میشه بگید پس جاوا باید کجا گذاشته بشه ممنون

Saber Mogaddas
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:05 عصر
سلام
خوبه تبریک میگم ..و می دونم رفته رفته پشرفت میکنید..

golnouri
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:33 عصر
خوب نیست ...

sara_aryanfar
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:50 عصر
خوب نیست ...
خب من می دونم این شاید یه کار حرفه ای نیست و از دوستان هم ممنونم برای انتقاداتشون ممکنه ایراداتم رو بفرمائید واقعا ممنون میشم

sara_aryanfar
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:52 عصر
کد کثیفی داره جاوا اسکریپت و Css جاش تو صفحه نیست .

با مرورگر های مختلف مخصوصا IE های قدیمی اصلا درست نمایش داده نمی شه.

صفحه اصلا عنوان نداره و اصول سئو به صورت کامل رعایت نشده.

خیلی جالبه خیلی حرفه ای Css می نویسی ولی از نظر عملکرد حتی تو فایرفاکس هم درست نمایش داده نمی شه

در کل چیزی نداره ( از نظر کد ) که بشه نظر داد
ممنون درسته دارم css و جاوا رو بیرون می برم ممنون

golnouri
دوشنبه 14 آذر 1390, 17:41 عصر
دوست عزیز اول اینکه هر کی نظر خودش و داره و نظرات مختلف مورد احترام
از نظر من چیزی نداره که بخواهیم در موردش بحث کنیم.
اون عکسی که به عنوان header است تیتر نوشته ازش زده بیرون و ...
یه jquery وسط صفحه که عکسها توش کش اومده و ...
و یک منو تب
دوست عزیز چیزی که شما قرار دادید چیزی نداره که بشه گفت خوبه یا بده و یا نظر تخصصی داد. اما در مجموع به عنوان یک قالب خوب نیست چون هیچ اصولی توش رعایت نشده.
پیشنهاد من:
قالب سایت باید بسته به موضوع سایت طراحی بشه و لازمه ی وجود خیلی از موارد بستگی به خیلی چیزها داره.
اصلا سایت یعنی چی؟ باید ببینید هدف چیه؟ اصل مهم بیان درست موضوع در قالبی مناسب است.
قالب سایتهای معتبری مثل یاهو و یا حتی جستجوگر بینگ و ببینید (منظورم این نیست که بخواهید مثل اونها طراحی کنید * این جمله اشتباه)
سعی کنید سایتهای معتبر و ببینید.
باز هم میگم بسته به موضوع باید قالب طراحی بشه.

به هر حال موفق باشید

eyes_shut_number1
چهارشنبه 16 آذر 1390, 11:29 صبح
روی هدر سایت خیلی کار کن
کیفیتش خوب نیست
چیزی که یک سایت رو شکیل نشون میده هدر
موفق باشی

refugee
پنج شنبه 17 آذر 1390, 00:45 صبح
درود بر بانو ؛

1. احساس می کنم برخی از کد ها کپی هستند ./
2. موضوع سایت ، موضوع سایت را بگید تا رنگ بندی و ترکیب چیدمان را بگم ./
3. در کل کد نویسی مرتب و استاندارد نیست ./
4. رنگ بندی به چشم میزنه فکر نمی کنم زیاد جالب باشه مخصوصا رنگ قرمزش ./
5. سرعت لودینگ خیلی پائینه ./ که فکر می کنم مال هاست باشه ./
6. کد نویسی css بین کد ها خیلی فاصله است ./ حجم فایل میره بالا ./ پس فاصله بی خودی معنی نداره ./
7. قالب پیش فرض و حرفه ای نیست و هدر خیلی تو سایت مهم است ./ کل سایت را هدر معرفی میکند که متاسفانه ...
8. ارتفاع منوی هدر کم است و باید بیشتر از این باشه ./ و اگر کمی از سمت راست هم فاصله می دادین بهتر بود ./
9. اسلایدر جی کوئری ، اندازه مناسبی ندارد و بیشتر فضای سایت را گرفته و البته عکس ها بی کیفیت و اندازه جالبی ندارد . نباید کش بیاد ./
10. تب ها گوشه های گردش خیلی ضایع است و بردرش هم جالب نیست ./و اندازه تب نباید تمام صفحه باشد ./

برای یک قالب پیش فرض و اون چیزی که من دیدم ، همینا کافی است ./ لطفا به فکر سرعت بارگزاری و حجم فایل ها باشید ./ وقت نبود که با ما بقی مرورگر ها تست می کردم ./

موفق باشید یا علی
دکمه تشکر فراموش نشود .

hamid_shrk
پنج شنبه 17 آذر 1390, 09:32 صبح
علاوه بر توصیه های دوستان
بعنوان اولین کار قالبش بدک نیست باید کلی کار بشه روش، ولی سعی کنید هیچ وقت از عکس هایی به این بزرگی استفاده نکنید چون با این سرعت اینترنت خانگی محاله سایت بالا بیاد.
موفق باشید.

j_naroogha@yahoo.com
پنج شنبه 17 آذر 1390, 20:05 عصر
فکر کنم با اولین نگاه میشه فهمید که طرلحی اش یک کپی محض از یه قالب دیگه بوده.(البته شاید هم اشتباه متوجه شدم).
اما برای اولین کار معرکه اس.
موفق باشید.

refugee
پنج شنبه 17 آذر 1390, 23:39 عصر
یک مشکل بزرگ این قالب اینه که کش نمیاد . قالب از هم جدا میشه در موقع کوچک کردن .

کنترل را نگه داشته و دکمه چرخان موس را بچرخانید . می بینید چی می گم .

مو فق باشید یا علی

ravand
جمعه 18 آذر 1390, 09:34 صبح
من الان دكمه ي كنترل رو گرفتم و دكمه ي وسط ماوس رو چرخودم و ديدم كه قالب شما بهم ميريزه. اين دليلش استفاده از مقدار auto هست. فكر كنم اگه با نمايشگر هايي با ابعاد بزرگتر ببيني بهم بريزه. حالا من با lcd چك كردم مشكلي نداشت . مانيتورهاي ديگه رو نميدونم.