PDA

View Full Version : تبدیل فایل های Matlab به dll

wolf_majid
دوشنبه 14 آذر 1390, 19:37 عصر
سلام دوستان
من می خوام با سی شارپ یک پروژه پردازش تصویر بنویسم
توی اینترنت زیاد گشتم (یک تعداد دستور پیدا کردم که زیاد سر در نیاوردم)
می خوام ببینم اگر کسی از دوستان می دونه چطور میشه m_file های مطلب رو به dll تبدیل کرد کمکم کنه
یا اگر روش دیگری وجود داره راهنماییم کنه

خواهشا" مدیران عزیز پاک نکنند (عنوان بهتری به نظرم نرسید - تقریبا" مرتبط به بخش سی شارپه )

ممنون می شم کمکم کنید

یک سواله دیگه :
چطور میشه یک آرایه از اعدا اعشاری (مثلا" float) را به عکس تبدیل کرد ؟

Amir Oveisi
دوشنبه 14 آذر 1390, 20:01 عصر
اینجا توضیح داده که چطور این کار رو انجام بدید:
http://www.mathworks.com/matlabcentral/fileexchange/12987-integrating-matlab-with-c&watching=12987

من این کار رو انجام دادم قبلا اما سرعتش بسیار افتضاحه (سرعت خود Matlab پایین هست به اندازه کافی با این کار کمتر هم میشه). اگر برای تولید برنامه میخواید این کار رو بکنید توصیه می کنم از راه های دیگه ای استفاده کنید. اما اگر برای تست یک الگوریتم میخواید استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد.

پ.ن
شما هر نوع پردازش تصویری بخواید انجام بدید (چه رو ویدیو چه رو عکس) میتونید با library هایی مثل AForge .NET و یا Open CV انجام بدید. Open CV‌ سرعتش از AForge .NET بالاتره و کامل تر هم هست اما کار باهاش یه کم سخت تره. ولی AForge .NET‌ هم تا حد زیادی نیاز ها رو برطرف می کنه و سرعتش هم قابل قبوله.

سوال دومتون مفهموم نشد

wolf_majid
دوشنبه 14 آذر 1390, 20:10 عصر
ممنون از پاسختون
یک پروژه دانشجوییه (برای تشخیص متن داخل تصویر (ocr))

سوال دوم :
زیاد مهم نیست
می خواستم بدونم چطور میشه تصاویر با کلاس double که دارای پیکسل های اعشاریند رو توی C#‎ نمایش داد

راستی AForge.NET خیلی با مطلب فرق می کنه ؟

لینکتون هم مشکل داره (لطف کنید یک لینک دیگه بدید)

Amir Oveisi
دوشنبه 14 آذر 1390, 20:19 عصر
راستی AForge.NET خیلی با مطلب فرق می کنه ؟
این یک Library برای دات نت هست که open source هست. اصلا ارتباطی با Matlab نداره.

لینکتون هم مشکل داره (لطف کنید یک لینک دیگه بدید)
مشکل نداره.IP ایران رو block کرده به خاطر تحریم. از ابزارهای دور زدن! استفاده کنید.