PDA

View Full Version : ایجاد Splash screen بین فرم Login و فرم اصلی

behzad_rainy
دوشنبه 14 آذر 1390, 23:58 عصر
سلام
من بین فرم Login و فرم اصلی از splash استفاده کردم
اما بعد ok کردن فرم Loginبلافاصله splash نشان داده نمیشه
من میخوام بعد اینکه فرم لاگین ok شد بلافاصله تا زمانی که فرم اصلی لود نشده splash نشان داده شه

mohammad272005
سه شنبه 15 آذر 1390, 00:56 صبح
با سلام.
من اگه بخوام این کار رو بکنم، درست قبل از ایجاد نمونه از فرم اصلی، فرم splash رو ایجاد میکنم و نمایش میدم. این نمونه ایجاد شده رو در کلاس program، توی یک متغیر که برای این کار در نظر گرفتم، قرار میدم تا توی رویداد shown در فرم اصلی، متغیر مربوطه از کلاس ptogram رو close می کنم. حالا نمیدونم این به درد شما میخوره یا نه

behzad_rainy
سه شنبه 15 آذر 1390, 12:23 عصر
با سلام.
من اگه بخوام این کار رو بکنم، درست قبل از ایجاد نمونه از فرم اصلی، فرم splash رو ایجاد میکنم و نمایش میدم. این نمونه ایجاد شده رو در کلاس program، توی یک متغیر که برای این کار در نظر گرفتم، قرار میدم تا توی رویداد shown در فرم اصلی، متغیر مربوطه از کلاس ptogram رو close می کنم. حالا نمیدونم این به درد شما میخوره یا نه
نمیشه بعد اینکه فرم اصلی لود شد Windowstate=minimize و Showintaskbar=false قرار بدیم بعد تو رویداد shown در فرم اصلی فرم لاگین رو فراخوانی کنیم اگه ok بود Windowstate=normal و Showintaskbar=true قرار بدیم
من فرم لاگین رو اینجوری میارم اما Windowstate و Showintaskbar رو نمیتونم به حالت اولیه برگردونم

nunegandom
سه شنبه 15 آذر 1390, 18:06 عصر
سلام،این رو ببین:
یه فایل متنی همراهشه و یک سورس، از همین سایت دانلود کردم، فق نمیدونم کجاش! :بامزه:

behzad_rainy
سه شنبه 15 آذر 1390, 19:20 عصر
سلام،این رو ببین:
یه فایل متنی همراهشه و یک سورس، از همین سایت دانلود کردم، فق نمیدونم کجاش! :بامزه:
ممنون این مثال خیلی به دردم خورد:چشمک:

s3rv3r
چهارشنبه 16 آذر 1390, 00:44 صبح
سلام،این رو ببین:

ايجاد Splash اصولي همينه. بعضا دوستان ميان و سعي ميكنن با تاخير ترد اينكارو بنا به طول كشيدن زمان لود برنامه انجام بدن كه اشتباهه و دائم بايد زمانو در نظر بگيردن كه نميشه.

saeed_sho
پنج شنبه 17 آذر 1390, 11:44 صبح
میشه بگید splash چیه؟

behzad_rainy
پنج شنبه 17 آذر 1390, 12:30 عصر
میشه بگید splash چیه؟
Splash همون تصویری هست که قبل از لود شدن برنامه به کاربر نشون داده میشه مثل office یا photoshop

azizi174
یک شنبه 24 آذر 1392, 00:28 صبح
باتشکر عالی بود.