PDA

View Full Version : فروم Asp.net کامل

iamebadi
چهارشنبه 11 آبان 1384, 16:32 عصر
با سلام

آیا کسی فروم Asp.net کامل و مجانی سراغ داره به ما معرفی کنه ؟
پیشاپیش ممنون

javad3151
پنج شنبه 12 آبان 1384, 09:46 صبح
فروم open source فقط 2 مورد هست :

CommunityServer
و
DotNetNuke

mehrdotnet
پنج شنبه 12 آبان 1384, 13:33 عصر
ممکنه راهنمایی بفرمایین که هر کدام از این فروم ها چه امکاناتی رو ساپورت می کنه؟ و از کجا میشه گیرشون آورد؟

javad3151
جمعه 13 آبان 1384, 23:45 عصر
برنامه dotnetnuke در واقع یک نرم افزار جامع سایت ساز هست که می تونید بدون برنامه نویسی یک سایت کاملا پیشرفته طراحی کنید ( شامل فروم , گالری , اخبار و...) و از طرفی برنامه بصورت open source است و می تونید تغییراتی که بخواهید در آن ایجاد کنید (البته ناگفته نمونه که سورسش خیلی پیچیده است و اکثر اوقات عطایش را به لقایش می بخشید ) و می تونید سورس برنامه رو همراه با آموزش از سایتش دانلود کنید:

www.dotnetnuke.com

ولی برنامه communityserver فقط برای ایجاد فروم می باشد که می تونید از سایتش دانلود کنید:

http://communityserver.org

mehrdotnet
شنبه 14 آبان 1384, 13:06 عصر
جناب javad3151 :
خیلی خیلی از راهنمایی هاتون ممنون. خواستم ببینم خودتون با این DotNetNuke سایتی راه اندازی کردین یا خیر؟
اگه باهاش سایتی رو راه بیاندازیم بعد از یه مدتی آبروریزی نمی کنه؟ یعنی منظورم یه جور Expire شدنه.
آخه میدونین من تا حالا خیلی ها رو دیدم که از این قضیه لطمه خوردن حتی از بعضی در اصطلاح OpenSourceها !!! واقعاً عجیبه نه؟!!
حالا می خوام بدونم وضعیت این یکی چطوریه؟

javad3151
شنبه 14 آبان 1384, 13:36 عصر
راستش من خودم با این برنامه سایتی طراحی نکردم ، ولی داخل سایت دانت نت نوکی ، سایتهایی رو که با این برنامه طراحی شدند رو معرفی کرده
ولی کلا در مورد قدرت دات نت نوکی زیاد شنیدم

mehrdotnet
شنبه 14 آبان 1384, 15:01 عصر
بسیار خوب ممنون ولی اگه چیزی در این مورد به گوشتون خورد که خدای نکرده ممکنه Expire بشه حتماً خبرم کنین که تا مشکلی پیش نیومده جلوشو بگیریم.
باز هم متشکر

ealireza
یک شنبه 15 آبان 1384, 00:48 صبح
کلی فروم دیگه هست تو کنترول گالری ASP.net بگرد ...
اما بعضیاش پولیه
خیلی هم قشنگن

mehrdotnet
یک شنبه 15 آبان 1384, 10:02 صبح
بعضیاش پولیه

حالا اون بعضیای دیگه که پولی نیست چیه؟!
میشه یه راهنمایی کوچولو بکنین؟

mohsen99
دوشنبه 16 آبان 1384, 12:07 عصر
اگه باهاش سایتی رو راه بیاندازیم بعد از یه مدتی آبروریزی نمی کنه؟ یعنی منظورم یه جور Expire شدنه

نه کاملا مجانی و معتبره
می تونید لاسنسشو روی سایتش مشاهده کنید.

البته ناگفته نمونه که سورسش خیلی پیچیده است و اکثر اوقات عطایش را به لقایش می بخشید

درسته سورس پیچیده اما بسیار زیبایی داره که میشه خیلی چیزا ازش یاد گرفت

javad3151
دوشنبه 16 آبان 1384, 13:25 عصر
سلام
ضمنا مقداری از این برنامه فارسی شده ( فایل Resource ش ) که می تونید فایلش رو از همون سایت دانلود کنید

zarzary
چهارشنبه 18 آبان 1384, 14:17 عصر
میشه یه راهنمایی کنین که پایگاه دادش چی؟و چه شکلی را اندازی میشه
من هرچی توی فایهایی که دانلود کردم می گردم database اون را پیدا نمی کنم فقط یک سری
data provider پیدا می کنم

mohsen99
پنج شنبه 19 آبان 1384, 13:08 عصر
جه ورزنی download کردید؟
ورژن 3 فقط با sqlserver کار میکنه ولی ورزن 2 هم با sql و هم با access کار میکنه

zarzary
پنج شنبه 19 آبان 1384, 21:45 عصر
من اخرین ورژن را دانلود کردم هم سورس و مستندات ولی فایل که با پسوند های پایگاه داده sql و یا acsses باشه پیدا نکردم

saba1000001
چهارشنبه 25 آبان 1384, 22:59 عصر
با عرض سلام
لطف میکنید بفرمایید که این نرم افزار را چگونه از سایتهای زیر دانلود کردید
http://www.dotnetnuke.com
http://communityserver.org
ممنون میشم اگه پاسخ بدین
با تشکر خداحافظ

mohsen99
شنبه 28 آبان 1384, 12:26 عصر
کافیه یک database جدید در sqlserver ایجاد کنید
در فایل , connectionstring web.config مربوطه را در قسمت sitesqlserver مشخص کنید و بعد برنامه را اجرا کنید
کل جداول و sp ها به طور خود کار ساخته میشه

rohollahmahmoodiany
شنبه 13 اسفند 1384, 02:53 صبح
با php دیدم که یک سی دی تهیه شده که هم فارسی است و هم همه امکانات لازم را دارد وهم ساده.ایا برای asp هم چنین کاری شده(علاوه بر موارد فوق ) .صد در صد چنین مواردی وجود دارد.حتی اگه پولی هم باشه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن.

rohollahmahmoodiany
چهارشنبه 17 اسفند 1384, 14:43 عصر
اقا من این پکیج را دان کردم.DotNetNuke_3.2.2_Install .اما موقع extract پیغام میدهد no file to extract .ایا کسی میدونه چرا؟
این هم لینک دانلود:http://prdownloads.sourceforge.net/dnn/DotNetNuke_4.0.2_StarterKit.vsi?use_mirror=voxel

hamidshahram
جمعه 26 شهریور 1389, 13:17 عصر
سلام این دومی که نیست توی سایت منظورم اون یکی دیگه غیر dotnetnuke هستش از کجا می تونم گیر بیارمش