PDA

View Full Version : گفتگو: ناراحت از.. ؟ و ...

M0TR!X
پنج شنبه 17 آذر 1390, 03:41 صبح
سلام.

بچه ها اون روز داشتم اگهی استخدام میدیم ! همه c# کار میخوان از اونهمه اگهی فقط دو تاش مربوط به جاوا بود.

من جاوا رو به عنوان زبان اصلی خودم انتخاب کردم البته هنوز مبتدی هستم ولی اگه خدا بخواد دیگه میخوام تا اخرش برم !

حالا با این اصاف ا اینده داریم یا نه ؟در ضمن به نظر من کسی که زیر 1 تومن ماهی حقوق داشته باشه به درد نمیخوره باید شغلش رو عوض کنه !

==== === یه سوال بی ربط هم بپرسم ؟

1_با جاوا میشه برنامه سیستمی نوشت ؟

2_برنامه نویسی با جاوا واسه اندروید چقدر با جاوا SE فرق داره ؟

L u k e
پنج شنبه 17 آذر 1390, 10:23 صبح
خوب معلومه تو بیشتر شرکت ها از دات نت استفاده می شه هم واسه راحتی کار هم واسه خرجش
اگه واسه بول می خوای برنامه نویسی کنی به نظر من بازار اندروید چند وقت دیگه خیلی داغ می شه
تو تهران شرکت های زیادی هست که از جاوا استفاده می کنند اونم در بروژه های بزرگ چون استفاده از جاوا در بروژه های کوچک اصلا انتخاب خوبی نیست چون همون برنامه رو می شه تو دات نت نوشت و ... چرا اینقدر هزینه صرف کنند و با جاوا نبویسند

M0TR!X
جمعه 18 آذر 1390, 04:22 صبح
سلام.

یعنی شما میگی جاوا رو بزاریم کنار و بریم دنبال .net ؟

spiderman200700
جمعه 18 آذر 1390, 14:35 عصر
به نظر من که بچسب به جاوا.
تا چند سال دیگه درصد خیلی زیادی از جامعه ی برنامه نویسی ایران سراغ جاوا میره (همونطور که اکثر دنیا الآن سراغ جاوا رفتن).
یعنی پروژه های زیادی با جاوا انجام میشه،در نتیجه جاوا کارها، کار خیلی خیلی بیشتری خواهند داشت.

sina_oonline
جمعه 18 آذر 1390, 15:46 عصر
بنده خودم کار نمی کنم ولی دوستان جاوا کار زیادی دارم که به نقل عرض کنم اولا حداقل توی تهران کار برای برنامه نویسان جاوا فراوانه و دوما پولشم خوبه!

ناصرقلی
شنبه 19 آذر 1390, 14:22 عصر
معمولا جاوا کارها را از کانالهای دیگری استخدام می کنند و البته تا جایی که من دیدم جاوا کارهای وارد هیچوقت بیکار نمی مونند که دنبال کار بگردند اون هم تو آگهی های عمومی.

M0TR!X
یک شنبه 20 آذر 1390, 14:54 عصر
سلام.

کاملا ناامید شده بودم ! خدا رو شکر باز یه امیدی پیدا کردم !

ناصرقلی
یک شنبه 20 آذر 1390, 21:37 عصر
در جهت امیدوار کردن بیشتر شما توصیه می کنم یک سری به سایتهای کاریابی خارجی بزنید مثل seek.com و به دنبال آگهی های استخدام با جاوا و دات نت بگردید و اعداد را مقایسه کنید. خواهید دید که اعداد بسیار با ایران متفاوت است. نرم افزارهایی که معمولا بر بستر تکنولوژی های جاوایی نوشته می شوند از نظر تعداد کمتر ولی از نظر ابعاد بسیار بسیار بزرگ ترند

Symorgh_ce
پنج شنبه 24 آذر 1390, 00:28 صبح
يه نگاه يه j2eelist بنداز (يه گروه ياهو هستش). تقريبا 90% شركتهاي جاوا كار اونجا آگهي ميدن.

rohalamin
یک شنبه 27 آذر 1390, 12:29 عصر
به نظر من هم تا چند وقت ديگه همه چي ميشه جاوا!
چون فعلا دارن همه كامپيوتر رو ميريزن تو يه چيز كوچيك به اسم تلفن همراه!
به نظر من خيلي جاي اميدواري داره.:لبخندساده: