PDA

View Full Version : كمك در 3مورد

alizadeh.6725
پنج شنبه 17 آذر 1390, 17:54 عصر
به نام خدا و سلام
من يه بانك اطلاعاتي دارم درست مي كنم از يه سري مربي اموزشگاهم كه چند تا سوال دارم
1.اول اينكه يه جدول درست كردم كه داخلش هر مربي را با كد مخصوصي ثبت كردم .مي خوام تو يه جدولي ديگه كه ليست پرداخت حقوق وقتي كه كد يه مربي رو مي زنم مشخصات كاملش از جدول شماره 1 بگيره و به من بده

2.مي خوام مثلا اكسس با نمودار بيشترين پولي كه يه مربي گرفته به من نشون بده (البته دوست دارم اطلاعات ببره تو اكسل بعدش به من نشون بده)اخه كار با نمودار تو اكسل خيلي مسلطم

3.و سومين سوال اين كه وقتي كه من معلوم شد چقدر حقوقش يك فايل تو ورد درست كنم و اطلاعت ببر تو اون بشونبه طور مثال اقاي.......................(اسم از اكسس بياد) مبلغ ........................(مبلغ از اكسس بياد).
اطلاعات كامل بشه
متشگرم

aromega65
جمعه 18 آذر 1390, 15:20 عصر
سلام
نمونه دیتابیس رو بزار برای کارهایی که میخوای باید یه کم وقت گذاشت

alizadeh.6725
سه شنبه 29 آذر 1390, 09:10 صبح
سلام.
اقا سوال بالاي من منتفي شد چون فكر كنم كار سختي است بجاش يه سوال ديگه دارم .يه صفحه جستجو درست كردم با اين كد Like [Forms]![f_serach main form]![name cd] & "*" Or Is Null كه جستجوم دقيق مشكل نداره حال مي خوام بعد از جستجو كاربر نتايج جستجو را بعد از اينكه كلي ديد رو هركدوم كليلك كرد يكي يكي ببين .نمي دونم منظور فهميديد يا نه 79446

wolfstander
چهارشنبه 30 آذر 1390, 07:22 صبح
سلام
برای سوال اولت: مشکلی نیست و خیلی هم راحته اتفاقاً
شما یک کمبو باکس بذار و وصلش کن به تیبل
اطلاعات رو توش بخون
یک سری هم تکست باکس بذار، و در اونت چنج کمبو بنویس که اینها برابر اون هستند

در مورد پست آخرت، شما در اونت On Click بنویس که فرم دیگه ای رو باز کنه که اطلاعاتت رو نمایش بده
البته چون فایل نیست، نمیتونم بیشتر از این کمکت کنم