PDA

View Full Version : مشکل کرک کامپوننت DevExpress بر روی هاست

alimahmou20
شنبه 19 آذر 1390, 13:36 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
یه مشکلی که دارم اینه که تو پروژه ام از کامپوننت DevExpress ورژن 11.1.4 استفاده کردم
تو سیستم خودم یا هر سیستم دیگه که اجرا میکنم چون دسترسی دارم و کرک مربوطه رو اجرا میکنم و فایل کرک رو میریزم تو Gac هیچی مشکلی ندارم
ولی وقتی پابلیش میکنم و DLL های DevExpress تو Bin کپی میکنم
نرم افزار رو هاست به درستی کار میکنه ولی خطای تریال رو بالای صفحه نشون میده:گریه:
من دسترسی به این سرور ندارم که بتونم کرک کنم یعنی شدنی نیست
ممنون میشم کمکم کنید.
با تشکر
خطای مربوطه:
You have installed DevExpress Products in Evaluation Mode – To purchase a license, please visit us online at: www.devexpress.com/purchase (http://www.devexpress.com/purchase).
If you’ve purchased DevExpress Products and need to register your license, please review: How to Convert a Trial and Register Your Product (http://devexpress.com/Support/Center/KB/p/K18106.aspx).

babak2000
یک شنبه 20 آذر 1390, 10:04 صبح
شما بعد از کرک برنامه ، فایل ریجستر را ه اجرا کردید یا نه ؟

من با نسخه 8.3 کار میکنم با نسخه 2011.1.8 هم یه ستاپ تستی از برناه ویندوز فورم درست کردم روی یک کامپیوتر دیگه نصب کردم و کار کردش

فقط هم خود برنامه را نصب کردم بدون نصب کرک و ... البته این برای ویندوز فورم بود ولی اگه یه هاستی باشه روی اونهم تست میکردم نتیجه را بهتون

میگفتم

موفق باشی

meisam3322
یک شنبه 20 آذر 1390, 10:39 صبح
دوست عزیز، من از این کامپوننت در VS2005, 2008, 2010 استفاده کردم. برنامه هام الان دارن توی سیستم های مختلف کار می کنن. هم سون و اکس پی، هیچ مشکلی ندارن و حتی نیاز به رجستر کردن هم نداره.

Saman Hashemi
یک شنبه 20 آذر 1390, 11:19 صبح
دوست عزیز، من از این کامپوننت در VS2005, 2008, 2010 استفاده کردم. برنامه هام الان دارن توی سیستم های مختلف کار می کنن. هم سون و اکس پی، هیچ مشکلی ندارن و حتی نیاز به رجستر کردن هم نداره.
دوستان اگر جوابی برای سوال ندارید الکی پست نذارید خوب این که مشخص خیلیا استفاده کردن و نتیجه گرفتن گفتنش دردی دوا نمیکنه...!
شما هم کرک کامپوننت ها مشکل داره یه سری دیگه پیدا کن تست کن شاید درست شه و نیازی به نصبشون بر روی سرور میزبان هم نیست...!

maryam_mf
دوشنبه 12 دی 1390, 19:19 عصر
با سلام
من هم همین مشکل رو دارم لطفأ اگه مشکلتون حل شده منو هم راهنمایی کنید. دوستان دیگه هم اگه راهکار جدیدی دارن ممنون میشم منو در جریان بذارن.

من 1 مشکل دیگه هم با آپلود کامپوننت های DevExpress دارم, اینکه رو سیستم خودم بی نقص جواب میده اما بعد آپلود کامپوننت ها بصورت FreeStyle نمایش داده میشن...
ممنون از توجهتون :لبخندساده:

SATIAR2008
دوشنبه 01 اسفند 1390, 09:14 صبح
درود دوست گرامی جهت استفاده از کامپوننت devexpress در سایت با خیال راحت استفاده کن ولی چند نکته را در نظر بگیر
یکی این که نباید از استایل های آماده خود dev استفاده کنی و خودت با فتوشاپ استایل بساز و بزار جالب می شه
و نکته دیگه هم زمانی که می خوایی سایت رو آپ کنی از داخل وب کانفیک هرچی devexpress هست رو پاک کن
و یکی دیگه اینکه dll های dev رو داخل پوشه bin بزاری
و در اخر هم از devexpress لذت ببر، من استفاده کردم (از آخرین ورژن هم استفاده کردم البته خوب نیازی به نصب dev رو هم ندارین اگر یکبار dll ها رو کپی کنید و هر بار که vs رو نصب می کنید در قسمت تولزباکس اضافه کنید و استفاده کنید و در قسمت ریفرنس اد کنید)

نمونه سایتی که از dev استفاده کردم ولی این سایت کامل نیست http://shamsololama.com (http://shamsololama.com/)

SATIAR2008
دوشنبه 01 اسفند 1390, 09:48 صبح
devexpress برای وب خیلی خوبه ولی واسه ویندوز با فارسی مشکل داره و داخله ویندوز به پای janus 3.5 نمی رسه.

دوست عزیز برای استفاده از devexress باید dll های devespress رو از روی درایو خودت انتخاب کنی و به toolbox اضافه کنی به دلیل این که برنامه devexpress زمانی که نصب می شه dll ها رو داخل گلوبال اسمبلی می زاره و از اونجا به toolbox اضافه می کنه و زمانی که شما در برنامه خود از devexpress استفاده می کنید دارید toolbox های گلوبال اسمبلی رو استفاده می کنید.

1- برنامه خود را با استفاده از setup کردن و نصب کردن بر روی کامپیوتر های دیگر استفاده کنید ( در این روش setup در قسمت گلوبال اسمبلی dll هایی که در برنامه استفاده شده رو ایجاد می کند و برنامه بدرستی اجرا خواهد شد).

2- dll ها را جداگانه خودتان نصب کنید.

برای استفاده از devespress در وب

باز به همان دلیل که dll ها از داخل گلوبال اسمبلی اجرا می شه زمانی که وب سایت خود را آپلود می کنید erorr می ده . روشی که من با کلی سرکله زدن با devexpress تونسم راش بندازم این بود که :

1- برنامه devexpress رو نصب کنید و کرکش رو هم اجرا کنید

2- از داخل درایوی که برنامه devexpress نصب شده از قسمت component تمامی dll هایی که هست رو کپی کنید داخله درایو دیگه ای

3- برنامه devexpress رو پاک کنید.

4- حالا از داخل visual studio قسمت toolbox با استفاده از choose items آن dll های که کپی کرده بودید رو به toolbox اضافه کنید

5- حالا در برنامه خود از آن ها استفاده کنید ( البته زمان استفاده از ابزارهای devexpress می گه که نسخه trial است بی خیال کارتون رو بکنید خوبه دیگه تریال باشه مگه چی می شه :D

6- از قسمت properties روی ایتم licenses.licx دو بار کلیک کرده و بازش کنید و همه سطرهایی که داخلش هست رو پاک کنید و برنامه رو اجرا کنید

7- حالا می توانید برنامه رو آپلود کنید و کاملا درست اجرا می شه خود امتحان کردم جواب داد.

البته هر زمانی که آیتمی رو به برنامه اضافه کنید licenses.licx به حالت اولیه بر می گرده ، زمانی که می خواهید برنامه رو آپلود کنید قبلش licenses.licx رو پاک کنید و برنامه رو یک با اجرا کنید بعدش آپلود کنید

مهدی کرامتی
دوشنبه 01 اسفند 1390, 10:34 صبح
کامپوننتهای DevExpress به صورت پیش فرض در Global Assembly Cache نصب می شوند، بخاطر همین لازم است پس از نصب کرک و قبل از نصب برنامه بر روی هاست روی Reference های اسمبلی های DevExpress رایت کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید، سپس مقدار Property ای بنام Copy Local آنها را True کنید.

1saeedkamalzare
جمعه 22 دی 1391, 14:42 عصر
با سلام به همه دوستان این مشکل گریه منو در اورده تو سیستم خودم با این کامپوننت هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی وب سایتم و داخل host قرار میدم علامت نسخه trial ظاهر میشه کار هایی که دوستان فرموند و هم انجام دادم ولی متاسفانه نمیشه
یه page برا نمونه تو سایتم گذاشتم
اینم آدرشس www.gozaresh.net (http://gozaresh.net)

oracle
سه شنبه 24 بهمن 1391, 16:43 عصر
کامپوننتهای DevExpress به صورت پیش فرض در Global Assembly Cache نصب می شوند، بخاطر همین لازم است پس از نصب کرک و قبل از نصب برنامه بر روی هاست روی Reference های اسمبلی های DevExpress رایت کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید، سپس مقدار Property ای بنام Copy Local آنها را True کنید.

آقای کرامتی .
می شه توضیح بدید که دقیقا چه کاری باید انجام بدم؟؟؟؟

shervin837
سه شنبه 24 بهمن 1391, 18:50 عصر
ببین بعد از اینکه تو هاست آپلود کردی فایل app_licenses.dll رو در پوشه Bin حذف کن.

babak2000
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:43 عصر
آقای کرامتی .
می شه توضیح بدید که دقیقا چه کاری باید انجام بدم؟؟؟؟

دوست عزیز یه نگاهی به وب کانفیگ بندازید و DLL های که نیاز دارید را توی پوشه bin کپی کنید و تمام

الان بیشتر از یک سال هست که روی هاست گذاشتم مشکلی هم نداشته

oracle
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 00:27 صبح
دوست عزیز یه نگاهی به وب کانفیگ بندازید و DLL های که نیاز دارید را توی پوشه bin کپی کنید و تمام

الان بیشتر از یک سال هست که روی هاست گذاشتم مشکلی هم نداشته

<!--
For more information on how to configure your ASP.NET application, please visit
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=169433
-->
<configuration>
<configSections>
<sectionGroup name="devExpress">
<section name="themes" type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ThemesConfigurationSect ion, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" requirePermission="false"/>
<section name="compression" type="DevExpress.Web.ASPxClasses.CompressionConfiguratio nSection, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" requirePermission="false"/>
<section name="settings" type="DevExpress.Web.ASPxClasses.SettingsConfigurationSe ction, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" requirePermission="false"/>
<section name="errors" type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ErrorsConfigurationSect ion, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" requirePermission="false"/>
</sectionGroup>

</configSections>
<connectionStrings>
<add name="farsh_connection" connectionString="Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=&quot;C:\Users\SYS admin\Desktop\Farsh_website\app_data\farsh_db.mdb&quot;" providerName="System.Data.OleDb"/>
</connectionStrings>
<system.web>
<compilation debug="true" targetFramework="4.0">
<assemblies>
<add assembly="DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Data.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Printing.v12.2.Core, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="System.Design, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A"/>
<add assembly="System.Windows.Forms, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B77A5C561934E089"/>
<add assembly="System.Data.Linq, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B77A5C561934E089"/>
<add assembly="DevExpress.ExpressApp.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.ExpressApp.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Utils.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Web.ASPxTreeList.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Persistent.Base.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.Web.ASPxPivotGrid.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/>
<add assembly="DevExpress.PivotGrid.v12.2.Core, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B88D1754D700E49A"/></assemblies>
</compilation>
<httpModules>
<add type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ASPxHttpHandlerModule, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" name="ASPxHttpHandlerModule"/>
</httpModules>
<httpHandlers>
<add type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ASPxHttpHandlerModule, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" verb="GET" path="DX.ashx" validate="false"/>
<add type="DevExpress.Web.ASPxUploadControl.ASPxUploadProgres sHttpHandler, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" verb="GET,POST" path="ASPxUploadProgressHandlerPage.ashx" validate="false"/>
</httpHandlers>
</system.web>
<system.webServer>
<modules>
<add type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ASPxHttpHandlerModule, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" name="ASPxHttpHandlerModule"/>
</modules>
<validation validateIntegratedModeConfiguration="false"/>
<handlers>
<add type="DevExpress.Web.ASPxClasses.ASPxHttpHandlerModule, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" verb="GET" path="DX.ashx" name="ASPxHttpHandlerModule" preCondition="integratedMode"/>
<add type="DevExpress.Web.ASPxUploadControl.ASPxUploadProgres sHttpHandler, DevExpress.Web.v12.2, Version=12.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b88d1754d700e49a" verb="GET,POST" path="ASPxUploadProgressHandlerPage.ashx" name="ASPxUploadProgressHandler" preCondition="integratedMode"/>
</handlers>
</system.webServer>
<devExpress>
<themes enableThemesAssembly="true" styleSheetTheme="" theme=""/>
<compression enableHtmlCompression="false" enableCallbackCompression="true" enableResourceCompression="true" enableResourceMerging="true"/>
<settings rightToLeft="false"/>
<errors callbackErrorRedirectUrl=""/>
</devExpress>

<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
<system.webServer>
<defaultDocument>
<files>
<add value="Default.aspx" />
</files>
</defaultDocument>
</system.webServer>

</configuration>

این فایل web.config من هست. کدوم قسمت از سطر های فوق مربوط به dll مورد نظر هست. و dll های فوق را از کجا بردارم؟؟؟ C:\Program Files\DevExpress\DXperience 12.2\Bin\Framework یا C:\Program Files\DevExpress\DXperience 12.2\Bin\Framework\Design

babak2000
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 09:03 صبح
دوست من این که مشخصه :

DevExpress.Web.v12.2
DevExpress.Data.v12.2
DevExpress.Printing.v12.2.Core
DevExpress.ExpressApp.Web.v12.2
DevExpress.ExpressApp.v12.2
DevExpress.Utils.v12.2
DevExpress.Web.ASPxTreeList.v12.2
DevExpress.Persistent.Base.v12.2
DevExpress.Web.ASPxPivotGrid.v12.2