PDA

View Full Version : در مورد nano station 5 و ویژگی ها

baran110
شنبه 19 آذر 1390, 18:03 عصر
با سلام
می خواستم بدانم برای ارتباط بین دو ساختمان که در فاصله حدود 20 تا 30 متر قراردارند ( برای انتقال اینترنت) استفاده از nano station 5m راه حل مناسبی است ؟ آیا راه حل بهتری هم وجود دارد؟ البته اگردر مورد nano station 5m و ویژگی های آن و ... کسی دانشی داره یا تجربه ی استفاده و config آن را دارد خوشحال میشم در این مورد اطلاعات بیشتری داشته باشم چون هر چه search کردم اطلاعات مناسب و درست درمونی پیدا نکردم. الان هم نیاز به اطلاعات فوری برای انتخاب access point مناسب دارم.
با سپاس

Mask
چهارشنبه 23 آذر 1390, 13:14 عصر
برای یه همچین فاصله ای نیاز به آنتن نانو ندارید. هزینه الکیه این کار.
شما یه آنتن 5210 تی پی لینک بگیر. خودش رو باند 2.4 هست . من با این آنت تا فاصله یک کیلومتری هم دیتا انتقال دادم. با کیفیت عالی.
اگه نانو بخای کار کنی . اولا باید 2 تا آنتن بگیری که 2تا 135 تومن به 300 تومن هزینشه به اضافه یه 80 تومن اکسس پوینت .
اما این آنت 90 تومن بیشتر قیمتش نیست. و تو بازار هم هست.

سوداگر
چهارشنبه 23 آذر 1390, 14:42 عصر
برای یه همچین فاصله ای نیاز به آنتن نانو ندارید. هزینه الکیه این کار.
شما یه آنتن 5210 تی پی لینک بگیر. خودش رو باند 2.4 هست . من با این آنت تا فاصله یک کیلومتری هم دیتا انتقال دادم. با کیفیت عالی.
اگه نانو بخای کار کنی . اولا باید 2 تا آنتن بگیری که 2تا 135 تومن به 300 تومن هزینشه به اضافه یه 80 تومن اکسس پوینت .
اما این آنت 90 تومن بیشتر قیمتش نیست. و تو بازار هم هست.
سلام
امکانش هست که با بلوتوث، کلاس C که بردش 100 متر هست این کار انجام بشه؟ چه وسیله هایی برای اینکار نیازه؟

Mask
شنبه 26 آذر 1390, 13:14 عصر
سلام
امکانش هست که با بلوتوث، کلاس C که بردش 100 متر هست این کار انجام بشه؟ چه وسیله هایی برای اینکار نیازه؟
اگه بردش براتون کافیه و ارتباط بین دوتا سیستمه چیزه خاصی نیاز ندارید. فقط با 2تا بولوتوث این کار قابله انجامه.