PDA

View Full Version : سوال: غلت این خطا بعد از آپلود چیه؟؟

minajasmi
شنبه 19 آذر 1390, 21:25 عصر
سلام دوستان بعد از آپلود سایت با این خطا روبرو میشم برای اجرای سایت
البته قبلا اجرا میشد ولی من کلیه فایل های هاست پاک کردم تا فایل های جدید بزارم که این خطارا میده

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration>
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

بعد از اپلود وقتی سایت اجرا میکنم این پیامو میده ممنون میشم راهنماییم کنید

fakhravari
شنبه 19 آذر 1390, 22:09 عصر
با سلام
موارد خطا را در تصویر میبینید.
آن را در کنفیگ تغیر دهید

minajasmi
شنبه 19 آذر 1390, 22:13 عصر
وقتی تغییر میدم رو سیستم خودم اجرا نمیشه وخطا میده.اخه قبلا اجرا میشده با این کد ولی الان خطا داره من کد هارو مانند متن خطا نوشتم

fakhravari
شنبه 19 آذر 1390, 22:19 عصر
ببنید روی سیستم خودمون با هاست فرق داره موارد امنیتی باید روی هاست فقط فعال باشن مثل خطا بالا.
روی سیستم خودمون باید فعال باشند

dorparasti
شنبه 19 آذر 1390, 22:28 عصر
این تصویر که متن خطای اصلی رو نشون نمیده . فقط داره میگه یک خطا در برنامه روی داده ولی تنظمیات Web.config مانع از نمایش جزئیات شده . باید برید به Web.config و custom errors رو غیرفعال کنید تا خطای اصلی رو نشون بده بعد میشه فهمید ایراد از کجاست .

minajasmi
شنبه 19 آذر 1390, 22:30 عصر
متوجه منظورتون نمیشم .من همون کدو نوشتم در ضمن اگه مشکل داشت قبلا هم نباید اجرا میشد

کد وب کانفیگ من اینه
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="error.aspx">
<error statusCode="403" redirect="error.aspx" />
<error statusCode="404" redirect="error.aspx" />
</customErrors>

fakhravari
شنبه 19 آذر 1390, 22:33 عصر
نه کار به خطا نداره .
موارد مهم میگم.

<authentication mode="Forms">
<compilation debug="true">
<customErrors defaultRedirect="~/Error/Error.htm" mode="Off">

<compilation debug="true">
<customErrors defaultRedirect="~/Error/Error.htm" mode="Off">
باید روی هاست تغیر بدین

mmnoody2006
شنبه 19 آذر 1390, 22:49 عصر
برادر شما تمام پوشه های root در هاست رو پاک کردید ؟ اگر بله به مدیر هاست خبر بدید تا ریست کنه

minajasmi
شنبه 19 آذر 1390, 23:01 عصر
mode=off قرار دادم حالا خطای ریز را میده
arser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_v45ipdv2'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

Source Error:

Line 1: <%@ page language="C#" autoeventwireup="true" inherits="Default, App_Web_v45ipdv2" %>
Line 2:
Line 3: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">[]

minajasmi
شنبه 19 آذر 1390, 23:14 عصر
برادر شما تمام پوشه های root در هاست رو پاک کردید ؟ اگر بله به مدیر هاست خبر بدید تا ریست کنه

من محتویات پوشه wwwroot را پاک کردم یعنی اشکالش از اینه؟؟ این علت اصلیه خطاشه:متن کامل گداشتم
App_Web_v45ipdv2

hakan648
شنبه 19 آذر 1390, 23:23 عصر
سلام
اول از همه پیغامی که در تاپیک مطرح کردید ( و تصویر گزاشتید ) به معنی اینکه که خطایی رخ داده ولی خطا نمایش داده نمیشه . ( برای نمایش هم کاری که دوستان گفتن رو انجام دادید )
در مورد این خطایی هم که میگیرید - احتمال زیاد شما دو نسخه Publish شده را آپلود کردید و صفحه مورد نظر نمیتونه DLL خودش رو پیدا کنه .
برای حل این مشکل محتویات روی هاست را کامل حذف کنید ( موارد مرتبط با سایت Bin , App_Date , web.Config و ... ) و مجدد سایت را بروی لوکال پابلیش کنید ( راست کلیک بروی نام پروژه و Publish ) و این نسخه جدید را آپلود کنید .
به احتمال زیاد مشکل حل میشه .

( اگه باز هم پیغام خطا داد , یادتون باشه که مراحلی که دفعه قبل انجام دادید را تکرار کنید - mode=Off )

موفق باشید ...