PDA

View Full Version : سوال درم ورد پرداخت انلاین بانک پاسارگاد

hno2005
یک شنبه 20 آذر 1390, 12:07 عصر
باسلام و خسته نباشید
دوستان من پرداخت انلاین بانک پاسارگاد رو برای سایتم گرفتم و کدهای merchand و terminal رو برام ارسال کردند . من sample code خود بانک رو دانلود کردم و روی هاستم اپلود کردم . کدهای merchand و terminal رو هم گذاشتم ولی الان که میزنم بره پرداخت کن ، میگه "فروشگاه ارسال کننده اطلاعات قابل شناسایی نیست. "

میخواستم دوستان راهنمایی کنند مشکل چی هست ؟ آیا این مقدار sign رو باید خودمون پر کنیم یا خودش ساخته میشه ؟ فایلی هست در کدهای Sample به نام certificate.xml . آیا باید خودمون در این فایل مقدار بدیم یا خودش پر میشه ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
با تشکر

J.Masomi
یک شنبه 20 آذر 1390, 14:21 عصر
با سلام

بله یک فایل exe ارسال میکنه بانک که باید روی یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 32 بیتی اجراش کنی و private key را بریزی تو فایل certificate.xml و public key را برای بانک ارسال کنی.
بعد از اینکار اگر تست کنی درست میشه ولی اگر همچنان مشکل داشتی بگو. میتونی با پشتیبانیشون هم تماس بگیری (گرچه کمی تعطیل هستند :) )

ayub_coder
یک شنبه 20 آذر 1390, 21:04 عصر
ببخشید سوالو اینجا می پرسم
تو sample ای که خوده بانک داده merchant و sign و terminal code با هم تو تکست نمایش داده میشه. من هم اونا رو به صورت هیدن درآوردم. سوالم اینه آیا این همین روشیه که باید استفاده بشه؟ مرچنت کد و ترمینال کد دیده بشن موردی نداره؟ از لحاظ امنیت؟ چون وقتیviewsource میزنیم نشون داده میشه.

ayub_coder
دوشنبه 21 آذر 1390, 22:43 عصر
دوستان کسی بانک پاسارگاد کار نکرده راهنمایی کنه؟

J.Masomi
سه شنبه 22 آذر 1390, 00:12 صبح
با سلام

مشکل خاصی نداره با مرچنت کد و ترمینال کد کاری نمیشه کرد. چون مهم privatekey و publickey هست. اگر مخفی هم بکنید کسی کمی بلد باشه میتونه بدست بیاره.
در ضمن معمولاً فرم توسط جاوا اسکریپت ارسال می شود.
مشتری شما وقتی خرید را میزنه فقط سبد خریدش آپدیت میشه و برای تکمیل خرید باید یک دکمه بزنه
حالا شما باید اطلاعات را از طریق یک فرم که در سمت سرور درست میشه ارسال کنی با یک کد جاوا اسکریپت ساده مثل زیر :

echo '<form method="post" action="http://bpi.ir/..." id="myform">
<input type="hidden" name="..." value=""/>
...
<script>
document.myform.submit();
</script>
</form>';

ayub_coder
سه شنبه 22 آذر 1390, 10:22 صبح
خیلی ممنون دوست عزیز j.masomi فقط می خواستم بدونم کسی با داشتن مرچنت و ترمینال کد نمی تونه مشکلی واسه سایت ایجاد کنه. تشکر :قلب:

sattaryekta
سه شنبه 22 آذر 1390, 15:12 عصر
هربانکی یک شرکت پشتیبانی داره که مشتریهاشو ساپورت میکنه
بهتره با اونها تماس بگیرید.
چونکه اونها میتونن زمانی که شما بهشون کانکت میکنن شما را مانیتور کنند و مشکلات پارامترهای ارسالی شما را به شما بگن.

idocsidocs
شنبه 03 دی 1390, 19:49 عصر
echo '<form method="post" action="http://bpi.ir/..." id="myform"><input type="hidden" name="..." value=""/><input type="hidden" name="..." value=""/><input type="hidden" name="..." value=""/><input type="hidden" name="..." value=""/><input type="hidden" name="..." value=""/><input type="hidden" name="..." value=""/>...<script>document.myform.submit();</script></form>';
دوست عزیز J.Masomi
لطفا بگید که چطور می تونم یه تراکنش با بانک پاسارگاد رو وریفای کنم؟