PDA

View Full Version : ادیتور TinyMCE

man_iran
دوشنبه 21 آذر 1390, 02:34 صبح
من می خوام از این ادیتور استفاده کنم. ولی تویه سایتش چندین لینک وجود داره! برای Asp.net کدام رو دانلود کنم. فقط Compressor 2.0.4 .NET[/URL] که نیست!؟

[url]http://www.tinymce.com/download/download.php (http://www.tinymce.com/develop/changelog/?type=netcompressor)

mo.esmp
دوشنبه 21 آذر 1390, 05:14 صبح
این دو لینک رو نگاه کت ببین کارت را میوفته
http://www.codeproject.com/KB/aspnet/IntegratingTinyMCE.aspx
http://weblogs.sqlteam.com/jhermiz/archive/2009/11/17/How-to-add-TinyMCE-into-ASP.net-web-form.aspx

man_iran
دوشنبه 21 آذر 1390, 11:26 صبح
من نحوه استفاده از آن را نمی خوام!!
همان طور که گفتم در سایت شرکتش چندین لینک دانلود مختلف وجود داره. هر کدام به چه دردی می خورن؟ برای asp.net کدام ها رو دانلود کنم.
این هم لینک: http://www.tinymce.com/download/download.php

aminghaderi
شنبه 26 آذر 1390, 21:05 عصر
گزینه TinyMCE 3.4.7 با توضیحات :Contains all you need for production usage.
یکی از بهترین گزینه ها البته برای برنامه نویسان که بیشتر با متد کدنویسی کار می کنند و دوست دارند دستشان در کار باز تر باشد ، است.
داخل پوشه tinymce_3.4.7 دو پوشه وجود دارد که یکی مربوط به مثال ها هست ویکی دیگر به نام jscripts هست که پوشه اصلی به شمار می رود.
شما باید محتویات این پوشه که شامل پوشه tiny_mce هست را در داخل سلیشن خود داشته باشید.

اما نوع کامپونت و نوع jquery آن هم وجود دارد که می شود در Asp.net استفاده کرد ولی من شخصا از انها استفاده نکردم .
موفق باشید.

dontspeak
شنبه 26 آذر 1390, 22:42 عصر
می تونید از ادیتور telerik هم استفاده کنید. فکر می کنم از بقیه قوی تره

aminghaderi
شنبه 26 آذر 1390, 23:36 عصر
فکر می کنم از بقیه قوی تره
این طور نیست ، تا جایی که من اطلاع دارم از همه قوی تر و یه سرو گردن بالا تر همین TinyMCE هست و بعدش هم FCKEditor و بعد اون برنامه های کوچکی مثل کامپوننت ویرایشگر شرکت Telerik .
تیم های نرم افزاری مثل tinymce یا fckeditor کارشون همین هست یعنی به صورت تخصصی روی این موضوع کار می کنه و مطرح هستند .
تا جایی که من خاطرم هست بزرگترین CMS های جهان با این ادیتور کار می کنند و توی بحث مهندسی نرم افزار صاحب استانداد و حرف اول رو می زنند.
حقیقت خودم خسته شدم بس سر معرفی این ادیتور به دوستان پاسخ نوشتم ، و بار های مختلف به شیوه مختلف و از دیدگاه های مختلف TinyMCE رو بررسی کردیم .
برای اطلاعات بیشتر فارسی درباره Tinymce داخل همین سایت جستجو کنید.

majid.gymnast
یک شنبه 27 آذر 1390, 09:11 صبح
دوست عزیز همون گزینه اولو دانلود کن.

dontspeak
یک شنبه 27 آذر 1390, 21:57 عصر
این طور نیست ، تا جایی که من اطلاع دارم از همه قوی تر و یه سرو گردن بالا تر همین TinyMCE هست و بعدش هم FCKEditor و بعد اون برنامه های کوچکی مثل کامپوننت ویرایشگر شرکت Telerik .
تیم های نرم افزاری مثل tinymce یا fckeditor کارشون همین هست یعنی به صورت تخصصی روی این موضوع کار می کنه و مطرح هستند .
تا جایی که من خاطرم هست بزرگترین CMS های جهان با این ادیتور کار می کنند و توی بحث مهندسی نرم افزار صاحب استانداد و حرف اول رو می زنند.
حقیقت خودم خسته شدم بس سر معرفی این ادیتور به دوستان پاسخ نوشتم ، و بار های مختلف به شیوه مختلف و از دیدگاه های مختلف TinyMCE رو بررسی کردیم .
برای اطلاعات بیشتر فارسی درباره Tinymce داخل همین سایت جستجو کنید.
دوست عزیز سلام.
اگه درست خونده باشید نوشتم فکر می کنم و این یعنی تجربه به من ثابت کرده. همونطور که تجربه به شما ثابت کرده که tinymce بهتره. اما دلیل این پستم جواب به این موضوع نبود بلکه شما گفتید که :

دلیل نمیشه چون یه تیم فقط یه چیزو میده بیرون از بقیه بهتر باشه! مثلا همین ایران خودرو که تنوع کاراش کمه تولیداتش از بقیه با کیفیت تره؟!!! تیم برنامه نویسی تلریک همون برنامه نویسهای مایکروسافتند و کاملا با زیر و بم اون آشنا هستند. نمیشه تیم با این قدرت رو بزاریم کنار چون مجموعه کامپوننت میدن و تیمهای کوچکی مثل tinymce یا fckeditor ببریم بالا. حداقل یک دور امتحان ادیتور تلریک ضرر نداره. توی حالت فولش بزارید و امکاناتی که بهتون میده رو ببینید. ممکنه نظرتون عوض بشه.
اینو نه به شما بلکه یکم دلم از دست بعضی از دوستان پره می نویسم. یکم ترسو بزاریم کنار و چیزای جدید تری امتحان کنیم. یه موقع بود که می گفتم دستورات sql رو بزارید کنار و از linq استفاده کنید. کلی بهونه و دلیل و مدرک می آوردن که نه همینی که استفاده می کنیم بهتره. وقتی استفاده کردند دیدن چقدر بهتره. متاسفانه ترس از تغییر و ترس از ناشناخته ها مانع پیشرفتمون میشه.
شاد و موفق و پیروز باشید :)

meisam3322
یک شنبه 27 آذر 1390, 22:57 عصر
با سلام،

ببخشید پریدم وسط حرفتون. فقط چند تا موضوع بود که باید بیان میکردم.

شما شدین مثل اونایی که میپرسن ، VB بهتره یا C شارپ . خودتون متوجه میشین چی درین میگین ؟؟ یه بار پست هاتون رو بخونین. خجالت داره. عزیزان شما منظورتون از خوب و بهتر چیه ؟ مگه نه اینکه هرکدوم خواسته های شما رو براورده کنه ، پس خوبه. الان هم که اینجا مد شده هر کی هر چی داره خوبه و بقیه بد و از کار افتاده و مشکل دار. این بنده خدا یه سوال ساده پرسید بقیه افتادن به جون همدیگه . نه تنها اینجا، بلکه توی تاپیکهای مختلف همچین چیزایی رو دیدم. بچه ها به جون هم میفتن که ایم بهتره اون بدتره ، اون یکی خوبه، من دلیل دارم که این بهتره ..... خوب مرد مومن، ببین چه کار میخوای انجام بدی، خوب هر چیزی که فکر میکنی به دردت میخوره استفاده کن. دلیل نمیشه ابزارهای دیگه رو زیر سوال ببری.

من با یه ادیتور کار کرده بودم. اسمش HTMLEditor هست. خیلی ساده و سبک تر از Tiny . مگه مشکلی داره ؟؟؟ کارم رو راه انداخت.

من اطلاع دارم از همه قوی تر و یه سرو گردن بالا تر همین TinyMCE هست و بعدش هم FCKEditor و بعد اون برنامه های کوچکی مثل کامپوننت ویرایشگر شرکت Telerik .

من نمیدونم این دوستمون با کدوم ترازو اینو سنجیده ؟؟؟؟!!! که حالا کامپوننتهای Telerik شدن برنامه های کوچک. جالبه !!!!!

میشه تیم با این قدرت رو بزاریم کنار چون مجموعه کامپوننت میدن و تیمهای کوچکی مثل tinymce یا fckeditor ببریم بالا

باز این دوستمون نمیدونم با چه معیاری اینو سنجیدن که تیمهای برنامه نویسی tiny و FCkeditor کوچک هستند.

من نمیدونم شما چرا گیر دادین به این که چند نفر دارن روی یه پروژه کار میکنند. یه نفر هم کار کنه ، نیاز ها رو برآورده کنه ، مگه مشکلی داره. حالا 100 نفر روی یه پروژه دیگه کار میکنند و همون نتیجه ای رو داره که اون یه نفر کار کرده .... حالا چند نفر پیدا میشن میگن ، نه اون برنامه که یه نفر روش کار کرده خوب نیست، چون 100 نفر روی این یکی برنامه کار کردن، پس بهتره .....

یک دور امتحان ادیتور تلریک ضرر نداره

موافقم.

یه موقع بود که می گفتم دستورات sql رو بزارید کنار و از linq استفاده کنید. کلی بهونه و دلیل و مدرک می آوردن که نه همینی که استفاده می کنیم بهتره. وقتی استفاده کردند دیدن چقدر بهتره. متاسفانه ترس از تغییر و ترس از ناشناخته ها مانع پیشرفتمون میشه.

ما ایرونی ها همیشه اینطروی بودیم.

حقیقت خودم خسته شدم بس سر معرفی این ادیتور به دوستان پاسخ نوشتم ، و بار های مختلف به شیوه مختلف و از دیدگاه های مختلف TinyMCE رو بررسی کردیم

خسته نباشین. حداقل لینکهای بحثها رو میزاشتین ، همه استفاده کنن.

من می خوام از این ادیتور استفاده کنم. ولی تویه سایتش چندین لینک وجود داره! برای Asp.net کدام رو دانلود کنم. فقط Compressor 2.0.4 .NET که نیست!؟

فکر نکنم این دوستمون به جوابش رسید. چون کاملا بجث رفت توی حاشیه و من بهترم ، تو بدتری و من میدونم تو نفه ... :قهقهه:

آقایون تو رو به خدا این سطحی نگری ها رو بذارین کنار. همیشه نیمه خالی لیوان رو میبینیم و به جای اینکه پرش کنیم ، فقط داریم اونو مسخره میکنیم. تالار ASP.NET پر شده از این بحثها. یه بنده خدایی یه سوال میپرسه، چند نفر میفتن به جون هم که جواب من بهتره و جوا تو داغونه .... واسه همینه که هنوز هنوز هنوز هنوز اندر خم یه کوچه پیشکش، یه بن بستیم.

مدیریت محترم لطفا پست من رو اگه فکر میکنید خیلی تند هست پاک نکنید. بزار یه بار هم شده بفهمیم کجای کار هستیم.

برای همه اعضای وب سایت برنامه نویس آرزوی موفقیت میکنم.

aminghaderi
یک شنبه 27 آذر 1390, 23:29 عصر
اگه درست خونده باشید نوشتم فکر می کنم
من هم که چیزی نگفتم فقط گفتم این مورد درست نیست ، از دیدگاه علمی نه تعصب.
من اکثر ادیتور ها رو امتحان کردم (ادیتور هایی که تا بازه سال 88 تولید شدند) اون موقع بعد کلی تست و بررسی به این نتیجه رسیدیم ، حالا این ادیتور شما رو هم به دلیل جدید بودن من بررسی کردم و بعد به شما جواب دادم.

من نمیدونم این دوستمون با کدوم ترازو اینو سنجیده ؟؟؟؟!!! که حالا کامپوننتهای Telerik شدن برنامه های کوچک. جالبه !!!!!
با ترازوی علم مهندسی نرم افزار.
من با نظرات دوستان مخالف هم باشم ، در برابرشون موضع نمی گیریم.
شما هم اگر می خواهید بیشتر ببینید با کدوم ترازو وزن کردم ، می تونید یه سرچ در تاپیک های من در باره tinymce بزنید (یکی دو سال پیش) تا شاید موضوع روشن شه ، به قول استادم شاید من اشتباه می کنم و بهم گوش زد کنید ، البته با حدس و کمان نه ، با دلیل علمی.
اهل بحث نیستم و دوست ندارم بحث حاشیه ای کنم ، ولی همین قدر بگم من سالها پیش دنبال کامپوننت های تلریک بودم ، الانم که از این حرف های من گذشته دیگر.

خسته نباشین. حداقل لینکهای بحثها رو میزاشتین ، همه استفاده کنن.
لینک ها سرجاشون هست ، متاسفانه واژه جستجو ناملموس برای ما ها ، خیلی مطالب در این وبسایت هست که حاصل سر کله زدن یه سری متخصص هست که باید دنبال بحث باشی تا بتونی پیدا کنی ... اینجوری که مطالب هم بزاریم و لینک هم بزاریم و... می شه قضیه هلو بپر تو گلو ...

Saman Hashemi
دوشنبه 28 آذر 1390, 08:22 صبح
هر ادیتوری یه ویژگیهایی داره منم 5-6تا تست کردم اما در آخر با آقای قادری هم نظرم Tiny از همه قدرتمندتره و با کیفیت تره و در خیلی از CMS بزرگ استفاده میشه حالا هرکی با هرچی راحت تره بره کار کنه در ضمن کنترل تلریک هم پولی و هم امکانات محدودتری نسبت به Tiny داره...!

Saman Hashemi
دوشنبه 28 آذر 1390, 14:59 عصر
دادشه من واسه همینه میگم، هرکی هر چی داره فکر میکنه بهتر از دیگرانه. بله ، هم خر میخواین هم خرما !!!؟؟؟ هم مجانی باشه هم همه کار واستون انجام بده. اینکه نشد دوستان. همون مثال همیشگی که پول بده پولو بخور. یه سری به این لینکها بزنین تا ببینین ادیتور یعنی چی .
خیلی مونده که فاصله بین DLL پولی و یه پروژه opensource درک کنی شما سیبل هارو چرب کن دوست من تا بهت پولو بدن...!
مشکل ایرانیها دقیقا همین که فکر میکنند هرچی پولیه عالیه و چیزای مجانی یا ارزون بدرد نمیخورن شما برو تحقیق کن نظر شخصی به دوستان اعمال نکن...!

یه بار پول بده ، همیشه پروزه های قدرتمند بساز. شما میخواین وب سایتی طراحی کنین که قیمتش مثلا 5 میلیون باشه. ولی 1 قرون هم واسش خرج نکنین. خیلی زور واقعا. کسی که در این سطح کا میکنه باید همه ابزارهاشم توی همون سطح باشن.
همین دیگه هنر اونه که با بهترین کیفیت ،پروژه با هزینه بهینه دربیاری وقتی Editor مجانی هست برای چی برم پول بدم میشه بگی بعدم 3 تا امتیاز Telerik بگو که opensource نداشته باشه ما بریم بخریم...!

دوست من مگه من گفتم نیست. خیلی هم این ادیتور خوبه. ولی برای حرفه ای ها نه نه نه نه !!!!
obout سرعتش افتضاح و تلریک هم هیچ امتیازی نسبت opensource مثل Tiny نداره...!
برادر حرفه ای میشه 3تا از امکانات Telerik برای ما تازه کارها نام ببری؟

meisam3322
دوشنبه 28 آذر 1390, 15:42 عصر
.
.
.

همین دیگه هنر اونه که با بهترین کیفیت ،پروژه با هزینه بهینه دربیاری وقتی Editor مجانی هست برای چی برم پول بدمهنر نزد ایرانیان هست و بس." Dll به همراه کرک یا کرک شده موجود است !!!! " از بس همه چیزو مجانی بدست آوردیم دیگه جایی برای فکر کردن و بحث نمیمونه، دادشه من من نگفتم برو 2 برابر ارزش پروژت هزینه کن. آره، اگه چیز بهتری باشه که بدرد بخور هم باشه ، چرا پول نداد . 400$ میدم. باهاش 40000 دلار در میارم. این هنره عزیزه من

نه ، هر چیزی که گرون یا پولی باشه دلیل نداره از ارزونتر از خودش یا مجانی بهتر باشه. کی همچشن حرفی رو زده.

اوه ه ه ه پسر. عجب کل کلی کردیم.

دوستان شرمنده اگه آزرده کردمتون. من فقط نظرات خودمو گفتمف همانطور که شما نظرات خودتون رو گفتین. یکم تعصب رو بزارین کنار. زندگی قشنگ میشه ها. بعدشم مخلص همتون هستم و اگر ناراحت شدین ، واقعا مذرت میخوام .

در مورد سرعت OBOUT باید بگم خیلی خوبه سامان جان. مشکلی نداره. با Opensource ها زیاد سر و کار داشتم. ولی هر پروژه opensource ی مجانی نمیشه ، عزیزه دل من. ما ایرونی ها سرمون رو کردیم زیر برف و نمیدونیم دنیا چه خبر هست. دادشه من ، من شرکت خودمو دارم. مجبورم واسه اهدافم هزینه کنم و چندین برابرشو در بیارم. این سیاست هر شرکتیه ، تازه اگه فقط کارش برنامه نویسی باشه. قبلا Tiny رو ترجیح میدادم ، ولی حالا میگم Tiny کوچیکه و بدرد خیلی از کارها نمیخوره. امیدوارم روزی برسه به حرفه من برسی. شاید هم من اشتباه میکنم.

یه نکته دیگه، با مطالعه چند تا کتاب مهندسی نرم افزار و 2 ، 3 سال سابقه کار، خواهش میکنم صحبت از علم مهندسی نرم افزار نکنین. تقصیر خودمون نیست. دنیای ما کوچیکه !!!! من از سوم دبیرستان علاقه مند شدم به برنامه نویسی ... با اون کتابی بود که ، توی دبیرستان QBasic آموزش میداد. بعد از پیش دانشگاهی برنامه نویسی کردم. تا حالا .... خیلی پیچ و خم ها رو رد کردم. بعضی ها شون با بدبختی و معجزه رد شدن. چون کسی نبود و نیست که امثال ما هارو راهنمایی کنه ، توی برنامه نویسی. میدونین ، فقط تجربه کاری اصولی و انجام پروژه های بزرگ و پیچیدست که برنامه نویس رو آب دیده میکنه و نظراتش هم پخته تر میشن . شاید هم شما یه شبه راه 10 ساله منو رفتین. !! اینها رو نگفتم که بگم ، ببین !! من آدم بزرگی هستم و تجربه دارما !!! نه داداش، فقط خواستم ، به عنوان برادر کوچیکتر بگم به جای این حرف ها ، سعی کنین تجربه کسب کنین.

یه نکته دیگه، پشت هر Opensource ی یه سیاست پول پرستانه نشسته !!!!!

Mostafa_Dindar
دوشنبه 28 آذر 1390, 16:42 عصر
سلام ،

لطفا در تعامل با دیگر کاربران جانب ادب را رعایت نمائید . در صورتی که مطالب فاقد محتوای فنی یا بیربط به تاپیک پست کنید یا به دیگر کاربران اهانت کنید ناچار به قفل تاپیک و جریمه خواهم بود .

متشکرم

abbas3zaar
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 04:32 صبح
سلام من تا بحال با ادیتور ها کار نکردم. FCKeditor , tinymce کدومشون عکس رو مستقیم آپلود میکنه؟ چجوری ازش استفاده میشه و به برنامه اضافه میشه؟ واسه PHP میخوام. لینک آموزش میشه بدید ممنون