PDA

View Full Version : دو سوال مهم در مورد Flash و SQL در VB.NET

Amir Taghavi
پنج شنبه 12 آبان 1384, 23:54 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی

دو سوال در مورد فلش و sql در VB.Net داشتم :

1- من از ocx فلش پلیر استفاده کردم و فایل swf را بخوبی اجرا کرد ولی هنگامی که برنامه را به کامپیوتر مقصد بردم از ocx فلش خطای UnRegester را صادر کرد . مشکل چیست و اگر کسی ocx رجیستر شده را دارد لطفا آن را upload کند.

2- من در یک table فیلد ID را با خاصیت Auto Number تعریف کردم همانطور که می دانید اگر یک رکورد را از جدول حذف کنم دیگر شماره ID رکورد حذف شده تکرار نخواهد شد و جدول نامرتب خواهد شد. چگونه می توان در هر لحظه فیلد ID را طوری UPDATE کرد که همیشه از 1 شروع شود و فیلد ID جدول نیز همیشه بصورت صعودی مرتب باشد.(فیلد ID بعنوان شماره ردیف می باشد و در خروجی نمایش داده خواهد شد )

با تشکر از همه دوستان عزیز

امیر تقوی زاده

mehrdotnet
شنبه 14 آبان 1384, 16:13 عصر
1- پیشنهاد می کنم از Shockwave Flash Object استفاده کنین و روی کامپیوتر مقصدتون هم حتماً نرم افزار Flash Player رو نصب کنین. (می تونین اون رو به لیست برنامه های مورد نیاز توی برنامه نصب برنامه تون اضافه اش کنین تا خودش نصب بشه)
2- پاک کردن رکورد با فیلد ID تاثیری در به هم خوردن ترنیب جدول نداره این خدتون هستین که توی واکشی اطلاعات تعیین می کنین رکوردها چطوری مرتب بشه. اگه منظورتون هم از ID برای استفاده به عنوان شماره ردیفه که باید خودتون توی Dataset یه همچین فیلدی رو بعد از واکشی بسازین تا شماره گذاری کنه نه توی DataBase.