PDA

View Full Version : برنامه زمانبندی دروس با الگوریتم هوشمند

joker_pok
دوشنبه 21 آذر 1390, 14:52 عصر
چه طوری میشه اینو نوشت ؟

برنامه زمان بندی دروس با الگوریتم ژنتیک ، سورس ؟ ، آموزش ؟

یکی راهنمایی کنه مرسی

_behnam_
دوشنبه 21 آذر 1390, 16:56 عصر
از اونجا که الگوریتم ژنتیک یکی از الگوریتم های هوش مصنوعی هست پس بهتره شما سوالتون رو توی بخش هوش مصنوعی همین سایت یا انجمن هوش مصنوعی ایران (http://artificial.ir/) بپرسید(فکر میکنم زودتر به نتیجه برسی)

موفق باشید/

reza erfani
دوشنبه 21 آذر 1390, 19:38 عصر
سلام
بهنام اینی که شما میگید نیست باید اول دوست عزیزمون بگن منظور از درس ژنتیک چیه تا بشه واسش الگوریتم نوشت یا نه ؟
جوکر عزیز شما اول در مرود کاری که میخوایید بکنید کمی بنویسید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد ؟ منظور میخوایید چکار کنید ؟

joker_pok
دوشنبه 21 آذر 1390, 20:42 عصر
خوب فکر کنم شنیده باشید که موقع انتخاب واحد داشنگاه برنامه ریزی دروس انجام میشه توسط مدیر گروه اونم اکثر جاها بصورت دستی این برنامه ای که من میخوام اینه که ابتدا لیست نام اساتید ، لیست کلاس ها ، نام دروس ، زمان کلاس ها و روز تشکیل درس رو میگیره و به صورت هوشمند طوری زمانبندی انجام میده که وقت اضافی بین روز ها اتفاق نیفته مثلا یه روز 2 ساعت درس داریم یه روز 5 تا درس پشت سر هم دیدید که چه خسته کنندس این برنامه باید طوری زمانبندی بهینه انجام بده که اولا کنتاکت زمانی نداشته باشه و .... فکر کنم تونستم منظورمو برسونم ؟

joker_pok
چهارشنبه 23 آذر 1390, 17:17 عصر
اینجا معلوم میشه کسی بلد نیست ها یعنی همه کد نویسیشون در حد 2*2=4

M.T.P
چهارشنبه 23 آذر 1390, 18:59 عصر

بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی
خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی

_behnam_
چهارشنبه 23 آذر 1390, 22:00 عصر
میخوای وقتی با بچه های برنامه نویس ساختیمش , آرم کمپانی شماهم بزنیم تنگش؟
خوب شما شروع کن اولش یواش یواش ساده بسازش هرجاشو گیر افتادی کمکت کنیم بعد کم کم بچه ها کمک میکنن هوشمندش کنی.

joker_pok
چهارشنبه 23 آذر 1390, 23:37 عصر
من کی گفتم پروژه رو بدین به من ؟

iq خان من گفتم کمک کنید از کجا شروع کنم چه جوری شروع کنم اگه شروع کرده بودم احتیاجی به شماها نبود .