PDA

View Full Version : بایند اطلاعات از دیتابیس در Accordion ajax

sara_aryanfar
دوشنبه 21 آذر 1390, 22:15 عصر
سلام دوستان من بلاخره تونستم از کنترل اجاکس اکاردیون تو صفحه خودم استفاده کنم در صورت امکان یکی از اساتید نحوه بایند اطلاعات از دیتا بیس رو توضیح بدن همراه مثال واقعا ممنون میشم یعنی مثلا 5 تا رکورد آخر نشون داده بشه

من چندتا از انجمن های خارجی رو دیدم راستش از کداشون سر درنیاوردم یا اینکه ارر داد بچه ها کسی با این کنترل کار نکرده؟

hamid_shrk
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:19 عصر
والا من تا جایی که تونستم راهنمایی کردم ، بنظرم شما تو ارتباط با دیتا بیس مشکل دارید وگرنه کار خیلی ساده ایه اینی که میخواید ، با همون آکاردیون جی کوئری که saber_mogadas گذاشتن هم میتونستید این کار رو بکنید ،کنترل های ای جکس سایت رو خیلی سنگین میکنن متاسفانه.

sara_aryanfar
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:26 عصر
بله حق با شماست در واقع من تو استفاده از این کنترل مشکلی دارم فقط تو بایند اطلاعات از دیتا بیس مشکل دارم شما گفتین که از چندین لیبل استفاده کنم منم تو همونجا موندم فرض کنید ما 5 رکورد آخرمون رو خوندیم خوب حالا هر کدوم از این رکوردها مثلا شامل سه تا فیلد هستش خوب حالا اگر بخواهیم این تعداد فیلد رو که تو اون کنترل ها جا بدیم فکر کنم نیاز به یه حلقه داریم خوب من تو این بخشا موندم

hamid_shrk
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:29 عصر
من کد هم واستون گذاشتم ، واسه 5 تا نیازی به حلقه نیست ، کدم رو دوباره مطالعه کنید.

meisam3322
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:46 عصر
من یادم هست ما در بخش دیگری از این فروم که مربوط به وب سیات بود این تاپیک رو ثبت کردید... واسه همین توی جریان کاری شما هستم. دیدم حمید جان براتون زحمت کشیدن کد هم گذاشتن.
دوست عزیز...این خیلی ساده است. واسه 5 تا خبر...5 تا متغیر برای تیتر خبر...5 تا متفیر برای خلاصه متن خبر .... و .... حالا متغیرها رو با استفاده از اتصال به بانک مقدار بده و بعد هم اون متغیر ها رو به Label خودش نسبت بده.... بابا تو رو خدا یه کم تفکر، یه کم خلاقیت و ... بد نیستا :چشمک:

sara_aryanfar
سه شنبه 22 آذر 1390, 12:51 عصر
خب من تو کد شما چطوری باید 15 لیبل رو مقدار بدم و از سوی دیگه راهی نیست که از کنترل کمتری استفاده بشه (بدون حلقه چطوری 5 رکورد رو جا بزارم اگه ممکنه یه سمپل برام بزارید واقعا ممنون میشم)

hamid_shrk
سه شنبه 22 آذر 1390, 13:05 عصر
با حلقه برای اینکه از کنترل های دات نت استفاده نکنید(صرفا برای جلوگیری از view state) باید یک literal text باکس بزارید و تو فرم لودتون اون رو مقدار بدید توی حلقه (اصطلاحا با این روش تولید html میگن CGI).
سمپل هم الان چون سر کار هستم نمیتونم درست کنم ، برم خونه واستون درست میکنم احتمالا.

من یادم هست ما در بخش دیگری از این فروم که مربوط به وب سیات بود این تاپیک رو ثبت کردید... واسه همین توی جریان کاری شما هستم. دیدم حمید جان براتون زحمت کشیدن کد هم گذاشتن.

میثم جان اگه میتونید آدرسش رو بزارید ، شاید اصلا همونجا مشکلشون حل بشه.

sara_aryanfar
سه شنبه 22 آذر 1390, 13:17 عصر
من منکر زحمت دوستمون نیستم باور کنید و کمال تشکر رو از ایشون دارم خب آقا میثم تعریف متغیر رو می دونم فقط اینجاش موندم ما وقتی به دیتا بیس وصل میشیم مثلا 5 فیلد داریم که اسمش title خب حالا چطوری باید اینو به 5 تا متغرمون نسبت بدیم همین اینجاشو بلد نیستم یعنی مثلا
lb1.text=dr["title"].tostring();
حالا برای دومی باید چه کنم چون اگه اینو تکرار کنم خب تکراری میشه (فکر کنم کد غلط شدا شرمنده)

hamid_shrk
چهارشنبه 23 آذر 1390, 10:58 صبح
سلام ،
این سمپل رو واستون آماده کردم ، امیدوارم مشکلتون حل بشه :

79187