PDA

View Full Version : حرفه ای: اجرای فیل پی دی اف

gerdioz
سه شنبه 22 آذر 1390, 10:49 صبح
سلام دوستان
توی یه پروژه aspx در سی شارپ نیاز دارم که کاربر با انتخاب یک فایل pdf اون فایل نمایش داده بشه من توی سی شارپ windows application این کارو با کامپوننت pdfviwer انجام میدادم ولی این کامپوننت در پروژه aspx لود نمیشه راه حل؟

hamid_shrk
سه شنبه 22 آذر 1390, 10:53 صبح
وقتی که تو ASP آدرس pdf رو بزارید تو لینکتون با کلیک رو لینک اگه رو سیستم کاربر pdf ریدر موجود باشه تو مرور گر واسش باز میکنه.

gerdioz
سه شنبه 22 آذر 1390, 11:31 صبح
ممنون دوست عزیز اینکه شما فرمودید درسته

Response.redirect("~/s.pdf");
ولی سرعتش پایینه
و من می خوام توی یک کادر مشخص تو همون سفحه نمایش بدم

hamid_shrk
سه شنبه 22 آذر 1390, 11:37 صبح
شاید با IFram بتونید این کار رو بکنید.
http://www.w3schools.com/tags/tag_iframe.asp
www.htmlcodetutorial.com/frames/_IFRAME.html

meisam3322
سه شنبه 22 آذر 1390, 11:40 صبح
با تشکر از حمید،

من یه نکته بگم. دوست عزیز Application و Web رو با هم مقایسه نکنید لطفا چونکه درسته خیلی از Syntax ها شبیه به هم هست. ولی در پشت این قضایا عملکردها متفاوت هست. دوست عزیزم حمید فرمودند که اگر از Redirect استفاده کنین. PDF ریدر بروسر کاربر اونو نمایش میده. آره همینطوره و درست هم هست. در مورد سرعت هم باید بگم ، سرعتش خوبه و بستگی به حجم فایل PDF داره که توسط مرورگر وب کاربر داره دانلود میشه تا نمایش داده بشه. این راهی که شما فرمودین که توی پنجره دیگه نمایش داده بشه و سریع هم باشه. شاید کامپوننتی باشه که اینکار رو انجام بده و لی این کامپوننت هم باید PDF رو دانلود کنه که نمایش بده توی سیستم کاربر.

من همیشه توی وب سایت هایی که طراحی می کنم و لازمه PDF باشه یا دانلود بشه. چند تا عکس از فایل PDF میزارم. اون هم از صفحات مهم اون PDF که کاربر آنلاین چند صفحه از PDF رو ببینه.حالا این بستگی به ترفندها و ابتکار شما داره که این چندتا عکس چه طور به کاربر نمایش داده بشه که سرعت لود صفحه کاهش پیدا نکنه.

موفق باشید