PDA

View Full Version : WebBrowserحافظه

aleas2
چهارشنبه 23 آذر 1390, 14:35 عصر
سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بدونم آیا WebBrowser حافظه کشک داره؟چون بطور مثال یه صفحه وب که باز میکنم که نیاز به وارد کردن کد هسته درصورتی کد بد وارد کنی دفعه بعد که رفرش میزنم عکس کد نمایش نمیده مگر اینکه برنامه رو قطع کنم دوباره اجرا کنم
اگر WebBrowser حافظه داخلی داره چطور میتونم حافظه رو پاک کنم که وب از اونجا خونده نشه؟

night_secret
چهارشنبه 23 آذر 1390, 16:15 عصر
می تونی از history استفاده کنی که بتونی اونو پاک کنیی

aleas2
چهارشنبه 23 آذر 1390, 19:25 عصر
میشه درمورد history توضیح بدین؟

aleas2
پنج شنبه 24 آذر 1390, 17:00 عصر
چیشد کسی از دوستان در این مورد چیزی نمیدونه؟

محسن واژدی
پنج شنبه 24 آذر 1390, 20:38 عصر
سلام
میتوانید از ثابت های زیر بمنظور جلوگیری از خوانده و نوشته شدن url بارگذاری شده در cache استفاده کنید:

Const navNoHistory = 2
Const navNoReadFromCache = 4
Const navNoWriteToCache = 8
Private Sub Command1_Click()
Webbrowser1.Navigate2 "http://Google.Com", navNoReadFromCache Or navNoHistory Or navNoWriteToCache
End Sub

موفق باشید

aleas2
پنج شنبه 24 آذر 1390, 22:26 عصر
متاسفانه این روشی شما گفتین جوابگو نبود روش دگه ای وجود نداره؟و اینکه برای خالی کردن حافظه کش باید چکار کرد؟

میخوام مثال بزنم امیدوارم دوستان نگن تبلیغ کردم !! بطور مثال اگر نظرات یکی از وبلاگ های بلاگفا رو با WebBrowser باز کنین اگر یه بار کد اشتباه وارد کنین بعد دوباره میزنین همون صفحه نظرات باز بشه میبینین عکس باز نمیشه چون داره از حافظه کشک میخونه!!

البته من فقط برای این کار نمیخوام برای کارهای دگه ام میخوام همینطور تجربه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

just4froum
پنج شنبه 24 آذر 1390, 22:43 عصر
از این روش استفاده کن شاید درست شد:

WebBrowser1.Stop
WebBrowser1.Navigate WebBrowser1.LocationURL

aleas2
پنج شنبه 24 آذر 1390, 22:59 عصر
نه جواب نداده میتونین همونطور که بنده گفتم تو نظرات یکی از وبلاگ های بلاگفا امتحان کنین ممنون

kitcat_m18
جمعه 25 آذر 1390, 10:07 صبح
دوست من چه كشكي چه پشمي؟؟؟ :قهقهه:
اون كه شما ميگي كشه نه كشك!:لبخند:

just4froum
جمعه 25 آذر 1390, 12:25 عصر
دوست عزیز من امتحان کردم کد آقای واژدی کار میکنه.

aleas2
جمعه 25 آذر 1390, 13:27 عصر
دوست عزیز من امتحان کردم کد آقای واژدی کار میکنه.
متاسفانه واسه بنده کار نمیکنه شما یه بار کد اشتباه وارد کنین کلید ثبت بزنین بعد دوباره بزنین صفحه نظر باز بشه