PDA

View Full Version : سوال: مشاهده اطلاعات ثبت شده در GridView

hoseinipoor
پنج شنبه 24 آذر 1390, 06:09 صبح
برای اینکه بعد از زدن یک دکمه اطلاعات آن صفحه را داخل GridView مشاهده کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

ساسان رستمی
پنج شنبه 24 آذر 1390, 08:58 صبح
سلام برو به این ادرس یه سایت آموزشی به درد بخوره مشکلت 100%حل میشه بنویس سایت رسمی علی دلشاد یا www.learn2asp.net موفق باشی گرچه من هیچ وقت جواب سوالامو تو این سایت برنامه نویس نگرفتم

sara_aryanfar
پنج شنبه 24 آذر 1390, 10:29 صبح
برای اینکه بعد از زدن یک دکمه اطلاعات آن صفحه را داخل GridView مشاهده کنم لطفا مرا راهنمایی کنید
گرید ویو یک کنترل برای نشان دادن اطلاعات هست شما باید مشخص کنید چه اطلاعاتی رو می خواین نشون بدین بعد می تونین هم توسط کد و هم توسط ویزار دیتا گرید خودتون رو بایند کنین تا اطلاعات شما رو از جدول نشون بده در این کنترل شما می تونین به راحتی نحوه نمایش اطلاعات رو هم شخصی سازی کنید با توجه به نیازهاتون

سلام برو به این ادرس یه سایت آموزشی به درد بخوره مشکلت 100%حل میشه بنویس سایت رسمی علی دلشاد یا www.learn2asp.net موفق باشی گرچه من هیچ وقت جواب سوالامو تو این سایت برنامه نویس نگرفتم
دوست عزیز وب سایت آقای دلشاد واقعا یک منبع خوب هست و شما نباید بی انصافی کنید در مورد سایت برنامه نویس چون همیشه اینجا همه سعی می کنن به هم کمک کنن باید منصف بود

smm2006sh
پنج شنبه 24 آذر 1390, 11:39 صبح
سلام
دوست من شما باید اول کار با گریدویو و یه کم خم مبانی بانک اطلاعاتی بدونی و با سرچ کردن به جوابت میرسی

موفق باشی
یا علی

Saman Hashemi
شنبه 26 آذر 1390, 07:41 صبح
شما به جای مقادیر ثابتی که دادم میتونی مقادیر کنترلهاتو قرار بدی...!
DataTable dt = new DataTable();
dt.Columns.Add("Name");
dt.Columns.Add("CodeMeli");
dt.Rows.Add(new object[2] { "ali", "0079001010" });
dt.Rows.Add(new object[2] { "mohammad", "0237002020" });
GridView1.DataSource = dt;
GridView1.DataBind();

دوست عزیز مشکل امثال شما اینه که فقط دنبال جوابید و راهنمایی به دردتون نمیخوره و این اصلا شیوه خوبی نیست!

گرید ویو یک کنترل برای نشان دادن اطلاعات هست شما باید مشخص کنید چه اطلاعاتی رو می خواین نشون بدین بعد می تونین هم توسط کد و هم توسط ویزار دیتا گرید خودتون رو بایند کنین تا اطلاعات شما رو از جدول نشون بده در این کنترل شما می تونین به راحتی نحوه نمایش اطلاعات رو هم شخصی سازی کنید با توجه به نیازهاتون

دوست من شما باید اول کار با گریدویو و یه کم خم مبانی بانک اطلاعاتی بدونی و با سرچ کردن به جوابت میرسی
دوستان عزیز وقتی جواب یه سوال نمیدونید هیچ اجباری نیست الکی پست بدید این جوابای شما شاید فرد سوال کننده را به اشتباه بندازه...! در ضمن تاپیکم از بحث خارج میکنه...!