PDA

View Full Version : سوال: مشکل با فایل global.asax

adineh67
پنج شنبه 24 آذر 1390, 15:25 عصر
سلام دوستان برنامه نویس خسته نباشین
من در رویداد application-end می خوام کدی بنویسم که از یه کلاس دیگم یه سری اطلاعاتو بخونه ولی هر کار می کنم نمیشه با کلاسم رابطه برقرار کنم راهی واسه حل این مشکل هست؟
ممنون از راهنماییتون

alireza_rashvand
پنج شنبه 24 آذر 1390, 16:55 عصر
سلام
مي تواني بعد از اين تك يك شئ از كلاس خود بگيري مثل مثال پايين

<script runat="server">
Tools tools=new Tools();

aminghaderi
پنج شنبه 24 آذر 1390, 17:05 عصر
سلام دوستان برنامه نویس خسته نباشین
من در رویداد application-end می خوام کدی بنویسم که از یه کلاس دیگم یه سری اطلاعاتو بخونه ولی هر کار می کنم نمیشه با کلاسم رابطه برقرار کنم راهی واسه حل این مشکل هست؟
ممنون از راهنماییتون

سلام ، ممنون .
شما بفرمایید که برای پروژتون از کدوم متد برنامه نویسی وب استفاده کردید :

Website
Web Application

و بعد کدی که برای فراخوانی کلاس می نویسید در پاسخ خود قرار دهید تا بررسی کنیم.
در جریان هستید که رویداد APP END فقط زمانی رخ می دهد که برنامه شما بسته شده باشد ، حالا می خواد به هر نحوی باشه .

adineh67
پنج شنبه 24 آذر 1390, 17:09 عصر
مرسی از راهنماییتون ولی یه مشکل دیگه برام پیش اومد اونم اینکه کلاسمو شناخت ولی تابعای داخلشو نمیشناسه:ناراحت:

adineh67
پنج شنبه 24 آذر 1390, 17:18 عصر
سلام ، ممنون .
شما بفرمایید که برای پروژتون از کدوم متد برنامه نویسی وب استفاده کردید :

Website
Web Application

و بعد کدی که برای فراخوانی کلاس می نویسید در پاسخ خود قرار دهید تا بررسی کنیم.
در جریان هستید که رویداد APP END فقط زمانی رخ می دهد که برنامه شما بسته شده باشد ، حالا می خواد به هر نحوی باشه .
Website استفاده کردم مشکل قبلیم طبق گفته دوستمون حل شد و مشکل جدیدی برام پیش اومد که تو پست قبلیم گفتم
یه بیت اکتیو واسه کاربرام گداشتم هر وقت میان تو سایت اون بیت فعال می شه و دیگه نمیذاره در آن واحد بازم بتونه با اون نام کاربری وارد شه حالا می خوام اگه کاربر صفحه رو بست اون بیت غیرفعال بشه واسه غیرفعال کردنشم از app-end استفاده کردم انتخابم درسته؟

aminghaderi
پنج شنبه 24 آذر 1390, 20:18 عصر
انتخابم درسته؟
ظاهرا خیر!
با این کار کاربر فقط یک بار می تواند صفحه مد نظر ببینه و برای بار بعدی باید منتظر یه معجزه باشه ؟! مثل دوباره راه اندازی سرور ، یا...
شما به ویژوال استادیو نگاه نکنید که هر بار با Run کردن برنامه شما سرور مجازی اش را اجرا می کنید با خارج کردن برنامه از حالت اجرا ، سرور خودش را قطع می کند.
در دنیای واقعی و درون هاستینگ ها به این صورت نیست ، گفتم مگر اتفاقی نادری رخ دهد تا منجر به ReStart شدن سرور ها و بارگذاری مجدد وب سایت شما شود .

adineh67
پنج شنبه 24 آذر 1390, 21:31 عصر
پس لطفا یه راه حلی ارائه بدین واسه اینکه کاربر با یه نام کاربری در آن واحد نتونه دوبار لاگین کنه:خجالت:

sobhan5968
جمعه 25 آذر 1390, 00:01 صبح
حداقل از session end استفاده کنی عقلانی تره :چشمک: