PDA

View Full Version : نحوه ايجاد برنامه تحت وب

kafinetetaha
پنج شنبه 24 آذر 1390, 15:51 عصر
با سلام من ميخوام يك برنامه تحت وب بنويسم بطوريكه برنامه روي سيستم من نصب باشد و من هم توي شبكه داخلي با استفاده از ip سرور به آن وصل شوم با استفاده از اينترنت اكسپلورر نه خود ويندوز.لطفا من رو راهنمايي كنيد فوري فو.ري

alireza_rashvand
پنج شنبه 24 آذر 1390, 16:57 عصر
سلام
شما بايد فايل خود را روي سروري قرار دهيد تا بتوانيد از ايپي ان سرور به ان وصل شوي

sobhan5968
جمعه 25 آذر 1390, 00:22 صبح
اگه می خواهید برنامه روی کامپیوتر خودتان باشد باید کامپیوتری قوی داشته باشید و روی ان ویندوز سرور نصب شده باشد و بعد از طریق مسائل مربوط به ویندوز سرور و اکتیو دایرکتوری و ... سایتتون رو قابل دسترسی کنید برای بقیه از طریق شبکه .

kafinetetaha
جمعه 25 آذر 1390, 00:29 صبح
ببخشيد خوب مشكل من همينه؟
لطفا منو راهنمايي كنيد با asp.netبنويسيم يا win aplication?

kafinetetaha
جمعه 25 آذر 1390, 00:32 صبح
دوستان مسئله رو به اين صورت بيان مي كنم
1 برنامه بصورت asp.net باشه بع مثلا اي پي سيستم من 192.168.0.1 است اين را در اينترنت اكسبلورر زدم سايت باز شه.
2- از بيرون از شبكه هم كه يه اي پي وليد ميگيريم و روي نرم افزار ريموت ميكنم
حالا چطوري اين كارو بكنم؟

sobhan5968
جمعه 25 آذر 1390, 00:40 صبح
اگه می خواهید ای پی رو بزنید و در مرورگر براتون باز بشه قطعا باید با asp.net بنوسید نه یک ویندوز اپلیکیشن!

اتفاقا کار زیاد پیچیده ای نیست فقط اگه امنیت اهمیت داره مباحث پالیسی رو بدقت رعایت کنید . مباحث فوق العاده زیادی در اینترنت در این رابطه وجود داره ولی من بعلت اینکه الان ویندوز سرور در اختیارم نیست نمیتونم دقیق راهنمایی کنم .

احتمالا دوستان شاید بتونن بهتر راهنمایی کنن . در اصل برای بهتر به جواب رسیدن به این مسئله و تنظیمات دقیق سروری بهتر بود سوالتون رو در بخش های مربوط به ویندوز سرور و شبکه مطرح میکردید .