PDA

View Full Version : سوال: حذف رکورد از جدول

hassan_2011
جمعه 25 آذر 1390, 02:00 صبح
سلام دوستان
یه جدول دارم تشکیل شده از 3 فیلد :1-قطعه 2-تعداد 3-واحد
وقتی جنسی وارد انبار میشه با یه فرم وارد جدول میشه
حالا میخام که وقتی از یه نوع جنس مثلا 4 تا وارد انبار شده ،مثلا 2تا از اون جنس از جدول خارج بشه ، چطور میتونم اینکار رو انجام بدم
مرسی

dadsara
شنبه 26 آذر 1390, 09:40 صبح
سلام
اگر منظورتان از جدول خارج بشه ، همان حذف باشد می توانید از کوئری دیلیت یا رکوردست استفاده کنید

hassan_2011
شنبه 26 آذر 1390, 23:48 عصر
ممنون. میشه بیشتر توضیح بدین.
خودم یک لیست باکس ساختم و محتویات جدول رو توش قرار دادم، و یه دکمه حذف قرار دادم که وقتی روی یه رکورد کلیک کنه با فشردن دکمه حذف از جدول دیلیت بشه ،ولی مشکل اینجاست که وقتی از یه جنس 4تا وارد میشه چیکار کنم

Mohammad_chz
یک شنبه 27 آذر 1390, 10:16 صبح
لطف گنید نمونه کارتون رو بذارید تا بهتر بشه جواب داد.
از سئوالتون اینجور بر میاد که مشکل در نحوه طراحی جداول باشه.

hassan_2011
دوشنبه 28 آذر 1390, 00:21 صبح
]چشم اینم نمونه
البته نشد کل فایلو بذارم چون حجمش زیاد میشد در حدود 5مگ
79395

Abbas Amiri
دوشنبه 28 آذر 1390, 01:25 صبح
تغییراتی در برنامه شما دادم تا برای منظور شما مناسبتر باشد

hassan_2011
جمعه 02 دی 1390, 17:10 عصر
تغییراتی در برنامه شما دادم تا برای منظور شما مناسبتر باشد
ممنونم عباس آقا
عباس آقا نمیشه جدولها یکی باشه و در مورد ورود خروج اجناس -مثلا یکسری اجناس با فاکتور وارد انبار میشه و ما اجناس رو طبق فاکتور توی انبار وارد می کنیم یعنی یه فرم داریم که شامل :شماره فاکتور -تاریخ -اجناس-تعداد-واحد میشه
حالا یه فرم داریم که شامل جنس-تاریخ خروج-تعداد میشه
حالا یه ریپورت داریم که اجناس باقیمانده در انبار رو نشون میده
چطور میتونم همچین برنامه ای درست کنم

Abbas Amiri
جمعه 02 دی 1390, 17:31 عصر
خب اگر فرم انبار مناسب است در جدول یک فیلد برای فاکتور اضافه کن وبعد این فیلد رو به فرم و گزارش هم اضافه کن.

hassan_2011
جمعه 02 دی 1390, 17:49 عصر
آخه میخام دوتا فرم داشته باشم یکی ورود اجناس 2-خروج اجناس
اینجوری بهتر نیست

Abbas Amiri
جمعه 02 دی 1390, 18:03 عصر
می توانید جدول انبار فعلی را برای ورود درنظر بگیرید برای همین یکسری تغییرات بدهید مثلا دیگه به فیلد Export احتیاج نیست اسم انرا به Factor تغییر بدهید این تغییرات را درفرم هم بدهید برای خروج هم می توانید از جدول کپی بگیرید واسم انرا AnbarOut بگذارید و فیلد Import را به Export تغییر نام بدهید و از فرم هم کپی بگیرید وتغییرات لازم را بدهید. به گزارش دست نزنید فقط لازم است که کوئری را دستکاری کنید .

hassan_2011
جمعه 02 دی 1390, 21:21 عصر
می توانید جدول انبار فعلی را برای ورود درنظر بگیرید برای همین یکسری تغییرات بدهید مثلا دیگه به فیلد Export احتیاج نیست اسم انرا به Factor تغییر بدهید این تغییرات را درفرم هم بدهید برای خروج هم می توانید از جدول کپی بگیرید واسم انرا AnbarOut بگذارید و فیلد Import را به Export تغییر نام بدهید و از فرم هم کپی بگیرید وتغییرات لازم را بدهید. به گزارش دست نزنید فقط لازم است که کوئری را دستکاری کنید .
عباس آقا این کل برنامه منه لطفا یه نگاهی بنداز

hassan_2011
دوشنبه 05 دی 1390, 21:04 عصر
سلام به دوستان
یکی پیدا نمیشه منو راهنمایی کنه در مورد این برنامه؟