PDA

View Full Version : سوال: پاک شدن سشن؟

majid.gymnast
جمعه 25 آذر 1390, 19:46 عصر
سلام
دوستان من در پروژه م وقتی کاربر لاگین میشه اطلاعاتشو تو سشن ذخیره میکنم تا در صفحات دیگه استفاده کنم ولی وقتی کاربر یه صفحه ای به غیر از صفحاتی که محدود شده رو میبینه اطلاعات سشن پاک میشه حالا باید چه کار کنم که اطلاعات سشن تا وقتی که کاربر logout نکرده پاک نشه؟

reyhane1389
جمعه 25 آذر 1390, 20:10 عصر
سلام
دوستان من در پروژه م وقتی کاربر لاگین میشه اطلاعاتشو تو سشن ذخیره میکنم تا در صفحات دیگه استفاده کنم ولی وقتی کاربر یه صفحه ای به غیر از صفحاتی که محدود شده رو میبینه اطلاعات سشن پاک میشه حالا باید چه کار کنم که اطلاعات سشن تا وقتی که کاربر logout نکرده پاک نشه؟

دوست عزیز من همیشه این طوری عمل میکنم وهیچ مشکلی ندارم

SqlDataSource1.SelectCommand = "Select * from karbar where [User name]='" + TextBox1.Text + "' and password='" + TextBox2.Text + "'";
DataView dv = new DataView();
dv = (DataView)SqlDataSource1.Select(DataSourceSelectAr guments.Empty);
if (dv.Table.Rows.Count > 0)
{
Session["user"] = TextBox1.Text;
Response.Redirect("default6.aspx");
}
else
Label3.Text = "یافت نشد";

fakhravari
جمعه 25 آذر 1390, 20:17 عصر
با سلام
مدیرت سشن
<sessionState mode="SQLServer"
cookieless="true "
regenerateExpiredSessionId="true "
timeout="30"
sqlConnectionString="Data Source=MySqlServer;Integrated Security=SSPI;"
stateNetworkTimeout="30"/>
حالا پاک شدن نمیدونم منظور شما رو چون با کد session.remoaall همه پاک میشن

meisam3322
جمعه 25 آذر 1390, 21:09 عصر
دوست عزیز من همیشه از سشن توی پروژهام استفاده می کنم. ولی همچسن مشکلی نداشتم. شما کدی داخل کدهای صفحات، کاربر با ورود به انها سشن خود رو از دسته میده، دارید که سشن رو Remove یا حذف میکنه. بگردین دنبال ای کد. وگرنه خودبخود هیچ چیزی اتفاق نمیفته.

دوست عزیز reyhane1389 شما روش لوگین شدن رو فرمودین ، ولی فکر کنم دوستمون این رو نپرسیدن

aminghaderi
جمعه 25 آذر 1390, 23:37 عصر
سلام
ظاهرا کاربر زمانی زیادی را در صفحه مد نظر شما حضور دارد که سشن اون منقضی می شود.
پست 4 مربوط به تاپیک زیر رو مطالعه کنید ، امیدوارم مفید باشه.
http://barnamenevis.org/showthread.php?317148-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-page

majid.gymnast
یک شنبه 27 آذر 1390, 08:22 صبح
دوستان هیچ کدوم از مواردی که گفتید نیست.من حالا در فعلا با کوکی ها کارم رو راه انداختم ولی وقتی کاربر لاگین میکنه و تا زمانی که داخل کنترل پنلش هست هیچ مشکلی نداره و لی وقتی یکی دیگه از صفحات معمولی وبسایت رو میبینه اطلاعات سشنش پاک میشه؟