PDA

View Full Version : سوال: updateنشدن بانک

ICANICAN
شنبه 26 آذر 1390, 08:07 صبح
با سلام
یه برنامه دارم می نویسم که یه فرم اصلی داره روی این فرم اصلی دو تا دکمه دارم که یکیش می ره به صفحه درج کالای جدید و یه دکمه دیگه می ره به صفحه ویرایش مشخصات کالا که یه کمبو باکس داره و کالاهای موجوددر بانک رو داخل اون نشون می دم حالا مشکل اینجاست که وقتی یه کالای جدید درج می کنم و صفحه درج کالا رو می بندم و بعد صفحه ویرایش مشخصات رو باز می کنم کالایی که تازه درج کردم توی کمبو باکس نیست که انتخابش کنم باید صفحه اصلی رو ببندم دوباره باز کنم اونوقت کالای جدید رو می تونم توی کمبو باکس ببینم .
لطفا رهنماییم کنید چه کار کنم که پس از ثبت کالا بتونم بدون بستن و باز کردن برنامه توی صفحه ویرایش بتونم کالا رو ببینم .
اینم کدی که برای درج کالا نوشتم .چیزی کم داره؟

public void InsertNewFood(int pfoodcode, string pname, int pprice)
{

disineslayer .connection cons=new disineslayer .connection ();
SqlConnection con = new SqlConnection(cons.str);
con.Open();
try
{
string str = "insert into food (foodcode,namefood,price)" + "values (@foodcode,@namefood,@price)";
SqlCommand cmm = new SqlCommand(str, con);
cmm.Parameters.AddWithValue("@foodcode", pfoodcode);
cmm.Parameters.AddWithValue("@namefood", pname);
cmm.Parameters.AddWithValue("@price", pprice);
cmm.ExecuteNonQuery();
MessageBox.Show("ثبت شد", "روندکار", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);

con.Close();
}
catch
{
MessageBox.Show("ثبت نشد", "خطا در ثبت", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Error);

}

zare69
شنبه 26 آذر 1390, 08:23 صبح
مشکل از درج کالا نیست شما باید بعد از ثبت کردن دوباره کد پر کردن کمبوباکست را فراخوانی کنی تا دیگه نیاز به اجرا کردن برنامه نباشه.
موفق باشید