PDA

View Full Version : سوال: طریقه کار با کامپوننت expandableSplitter

gilas1368
شنبه 26 آذر 1390, 13:29 عصر
با سلام
می خواستم بدونم با کلمپوننت expandableSplitter که توی مجموعه DOTNETBAR آورده شده چطوریه؟:متفکر:

با تشکر

gilas1368
شنبه 26 آذر 1390, 13:51 عصر
کسی از دوستان تا حالا با این کامپوننت کار نکرده؟

gilas1368
شنبه 26 آذر 1390, 16:14 عصر
اساتید کمممممممممممممممممممممممک

az.heidarzadeh
شنبه 26 آذر 1390, 16:28 عصر
سلام
فکر میکنم این کنترل مشکل داره برعکسه منکه یبارهرچی باهاش ور رفتم درست نشد اونقدرام مهم نیست که از یه چیز دیگه استفاده کن...

gilas1368
شنبه 26 آذر 1390, 18:52 عصر
مثلا از چی استفاده کنم؟
میشه راهنمایی کنین.

az.heidarzadeh
یک شنبه 27 آذر 1390, 09:20 صبح
خب برای چه کاری میخوای هم میتونی از spliter خود vs استفاده کنی هم از DotNetBarManager استفاده کنی NavigationPane خوبه من خودم از این آخری استفاده میکنم...

gilas1368
یک شنبه 27 آذر 1390, 10:57 صبح
خب برای چه کاری میخوای هم میتونی از spliter خود vs استفاده کنی هم از DotNetBarManager استفاده کنی NavigationPane خوبه من خودم از این آخری استفاده میکنم...
میشه بگین از Spliter چطوری باید استفاده کرد؟

az.heidarzadeh
یک شنبه 27 آذر 1390, 11:18 صبح
آخه شما نیگی میخوتی چیکار کنی؟ من مثلا توی یکی از پروژه هام یه Parent Form داشتم که بقیه فرم هام توی اون باز میشد اومدم یه spliter گذاشتم توی فرمم و توش یه tree استفاده کردم که لیست فرم هام توی tree بود روی هرکدوم که کلیک میکردم این سمت باز میشد spliter هم کمک میکرد اندازه tree رو تغییر بدم...

MAHDIhp_devsq
شنبه 07 مرداد 1391, 19:39 عصر
با سلام به دوستان عزیز
طریقه استفاده از این کنترل به این صورت است که ابتدا هر کنترل را روی یک پنل قرار میدهیم بعد یه کنترل Splitt در فرم قرار می دهیم بعد خیلی دقت کنید
یکی از کنترل ها رو خصوصیت داک را Top قرار داده و کنترل Splitt را هم خصوصیت داک را Top قرار داده
و درنهایت اون کنترلی که قرار تمام صفحه یعنی خصوصیت داکش Fill قرار میدهید و در اخر هم این دو کنترل یعنی پنلی که کنترل های دیگه روی ان است را به هم می چسبانید
البته شما باز هم تاکید می کنم کنترل پنل را یکی را تمام صفحه و یکی خصوصیت داکش را Top قرار میدهید
به عکس زیر توجه کنید البته در این عکس دو کنترل Splitt قرار دارد.
با تشکر مهدی
http://www.devcomponents.com/dotnetbar/expandablesplitter.aspx