PDA

View Full Version : error 2147200996 در replication

akashani
شنبه 26 آذر 1390, 16:28 عصر
سلام دوستان
من در هنگام (replication (Merge دو سرور این پیغام و دریافت میکنم راهنمائی نمائید .

The process could not query row metadata at the 'Publisher'.
(Source: Merge Replication Provider (Agent); Error number: -2147200996)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Communication link failure
(Source: SQL-SERVER-MIS (Data source); Error number: 0)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The merge process encountered an unexpected network error. The connection to Publisher 'SQL-SERVER-MIS' is no longer available.
(Source: Merge Process (Agent); Error number: -2147199469)

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 29 آذر 1390, 11:16 صبح
سلام.
این پیغام میگه ارتباط شما بین دو سرورتون قطع شده است.
برای اینکار شما از طریق Management Studio سرور SQL-SERVER-MIS رو باز کنید ببینید میتونید لیست دیتابیس هارو مشاهده کنید.؟

akashani
چهارشنبه 30 آذر 1390, 18:01 عصر
سلام.
این پیغام میگه ارتباط شما بین دو سرورتون قطع شده است.
برای اینکار شما از طریق Management Studio سرور SQL-SERVER-MIS رو باز کنید ببینید میتونید لیست دیتابیس هارو مشاهده کنید.؟

سلام مشکل حل شد ولی مشکل دیگه پیش اومده از سمت subscription باید رنج ID بوسیله sp_adjustpublisheridentityrange رنج جدید بدم . لطفا راهنمائی کنید

mahyar12
دوشنبه 01 اسفند 1390, 20:50 عصر
سلام
من برای ایجاد replicatuion با موفقیت ناشر و توزیع کننده رو ایجاد کردم
اما برای مشترک سرور ناشر رو نمیشناسه ، با این که اینها به پینگ شدن و شبکه درست کار می کنه خواهش می کنم راهنمایم کنید

akashani
سه شنبه 02 اسفند 1390, 10:49 صبح
سلام
من برای ایجاد replicatuion با موفقیت ناشر و توزیع کننده رو ایجاد کردم
اما برای مشترک سرور ناشر رو نمیشناسه ، با این که اینها به پینگ شدن و شبکه درست کار می کنه خواهش می کنم راهنمایم کنید

سلام
replicatuion نیاز به config های زیادی در Database و tableها داره به ترتیب بگید انشاالله بتونم راهنمائی کنم.

akashani
سه شنبه 02 اسفند 1390, 13:59 عصر
یه Alias تعریف کن احتمالا میتونی connect بشی .....

mahyar12
سه شنبه 02 اسفند 1390, 22:14 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین چی کار کنم

mahyar12
سه شنبه 02 اسفند 1390, 22:17 عصر
راستش من از فایلی که آقای صادقیان گذاشتن استفاده کردم خط به خط همه چیز درست پیش میره اما سرور های sql همدیگر رو نمی شناسن