PDA

View Full Version : سوال: چگونگي ساخت برنامه هاي قابل حمل؟

8502803
یک شنبه 27 آذر 1390, 17:20 عصر
سلام
اول از همه از مديران تالار خواهش مي كنم حذفش نكنيد چون هرچي سرچ كردم جواب سؤال من نبوده.
من يه برنامه با #C نوشتم كه ديتابيسش sql server هست حالا ميخوام اين برنامه رو به كامپيوتر ديگه اي منتقل كنم. ميخوام بدونم بدون نصب sql server و visual studio اين امكان وجود داره ؟ يا از دوستان اگه كسي راه ساده و آسونتري داره خواهش ميكنم راهنمائي كنيد ممنونم....

programerinfonet
یک شنبه 27 آذر 1390, 18:30 عصر
با سلام خدمت شما
ببین دوست عزیز اگه می خوایی که برنامه ات بدون دردسر راه اندازی بشه باید براش یه ستاب با یکی از این ستاب سازها مثل Install Shield بساز و فقط هم با چند تا کلیک برنامه ات به صورت کامل نصب میشه
اما اگه می خوایی برناه ی قابل حمل بسازی یعنی بدون نیاز به نصب باشه اون جریانش فرق می کنه
باید از یکی از این نرم افزارها که Portable می کنند استفاده کنی مثل Thinstall استفاده کنی که به نظر من جالب و خوشایند نیست چون بعدأ با مشکل مواجه می شی

reza_mostafavi63
یک شنبه 27 آذر 1390, 18:41 عصر
دات نت يكي از وظايفش قابل حمل كردن برنامه است ...بايد براي برنامه ات در VS ستاپ بسازي . البته اگه منظورت از قابل حمل بودن اين باشه كه بدون درگيري با پلتفرم برنامه بنويسي و نه اينكه بدون نياز به دات نت اجرا شدن .

8502803
یک شنبه 27 آذر 1390, 18:48 عصر
سلام
منظورم همون اوليه كه گفتي.بيش تر توضيح ميدي ،اگه لينك دانلود Install Shield رو داري خواهش مي كنم برام بذار،روش كار باهاش و اينكه آيا واقعا براي ديتابيسش مشكلي پيش نمياد؟؟؟؟؟ خيلي ممنون ميشم