PDA

View Full Version : سوال: استفاده از مودم به عنوان کالر آیدی

iradata
دوشنبه 28 آذر 1390, 04:39 صبح
سلام

می خواستم بدونم که چه طور میشه که از مودم به عنوان کالر آیدی استفاده کرد ؟

با تشکر

emperor_vb6
دوشنبه 28 آذر 1390, 08:01 صبح
شايد منظورش مودم ديال آپ باشه بابا!
آره ميشه ولي بعضي جاها جواب ميده بايد پورتي كه مودم روش سواره باز كني و مدام اطلاعات روي پورت رو شنود كني

iradata
دوشنبه 28 آذر 1390, 20:42 عصر
شايد منظورش مودم ديال آپ باشه بابا!
آره ميشه ولي بعضي جاها جواب ميده بايد پورتي كه مودم روش سواره باز كني و مدام اطلاعات روي پورت رو شنود كني

آره دقیقا منظورم همین هست . حالا چه طور می تونم این کار روو کنم ؟؟؟؟

سوداگر
دوشنبه 28 آذر 1390, 20:47 عصر
آره دقیقا منظورم همین هست . حالا چه طور می تونم این کار روو کنم ؟؟؟؟

از نظر سخت افزاری و زیرساخت ها نمیشه.
برای مثال اگه مودم من قابلیت نشون دادن شماره تلفن را داشت با همون برنامه Phone try dialup شماره رو نشونش میداد.

iradata
دوشنبه 28 آذر 1390, 22:42 عصر
از نظر سخت افزاری و زیرساخت ها نمیشه.
برای مثال اگه مودم من قابلیت نشون دادن شماره تلفن را داشت با همون برنامه Phone try dialup شماره رو نشونش میداد.

خیلی ممنون بابت پاسخ به سوالم

در این مورد نمونه کد کسی نداره ؟

سوداگر
سه شنبه 29 آذر 1390, 00:21 صبح
سلام
توی دلفی یه کامپوننت بود به اسم KDTele که میشد با اون، شماره تلفن رو بدست آورد (برای مودمهایی که ساپورت میکنن).
ظاهرا این کامپوننت برای سی شارپ هم ساخته شده و توی این سایت (http://www.payamsara.com/10010935.html)میتونی وجودش در دات نت رو ببینی.(مدیران محترم: قصد تبلیغ ندارم)

nimalex
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 01:34 صبح
واقعا ننگ بر بعضی از ماها که ندونسته هی اظهار نظر می کنیم. اگه راحت بگیم نمی دونیم چیزی ازمون کم میشه!؟! نه خیر دوست عزیز Caller ID خیلی هم خوب کار می کنه تو ایران با همون مودم های Dial Up

Hossenbor
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 09:06 صبح
چرا ننگ دوسته عزیز بگید تا جایید که من بلدم این قضیه امکان نداره در ضمن فکر کنم باشه آخه نرم افزارایه زیاد که نه ولی تو این زمینه هست که الان یادم نیست برید تو لیست پک هایه نرم افزاری که بیشتر لیست آنلاین دارند یا تو سایتایه دانلود اسمه نرم افزار را رو گیر بیارین و به دنبال جستجو اون نرم افزار در زبان سی شارپ در گوگل باشید ان شاالله به جواب میرسید