PDA

View Full Version : افزودن یک برنامه بر روی یک برنامه دیگر

gilas1368
دوشنبه 28 آذر 1390, 17:57 عصر
با سلام
حتما با بازی PES محصول شرکت کونامی آشنایی دارین.من می خوام یه برنامه که فقط نام کاربری و کلمه عبور رو از کاربر می گیره روی این برنامه اضافه کنم (منظورم اینه که زمانیکه کاربر بازی رو اجرا کرد اول برنامه من اجرا بشه، نام کاربری و کلمه عبور رو بگیره و در صورت تایید بازی رو اجرا کنه ) اما راهی به ذهنم نرسید
ممنون میشم راهنماییم کنین

باتشکر

noroozifar
دوشنبه 28 آذر 1390, 19:16 عصر
خوب فایل برنامه را زیپ کن در اصل من راهی به نظرم نمیاد ولی شاید بتونی اول فشرده کنی یا همون encript کنی بعد هم موقع decript پسورد بخواهد

gilas1368
دوشنبه 28 آذر 1390, 20:22 عصر
از دوستان و اساتید گرامی کسی نمی تونه کمکی،راه حلی،پیشنهادی به ما بده

system32
دوشنبه 28 آذر 1390, 20:55 عصر
حجمش چقدره؟

سوداگر
دوشنبه 28 آذر 1390, 21:43 عصر
با سلام
حتما با بازی PES محصول شرکت کونامی آشنایی دارین.من می خوام یه برنامه که فقط نام کاربری و کلمه عبور رو از کاربر می گیره روی این برنامه اضافه کنم (منظورم اینه که زمانیکه کاربر بازی رو اجرا کرد اول برنامه من اجرا بشه، نام کاربری و کلمه عبور رو بگیره و در صورت تایید بازی رو اجرا کنه ) اما راهی به ذهنم نرسید
ممنون میشم راهنماییم کنین
باتشکر

اگه این برنامه رو برای کافی نت و گیم نت و امثالهم نیاز دارید یه راهش اینه که بازی ها رو توی یه درایو نصب کنید (در یک آدرس پرت، که خودتان آنرا میدانید مثلا نام پوشه را jhfjghrjh56361re بگذارید) بعد به کمک رجیستری، درایو مربوطه را مخفی کنید تا کاربر نتواند به آن دسترسی داشته باشد. با این کار، شما آدرس فایل اجرایی بازی را در اختیار دارید و می توانید در کدنویسی از آن برای اجرا کردن برنامه استفاده کنید.
موفق باشید

gilas1368
دوشنبه 28 آذر 1390, 22:15 عصر
برنامه روی یه PC نصبه و حجمی هم نداره
قرارم نیست کسی دسترسی نداشته باشه فقط می خوام زمانیکه بازی رو کاربر اجرا میکنه اول برنامه من اجرا بشه بعد بازی

mas'oud
دوشنبه 28 آذر 1390, 22:53 عصر
سلام
اگه میخواهید خودتان کدنویسی کنید شرمنده اما در غیر اینصورت این برنامه کمکتون میکنه:

http://www.asandownload.com/archives/utility/protector/download_exe_password_protector_full_final/