PDA

View Full Version : سوال: پيش فاكتور و امكان صدور فاكتور اصلي با حذف پيش فاكتور پس از آن

abdoreza57
دوشنبه 28 آذر 1390, 20:52 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان عزيز

در حال طراحي برنامه اي هستم كه حتما مي بايست پيش فاكتو صادر شود چون اجناس در اين حالت دو سرنوشت را دارند: 1 ) در صورت رضايت مشتري بعد از چند روز پيش فاكتور به فاكتور تبديل شده و مبناي محاسبات قرار ميگيرد 2 )در صورت عدم رضايت مشتري پيش فاكتور پس از 10 روز از برنامه حذف ميگردد

با توجه به اينكه فرم داراي سابفرم بوده باشد (مشخصات مشتري و ليست كالاها )
آيا امكان انتقال آن به يك تيبلد يگر با همان خصوصيات فرم و سابفرم وجود دارد كه داراي رابطه يك به چند است ؟

كد اين رابطه به نظرم ناممكن اومد لذا دوستان اگه محبت كنند و نمونه اي جهت آشنايي با اين گونه موارد بذارند لطف كردند و ما را دعا گوي خودشان

صد البته با توجه به سابقه اي كه از برخي از اساتيد محترم اين سايت و دوستان صاحت فن سراغ دارم حل اين معما ناممكن نخواهد بود

من علمني حرفا فقد سيرني عبدا

Abbas Amiri
دوشنبه 28 آذر 1390, 21:08 عصر
می توانید از یک فیلد Yes/No با نام Temporary ایجاد کنید مقدار Default آنرا True درنظر بگیرید و هرگاه فاکتور تائید شد آنرا False دهید برای نمایش آنها(موقت یا دائم) هم می توانید براساس فیلتر بروی این فیلد عمل کنید

abdoreza57
سه شنبه 29 آذر 1390, 21:18 عصر
سلام

جناب اميري گل به راهكاري كه فرموديد فكر كردم و به نظرم راه مناسبي باشه
اگه لطف ميكرديد و نمونه اي سراغ داشتيد به عنوان سمپل حرف نداشت

دوستاني كه تو اين زمينه كاري انجام دادند ممنون ميشم تجربه شون را در اختيار ديگر دوستان قرار بدند