PDA

View Full Version : سوال: نحوه تغيير صفحات در يك جدول

Iran58
چهارشنبه 30 آذر 1390, 07:20 صبح
سلام
فرض كنيم اين يك صفحه وب (شكل زير)است كه كل صفحه را در بر مي گيرد
مي خواهم صفحه به اين سه بخش تقسيم شود
در بخش اول مستر پيچ برنامه قرار مي گيرد
در بخش دوم منوهاي مورد نياز قرار مي گيرد
در بخش سوم كه متغير است و ثبت اطلاعات در اين بخش انجام مي شود
مشكل اينجاست كه هر گاه روي هر منوي كليك كردم مي خواهم در بخش سوم صفحه مربوط به همان منو باز شود
از چه كدي بايد استفاده كنم
باتشكر

hamid_shrk
چهارشنبه 30 آذر 1390, 11:14 صبح
عزیزم کاری نداره ، یک پلیس هلدر تو بخش سوم بزار و صفحات دیگت رو ایجاد کن توش.
با کلیکت هم میره تو هر صفچه که بخوای دیگه.

ravand
چهارشنبه 30 آذر 1390, 18:54 عصر
من با قاب ديدم اين كار رو ميكنند ولي اين پليس هدر چيه؟ و چجوري ميشه ازش استفاده كرد؟

reza_edu
پنج شنبه 01 دی 1390, 10:54 صبح
سلام منم میخوام بدونم

hamid_shrk
پنج شنبه 01 دی 1390, 11:12 صبح
سلام منم میخوام بدونم

خوب الان مشکلتون حل نشد؟
کجاشو مشکل داری الان؟

Saber Mogaddas
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:15 عصر
سلام
کسایی که asp.net کار میکنن میتونن از این ویژگی استفاده کنن..
تو vs وقتی یه فرم باز میکنید تو گزینه ها master page هست که محتوای این مستر تو کل صفحات شما خواهد بود..و حالا می خواییم وقتی رو منو های مستر پیج click کردیم یعنی بخش دوم که اونم داخل masterpage قرار دادیم محتوای لینک داخل بخش سوم نمایش داده شه..تو صفحه مستر یک تگ وجود داره به اسم content place holder که داخل master باید این تگ رو تو بخش سوم این جدول که طراحی کردیم قرار بدیم..حال فرم جدید رو که می خواییم درست کنیم تو منو vs add >new item گزینه web form use master page رو انتخاب میکنیم..و بعد مستر پیج رو انتخاب می کنیم ..تو این صفحه دو تگ داریم content place holder head و content place holder که اولی همون head صفحه هست و دومی هم محتوای صفحه که بدون tag های html head body title می نویسم..حالا صفحه رو اجرا میکنیم بله محتوای مستر پیج هست بله تو بخش سوم هم محتوای صفحه دلخواهمون..این مقدمه بود که با نحوه کار آشنا بشید ..توصیه می کنم رو master page و نحو کا با هسش تحقیق کنید..هر سوالیم بود من اینجام..
موفق باشید.

Saber Mogaddas
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:07 عصر
البته می تونید از user control هم استفاده کنید..برای مثال می تونید به این لینک (http://www.pars-click.com/ShowLinks.aspx)نگاه کنید که در اینجا از user control استفاده کردم و کل صفحه تو صفحه اصلی (http://www.pars-click.com)هم از مستر پیج..ثابت های صفحه رو تو master page قرار دادم..
موفق باشید..

Iran58
پنج شنبه 01 دی 1390, 14:17 عصر
سلام
مهندس جان ميشه يك كد يا يك نمونه سمپل قرار بدهيد
باتشكر

Saber Mogaddas
پنج شنبه 01 دی 1390, 17:25 عصر
سلام
بله..

79541

موفق باشی..