PDA

View Full Version : سوال: عدم اجرای افکت JQuery وقتی که قالب را به web User Control و مستر پیج تقسیم میکنیم

FirstLine
چهارشنبه 30 آذر 1390, 13:35 عصر
با سلام
یه قالب و صفحه html دارم که چندین پلاگین Jquery در آن استفاده شده است. در حالت عادی که بصورت یک فایل html است و یا وقتی همه کدهای صفحه را در مسترپیج قرار میدهم و یا همه را در یک فایل aspx قرار میدهم درست کار میکند
1- متاسفانه وقتی قالب را به چندین وب یوزر کنترل تقسیم میکنم دیگه بعضی از افکتها کار نمیکنه(البته فایلهای اصلی هر پلاگین را در هدر صفحه اصلی قرارداده ام و کدهای هر بخش را در یک یوزر کنترل)
2- یه مشکل دیگه هم اینه که وقتی قالب رو مستر پیج میکنم فایلهایی که در روت هستند درست نمایش داده میشود ولی فایلهایی که در مسیرها یا دایرکتوری قرار میگیرند بدرستی نمایش داده نمیشوند(البته افکتهای JQuery آنها درست نمایش داده نمیشود، آدرس دهی ها همه بصورت از روت تعریف شده است)
با تشکر

hamid_shrk
چهارشنبه 30 آذر 1390, 13:42 عصر
سلام ، کد آدرس دهی تون رو میزارید؟

ParsaNM
چهارشنبه 30 آذر 1390, 13:59 عصر
اين روش در حالت عادي جواب مي ده من اين کار رو کردم ...! اگر در سيستم شما درست کار نمي کنه بدون شک يه جاي کار رو اشتباه مي کنيد ... براي سوال دوم لازمه که مسيرهاتون رو بگذاريد ولي براي سوال اول مثال لازمه ..

FirstLine
چهارشنبه 30 آذر 1390, 14:01 عصر
با سلام
این قالب بصورت html است که در اینجا بصورت مستر پیج یا یوزر کنترل تبدیل نشده
http://robatnews.info/RobatNews_01.htm

مثلا الان من میخوام کل قالب را در یک مسترپیج بزارم و بخش تیتر یک یا اون خبر متحرک یا لیست خبرها و.. را در یوزر کنترل قرار بدهم

من اینکار را میکنم و آدرسها را نیز بصورت مشخص در فایل html دادم
البته من تمام جاوا اسکریپتها را یکی کردم و همه css ها را هم یکی کردم و همه را در بالای مستر پیج اصافه اردم و کدهای مربوط به هر بخش از jquery را نیز در یک کنترل پنل گذاشتم ولی اینجوری یه سری از افکتها کار نکردن

با تشکر