PDA

View Full Version : سوال: یه روش میخام تا ویدیو های داخل دیتا بیس رو در DataList به صورت Thumbnail نشون بدم!

behzad1367
چهارشنبه 30 آذر 1390, 13:36 عصر
سلاو دوستان.میخام گالری ویدیو بسازم.از یه دیتا لیست استفاده کردم.و داخلش یه باتن گذاشتم.هر کدوم از این باتن ها که کلیک بشه ویدیوی مربوط به اون داخل ویدیو پلیر که وسط صفحه گذاشتم پخش میشه.حالا من میخام بجای این باتن ها خود ویدیو بصورت Thumbnail قرار بگیره و باقی ماجرا.در ضمن نمیخام از یه عکس گرفته شده از همون ویدیو استفاده کنم .میخام دقیقا همون ویدیو خودش thumbnail باشه.
اینترنت چیزی پیدا نکردم.شا راهی ندارید؟

behzad1367
چهارشنبه 30 آذر 1390, 15:12 عصر
دوستان من سوالمو بد مطرح کردم؟

fakhravari
چهارشنبه 30 آذر 1390, 15:16 عصر
با سلام
در کل من پلیر تورو ندیدم و لی به نظرم اگر ادرس دهی کنید url پلیرتو در دیتا لیست فکر کنم جواب بده

behzad1367
چهارشنبه 30 آذر 1390, 15:23 عصر
داداش خیلی گلی که جواب دادی.اینجا که کسی قابل نمیدونه جواب بده.پلیرم FlashVideo هست که یه کامپوننته واسه asp.net.خب اینکار بنظرم درست نیاد.آخه پلیر حجمش بالاست اگه قرار باشه اون داخل دیتا لیست قرار بگیره که جالب نیست.واسه همون فقط یه پلیر وسط صفحه گذاشتم

meisam3322
چهارشنبه 30 آذر 1390, 16:25 عصر
حالا من میخام بجای این باتن ها خود ویدیو بصورت Thumbnail قرار بگیره

یعنی مثلا 20 تا فایل تصویری همزمان شروع Play کنه ؟ این حجم صفحه رو خیلی زیاد نمیکنه دوست من ؟

در ضمن نمیخام از یه عکس گرفته شده از همون ویدیو استفاده کنم

این سوال رو در تاپیک دیگه ای هم عنوان کردی. من به شما گفتم واسه این کار از یه فریم خاص از ویدئو عکس میگرم. توی دیتا لیست میزارم با یه توضیح مختصر از هر ویدئو. آخه سرعت لود صفحه زیاد میشه، حالا با کلیک برروی هر تصویر url اون فایل ویدئویی به پلیر داخل همون صفحه ارسال میشه و اجرا میشه. این راه منطقی تره به نظر من.

میگردم ببینم همچین کامپوننت یا JQuery هست یا نه. خبرشو میدم

اگه دوستان دیگه روش بهتری دارن لطفا دریغ نکنن. ممنون

behzad1367
چهارشنبه 30 آذر 1390, 18:31 عصر
یعنی مثلا 20 تا فایل تصویری همزمان شروع Play کنه ؟ این حجم صفحه رو خیلی زیاد نمیکنه دوست من ؟

نه داداش اینا که پخش نمیشن همزمان.میخام هر کدوم که روش کلیک شد توی پلیر پخش بشه.
خب این روشی که کیگی عکس میگیره چطوریه کدش؟ با c# میخام

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:25 عصر
پلیرم FlashVideo هست که یه کامپوننته واسه

دوست عزیز من این کامپوننتو از نت دانلود کردم ولی فقط یه فایل js بهم داد و طریقه ی استفاده از اونو نگفته اگه شما کار باهاشو بلدین ممنون می شم بگین منم استفاده کنم اگه کامپوننت شما چیز دیگه ایه لطف کنین لینک دانلودشو بذارین ممنونم

behzad1367
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:31 عصر
دوست عزیز من این کامپوننتو از نت دانلود کردم ولی فقط یه فایل js بهم داد و طریقه ی استفاده از اونو نگفته اگه شما کار باهاشو بلدین ممنون می شم بگین منم استفاده کنم اگه کامپوننت شما چیز دیگه ایه لطف کنین لینک دانلودشو بذارین ممنونم

نه داداش اشتباه داونلود کردی شما.این لینکش هست.یه dll هست.کار باهاش خیلی راحته.فقط یه پلیر هست.اینجا کسی مشکل من روئ که حل نمیکنه حالا خوشحالم مشکل شما حل بشه:
http://www.aspnetflashvideo.com/ASPNetFlashVideo/downloads/ASPNetFlashVideoSetup.zip

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:42 عصر
ای ول داداش دم شما گرم شرمنده منم مبتدیم وگرنه کمکتون می کردم البته خودمم واسه پروژم همچین چیزیو دارم ولی راه شمارو نمی خوام برم مسیر ویدیوهامو از پایگاه می خونم میدم به یه دیتالیست یا گریدویو بعد واسه هر آیتمش یه لینک میذارم با کلیک رو هر لینک آدرس فیلمو میدم به پلیرم تا اجراش کنه
انجامش میدم کدشو میذارم اگه بدردتون خورد استفاده کنید
ممنون از کمکتون و موفق باشین

behzad1367
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:49 عصر
خواهش میکنم.منم دقیقا دارم همین کارو میکنم.فقط موندم چطوری داخل دیتالیست thumbnail نشون بدم ویدیو هارو

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:58 عصر
http://www.aspnetflashvideo.com/ASPNetFlashVideo/downloads/ASPNetFlashVideoSetup.zip

داداش این لینک خرابه :ناراحت:

behzad1367
پنج شنبه 01 دی 1390, 14:07 عصر
داداش این لینک خرابه :ناراحت:

http://www.aspnetflashvideo.com/aspnetflashvideo_Download.aspx

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 14:35 عصر
ببخشید این لینک خرابه اگه ممکنه یه جایی این کامپوننتو آپلود کنین آدرس لینکشو بذارین ممنون