PDA

View Full Version : اشكال در كار با session

morteza_naderloo
چهارشنبه 30 آذر 1390, 14:51 عصر
Warning
: session_start() [function.session-start (http://amlaakdidani.com/admin/function.session-start)
]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/amlaakdi/public_html/admin/frosh.php:3) in /home/amlaakdi/public_html/admin/frosh.php
on line 4

سلام
آقا من با اين خطا نميدونم بايد چيكار كنم .
ميشه يك توضيح بدين ؟؟!!!

parsidev
چهارشنبه 30 آذر 1390, 15:41 عصر
قبل Session_start یه @ بذارین درست میشه:

@session_start();

ravand
چهارشنبه 30 آذر 1390, 18:06 عصر
استفاده از @ كار درست و صحيحي نيست . شما اگه از برنامه ي notepad++ استفاده ميكني بايد به گزينه ي Encoding بريد و گزينه ي Encode in Utf-8 without Bom رو بزني . بيشتر اين ويرايشگر ها از اين امكانات رو دارن.

parsidev
پنج شنبه 01 دی 1390, 01:30 صبح
استفاده از @ كار درست و صحيحي نيست . شما اگه از برنامه ي notepad++ استفاده ميكني بايد به گزينه ي Encoding بريد و گزينه ي Encode in Utf-8 without Bom رو بزني . بيشتر اين ويرايشگر ها از اين امكانات رو دارن.
صحیح ترین کار همینه.هیچ مشکلی هم نداره

ravand
پنج شنبه 01 دی 1390, 17:49 عصر
صحیح ترین کار همینه.هیچ مشکلی هم نداره
مشكل داره داداش مشكل داره. من زياد در اين مورد از برنامه نويسان باتجربه شنيدم. شنيدم اگه با مبايل اين صفحه رو باز كني با اخطار رو برو ميشي.

M.Rahi
پنج شنبه 01 دی 1390, 18:50 عصر
بله
من با ravand موافقم.
قبلا که با ++notepad کدنویسی میکردم، همین مشکل رو داشتم و بعد از کلی بررسی متوجه شدم که مشکل از Encoding هست!
همچنین قبل از راه اندازی سایت، باید تمام ارورها را برطرف کنیم و قسمتهای خاص که مثلا روی لوکال ارور میدن و روی سرور ارور نمیدن، باید از @ استفاده کرد.
مثل دستور mail

ravand
پنج شنبه 01 دی 1390, 18:56 عصر
بله
من با ravand موافقم.
قبلا که با ++notepad کدنویسی میکردم، همین مشکل رو داشتم و بعد از کلی بررسی متوجه شدم که مشکل از Encoding هست!
همچنین قبل از راه اندازی سایت، باید تمام ارورها را برطرف کنیم و قسمتهای خاص که مثلا روی لوکال ارور میدن و روی سرور ارور نمیدن، باید از @ استفاده کرد.
مثل دستور mail

اول نوشتي با من موافقي بعد حرفي رو كه من قبول ندارم نوشتي ! :لبخند:
الان اگه از برنامه ي notepad ويندوز استفاده كني مجبوري از @ استفاده كني ولي برنامه ي notepad++ گزينه اي رو در اختيار شما گذاشته كه بتوني مشكلت رو حل كني. خب بشر وقتي يه گزينه ي Encode in Utf-8 without Bom رو اين برنامه در اختيارت گذاشته چه نيازيه كه همه ي كدهات رو برداري @ براش بذاري؟

M.Rahi
پنج شنبه 01 دی 1390, 19:55 عصر
اول نوشتي با من موافقي بعد حرفي رو كه من قبول ندارم نوشتي ! :لبخند:
الان اگه از برنامه ي notepad ويندوز استفاده كني مجبوري از @ استفاده كني ولي برنامه ي notepad++ گزينه اي رو در اختيار شما گذاشته كه بتوني مشكلت رو حل كني. خب بشر وقتي يه گزينه ي Encode in Utf-8 without Bom رو اين برنامه در اختيارت گذاشته چه نيازيه كه همه ي كدهات رو برداري @ براش بذاري؟

نه، متوجه منظورم نشدید.
گفتم که، مواقعی نیاز به استفاده از @ هست که مجبور باشیم. مثلا شما وقتی دارید روی یه سایت که روی لوکال هست کار میکنید، اگر از دستور mail استفاده کنید، با ارور مواجه میشید و مجبورید برای عدم نمایش ارور از @ استفاده کنید.
چون دستور mail فقط روی سرور اصلی جواب میده.
اوکی؟

pejman_view
پنج شنبه 01 دی 1390, 20:19 عصر
نه، متوجه منظورم نشدید.
گفتم که، مواقعی نیاز به استفاده از @ هست که مجبور باشیم. مثلا شما وقتی دارید روی یه سایت که روی لوکال هست کار میکنید، اگر از دستور mail استفاده کنید، با ارور مواجه میشید و مجبورید برای عدم نمایش ارور از @ استفاده کنید.
چون دستور mail فقط روی سرور اصلی جواب میده.
اوکی؟
سلام من حرف شما رو قبول دارم بعضی اوقات بعضی خطاها رو نمی شود پوشاند مثله خطای دیتابیس یا ایمیل فرضاً وب سرور ایمیل قطع باشد یا همینطور به سرور دیتابیس دسترسی قطع شود PHP شروع به نشان دادن خطاهایی می کنند که نمابش این خطاها برای کاربران مناسب نیست و حتی دلیل امنیتی هم محسوب می شه که از @ استفاده کنید که هنگام Injection دیتابیس خطا را هکر نبیند.

رضا قربانی
جمعه 02 دی 1390, 23:19 عصر
@ کارش اینه : اون خطی که ازش استفاده شده رو می خونه ، اگر معنی داد که دستورات رو اجرا می کنه و اون خط کارش رو انجام می ده اگر نه که بدون چون و چرا و ارور ازش می گذره.