PDA

View Full Version : نظر در مورد سایت من

newsoft
چهارشنبه 30 آذر 1390, 15:59 عصر
خواهشمند است از همه اساتید عزیز
نظر خودشون در مورد طراحی سایت زیر به من بگن
www.mahsolyab.com

hamid_shrk
چهارشنبه 30 آذر 1390, 16:15 عصر
کدتون استاندارد.
اما قالبتون خیلی سادس دیگه ، یکم قالب های دیگه رو نگا کنید تا ایده بگیرید.
آیکن صفحه نخست رو سمت راست ترین بذارید.

meisam3322
چهارشنبه 30 آذر 1390, 16:22 عصر
سرعت لود صفحه بالاست . ولی گرافیک و زیبایی منفی هست . میشد کمی گرافیک کارو بالاتر برد و سرعت لود صفحه که برات اگر مهمه تاثیر نداشته باشه.

صفحه اول هر وب سایتی شناسنامه اون وب سایت هست و نشان دهنده شخصیت وب سایت . بهتر از اینا باید کار بشه .

صفحه ثبت نام و تماس با ما ، فیلدها خیلی به هم ریخته است. باید مثل چیدمان صفحه ورود اعضا باشه. شده عین سایت های بزن در رو ... یعنی سرعت عمل در تولید ، بدون توجه به کیفیت نهایی

امیدوارم در صفحه لیست محصولات ، اون گرید ویو، یا لیست ویو یا هر چیزی که ازش استفاده کردی ، حالت Paging داشته باشه، مثلا 10 محصول در صفحه 1 ، 10 کحصول بعدی مربوط به همون عنوان در صفحه 2 و ... ، توی سایت که چیزی رو نشون نمیداد.

یه موقع مثل این سایت های ضایع ایستگاه و امثال اون نباشه که کاربر هی اسکرول صفحه رو میکشه پایین و میبینه هنوز ادامه داره. روش احمقانه ای هست.

داخل جستجوی پیشرفته امکان انتخاب شهر رو با توجه به استان انتخاب شده ، اضافه کنی بد نیست. دقیقتر برای کاربر جستجو میشه . فقط سایت خیلی خیلی خیلی ساده طراحی شده. خیلی کار داره، باید روش کار کنی

موفق باشی

meisam3322
چهارشنبه 30 آذر 1390, 16:24 عصر
از نظر کد نویسی و اعتبار سنجی مقادیر ورودی توسط کاربر رو چک نکردم. وقت اینکارو ندارم . امید وارم همه رو رعایت کرده باشی و چیزی رو از قلم ننداخته باشی

Saber Mogaddas
چهارشنبه 30 آذر 1390, 16:29 عصر
سلام
موفق باشی فقط طرحی نداره سایتتون بهتر بود بهش یکم ستایل می دادید و منظمش میکردین..

newsoft
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:36 عصر
تشکر از اینکه نظرات خودتونو بهم گفتین
در موردزیبایی سایت می خوام از یه اسلایدشو استفاده کنم که زیبا تر بشه
در مورد لیست محصولات مطمئنا از پیجینگ استفاده کردم