PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب Visual Studio 2010 Ultimate در ویندوز 7

maysam.m
چهارشنبه 30 آذر 1390, 17:30 عصر
سلام

من برای نصب Visual Studio 2010 Ultimate در سیستمم به مشکل خوردم و هر کاری میکنم این برنامه نصب نمیشه!! :گریه:

قبلا که ویستا داشتم یک بار به راحتی نصب شد و بعد که ویندوز عوض کردم توی ویستا هم دیگه نصب نشد!! :عصبانی++:
به توصیه یکی از دوستان ویندوز نصب کردم (اما این بار ویندوز 7 سرویس پک 1) و قبل از نصب هر نرم افزاری و بعد نصب درایورها شروع به نصب Visual Studio 2010 کردم که متاسفانه باز هم ارور داد و نصب نشد!!

قبلا روی ویستا Visual Studio 2008 رو هم امتحان کردم که اون هم نصب نمی شد و ارور میزد!

دیگه نمیدونم چی کار کنم به خدا خسته ام کرد :عصبانی++:

کل اینترنت و انجمن های دیگر رو هم گشتم که خیلی ها مشکل من رو داشتند که بی پاسخ مونده بود یا پاسخ های کاملی نبودند.

خواهشا دوستان بیایید این مشکل رو با کمک هم حل کنیم

maysam.m
چهارشنبه 30 آذر 1390, 17:32 عصر
و اینکه با اینکه نصب نشده ولی این برنامه ها رو روی سیستم نصب کرده که اسکرین شات گرفتم از برنامه ها:
http://up9.iranblog.com/images/06mqr7kgd3hrw0ysa4rz.png

این هم ارور هایی که میده:
** ادیت: کدها حذف شد به دلیل طولانی بودن

AceXNew
جمعه 16 دی 1390, 14:25 عصر
من هم همین مشکل رو دارم
ویندوزم 64 بیتی هست و این روش نصب نمیشه
قبلا visual studio 2010 beta 1 رو سعی کرده بودم نصب کنم که نصب ناموفقی داشت، و بعدا که خواستم پاکش کنم uninstall نمیشد. خودم به طور دستی همه فولدر ها و برنامه ها و رجیستری کی ها رو پاک کردم اما همچنان موقع نصب ultimate این ارور میاد :
80251

کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟
ممنون

AceXNew
شنبه 17 دی 1390, 18:54 عصر
دوستان راهکاری سراغ ندارند ؟

sanay_esh
یک شنبه 18 دی 1390, 12:45 عصر
سلام
امیدوارم که از این ویندوزهای 5 هزار تومانی نصب نکرده باشی که خیلی باگ داره
در مورد ویژوال هم پیشنهاد میکنم که از محصولات .... استفاده کنید اگر خواستی پیام خصوصی بده که بهت بگم چون تبلیغات میشه و خارج از قوانین پرتال است
اگر هم نشد یک روز سیستمت رو بردار بیار شرکت ما تا برات همه چیرو نصب کنم بعد برو حالشو ببر همین

maysam.m
سه شنبه 20 دی 1390, 21:38 عصر
من این کارها رو (که همانطور که توی این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?313539-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-Visual-Studio-Ultimate-2010-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7&p=1413671&viewfull=1#post1413671) گفتم) امتحان کردم و به نتیجه نرسیدم:
توی این چند وقت کلی سرچیدم و توی سایت مایکروسافت یه چند تا مطلب در این زمینه بود و اونا رو خوندم و کلا این کارا رو کردم:
- پوشه temp رو گفته بود خالی کنید قبل از نصب.
- تمام الحاقات برنامه وی اس رو حذف کنید. یه برنامه ای هم برای حذف کامل وی اس گذاشته بود که اونم نصب و امتحان کردم.لینک
- ویندوز رو فول آپدیت کردم
- کل برنامه رو از دیویدی کپی گرفتم توی هارد و از توی هارد با دستور Run as administrator نصب کردم.
- نصب برنامه را چندین بار به صورت کاستوم و فول امتحان کردم
- برنامه وی اس 2008 رو هم که روی دیویدی کینگ داشتم امتحان کردم.

سلام
امیدوارم که از این ویندوزهای 5 هزار تومانی نصب نکرده باشی که خیلی باگ داره
در مورد ویژوال هم پیشنهاد میکنم که از محصولات .... استفاده کنید اگر خواستی پیام خصوصی بده که بهت بگم چون تبلیغات میشه و خارج از قوانین پرتال است
اگر هم نشد یک روز سیستمت رو بردار بیار شرکت ما تا برات همه چیرو نصب کنم بعد برو حالشو ببر همین

1- والله ویندوز رو فول آپدیت کردم و فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه چون همانطور که گفتم قبلا روی ویستا یک بار نصب کرده بودمو ولی بعدا روی ویستا هم نصب نشد و در حال حاضر هم روی سون نصب نمیشه!
2- من یه کینگ قدیمی دارم که توش وی اس 2008 رو داره که متاسفانه نسخه 2008 رو هم نصب نمیکنه!
3- :لبخند: :چشمک:

ERIKA
جمعه 30 دی 1390, 21:35 عصر
سلام
من هم چند تا مطلب به ذهنم میرسه براتون میگم
شاید به خاطر خود برنامه ویژوال استادیو باشه یا توجه به این که وینووز شما 64 بیتی هست شما هم باید موقع نصب ویژوال استادیو 64 نصب کنید...داخل پک LORD یک ویژوال استادیو هست که خیلی کامل و من خودم از اون استفاده میکنم

وقتی هم شما میخاهید برنامه ویژوال پاکش کنید بهتر هست از خود سی دی ویژوال استادیو استفاده کنید ...سی دی را داخل سیستم بگذارید و از طریق گزینه uninstall اینکار را انچام دهید

AceXNew
جمعه 30 دی 1390, 21:37 عصر
سلام
من هم چند تا مطلب به ذهنم میرسه براتون میگم
شاید به خاطر خود برنامه ویژوال استادیو باشه یا توجه به این که وینووز شما 64 بیتی هست شما هم باید موقع نصب ویژوال استادیو 64 نصب کنید...داخل پک LORD یک ویژوال استادیو هست که خیلی کامل و من خودم از اون استفاده میکنم

وقتی هم شما میخاهید برنامه ویژوال پاکش کنید بهتر هست از خود سی دی ویژوال استادیو استفاده کنید ...سی دی را داخل سیستم بگذارید و از طریق گزینه uninstall اینکار را انچام دهید

مشکل اینه که VS2010 فقط نسخه 32 بیتی داره و اصلا نسخه 64 بیتی اش ساخته نشده...

pershengkurd
چهارشنبه 03 اسفند 1390, 00:21 صبح
سلام
کاری که من کردم شاید به درد شما هم بخوره
توی یوزر ادمین برنامتون رو نصب کنید.

farhad nadimi
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 19:28 عصر
با سلام به همه دوستان

باید خدمت شما عرض بکنم که حدارو شکر من تا یحال با چنین مشکلاتی روبرونشدم ولی تا اونجا که اطلاع دارم برای ویندوز 64 و 32 باید نرم افزار سازگار با اون رو نصب بکنید در حالی بعضی از نرم افزارها چنین نیست

در حال حاظر سیستم من 64 بیتی هستش و نرم افزار ویژوال هم که رو سیستم من نصب هست اونم 64 بیتی هست . اگر چنین بکنید مشکلی براتون پیش نمیاد و نکته دیگه اینکه به سیستم عاملی که میخرین و رو سیستم خودتون نصب دارین دقت کنین که این سیستم عامل نسخه ای نباشه که برای آزمایش تو بازار باشه بلکه نسحه نهایی و نسخه ای باشه که بشه از اون کاربر نهایی واقعا استفاده بکنه .

امیدوارم مفید واقع شده باشه . با تشکر