PDA

View Full Version : برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی

mazimazi
چهارشنبه 30 آذر 1390, 18:41 عصر
با سلام کسی در مورد این موضوع (برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی) مطلبی چیزی داره ؟؟؟؟؟؟

xman_1365_x
شنبه 17 دی 1390, 02:35 صبح
میتونید از کتاب برنامه نویسی به زبان اسمبلی ... فیض الله خاکپور جلد دوم استفاده کنید در ارتباط با روش رونویسی و غیر رونویسی ویروس نوشته البته من خوندمش اشتباهاتی هم داره اما در کل خوبه
در گوگل هم که پر هست در این باره
موفق باشی

hanieee
چهارشنبه 22 آذر 1391, 18:40 عصر
میتونید از کتاب برنامه نویسی به زبان اسمبلی ... فیض الله خاکپور جلد دوم استفاده کنید در ارتباط با روش رونویسی و غیر رونویسی ویروس نوشته البته من خوندمش اشتباهاتی هم داره اما در کل خوبه
در گوگل هم که پر هست در این باره
موفق باشی

سلام خوبین؟ میتونید فهرست مطالب این کتابو برام در بیارین؟ممنون میشم...:لبخندساده:

hanieee
پنج شنبه 23 آذر 1391, 17:54 عصر
سلام کسی جواب منو نداد :ناراحت: میشه کمکم کنید؟

این دو تا از فهرست های کتاب اسمبلی خاکپور هستن : 9-24_10-24 .....

1- نوشتن برنامه ویروس غیر رونویسی به روش مقیم کردن و برای فایل COM

2- عملیات آلوده سازی فایل

از کتاب برنامه نویسی به زبان اسمبلی ... فیض الله خاکپور نباشه غیر از این اگه هست بهم اطلاع بدین فوووووووووووووووووووریه :افسرده: ممنونم :لبخندساده:

xman_1365_x
شنبه 25 آذر 1391, 10:37 صبح
از کتاب برنامه نویسی به زبان اسمبلی ... فیض الله خاکپور نباشه غیر از این اگه هست بهم اطلاع بدی
اگر فقط برنامه ای برای مقیم سازی در حافظه میخواین کتاب سید رضی و فیض الله خاکپور بخشی در این ارتباط داره ، حالا اگر برای ویروس نویسی هست من فقط همین کتابو دیدم منابع انگلیسی هم که زیاده میتونید tsr virus رو جستجو کنید سورسشونم هست.
موفق باشی