PDA

View Full Version : سوال: دریافت مقدار یک ستون از گریدویو با کلیک بر روی یک imagebutton در همان گریدویو

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:01 عصر
سلام
من یه گریدویو دارم که ستون مربوط به آیدیش رو مخفی کردم توی همون گریدویو یه ستون از imagebutton دارم می خوام با کلیک روی هر imgbtn آیدی مربوط به اون سطرو به یه صفحه ی دیگه انتقال بدم یه کد پیدا کردم ولی بعضی جاهاشو متوجه نمی شم دوستان اگه می تونین کمک کنین ممنون
http://www.codeproject.com/Questions/116141/Get-Column-value-from-grid-on-link-button-click-ev

hamid_shrk
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:07 عصر
کجاش رو متوجه نمیشی؟
این داره از commandarguman استفاده میکنه ، Id رو هم داره بایند میکنه بهش.
بعد تو Rowcommand میخونتش.

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:24 عصر
دوست عزیز نمی دونم این hiddenfield کجا تعریف شده و چطوری تو رویداد کلیک imgbtn توسط دستور response آیدی بدست اومدرو انتقال بدم انتقالشو بلدم نمی دونم آیدی رو از کجا بیارم

hamid_shrk
پنج شنبه 01 دی 1390, 12:37 عصر
من کلا با اون قسمت کاری ندارم ، آی دی رو بریز تو Command argumant و بعد تو کد کلیک رو هر سطر همونجوری که نشون داده ازش استفاده کن :

protected void grd_RowCommand(object sender, GridViewCommandEventArgs e) { switch (e.CommandName) { case "Click": { string FirstColumnValue = e.CommandArgument.ToString(); hiddenfield.Value = FirstColumnValue; break; } default: break; } }

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:20 عصر
ببین دوست عزیز من این کارو انجام دادم:[HTML]
[/HTML <ItemTemplate>
<asp:ImageButton ID="edit0" runat="server" ImageUrl="~/images/edit.png"
CommandArgument='<%#Eval("strid") %>' CommandName="Click"/>

</ItemTemplate>]

protected void GridViewFT_RowCommand(object sender, GridViewCommandEventArgs e)
{
switch (e.CommandName)
{
case "Click":
{
string FirstColumnValue = e.CommandArgument.ToString();
Response.Redirect("EditStory.aspx?id=" + FirstColumnValue);
break;
}
default:
break;
}

}

ولی موقع اجرا و با کلیک روی imgbtn هیچ کاری نمی کنه؟

hamid_shrk
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:33 عصر
تو پیج لودتون گریدتون رو Bind میکنید؟

adineh67
پنج شنبه 01 دی 1390, 13:46 عصر
بله بایندش کردم:ناراحت:

دوستان کسی راه دیگه ای بلد نیست این گریدویوم اصلا به رویداد rowcommand عکس العملی نشون نمیده:متعجب: