PDA

View Full Version : سوال: رای گیری در asp.net

zahra beigmohammadi
پنج شنبه 01 دی 1390, 19:00 عصر
با سلام خدمت همه دوستان؛
کد رای گیری در asp.net رو میخوام(البته خیلی فوری)،میشه لطفا کمکم کنین؟

smm2006sh
پنج شنبه 01 دی 1390, 22:52 عصر
سلام
دوست من منظورت از رای گیری چیه ؟ برای چه هدفی میخوای سیستم رای گیری داشته باشی ؟
بهترین راه اینه که خودت اونو طراحی کنی .
البته سرچ بزنی شاید به جوابتم برسی .

موفق باشید
یا علی

zahra beigmohammadi
جمعه 02 دی 1390, 13:50 عصر
راستش یکی از اساتید من " کد رای گیری در asp.net " رو به عنوان پروژه از من خواستن،(تو بعضی از سایت ها یک قسمتی رو برای رای گیری طراحی کردن)؛
حدودا یک هفته ای هست که من دنبالش میگردم،تو اینترنت به صورت فارسی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم،به انگلیسی هم سرچ کردم یه چیزایی پیدا کردم که مطمئن نیستم همونی باشه که دنبالشم،با یکی از آشناهام مطرح کردم،سایت شما رو بهم پیشنهاد کردن و گفتن اینجا عضو بشم و مطرح کنم...

smm2006sh
جمعه 02 دی 1390, 16:49 عصر
سلام دوست من
میشه بگی سیستمی که برای رای گیری از شما خواسته چه خصوصیاتی داره و برای چه کاری داره رای گیری میکنه ؟؟؟
توی این سایت هم دوستان فقط کمکت میکنند و راه اصلی را باید خودت بری . یعنی استارت کار را بزنی هرجاش که گیر افتادی سوال کنی خیلی از دوستان متخصص هستند که کمک میکنند .

zahra beigmohammadi
جمعه 02 دی 1390, 19:54 عصر
راستش سیستم خاصی رو مطرح نکردن،تنها جمله ای که به من گفتن این بود که:"شما کد رای گیری در asp.net رو بیارین"
من کلاس برنامه نویسی وب با ایشون دارم،فکر میکنم منظورشون این بوده که:برای طراحی قسمتی در وب سایت جهت رای گیری (به طور کلی) در asp.net از چه کدی باید استفاده کرد؟
از اینکه زحمت کشیدین و به سوالم رسیدگی کردین خیلی خیلی ممنون،ولی برای ارائه ی این پروژه دیگه وقتی ندارم؛
هرچی پیدا کردم برای استادم فرستادم و امیدوارم قبول کنن...
اگر بازم سوالی داشتم حتما اینجا مطرح میکنم؛
خیلی خیلی لطف کردین،ممنون..