PDA

View Full Version : سوال : اندازه گیری زمان دریافت یک Web Page

g_jolaei
دوشنبه 12 آبان 1382, 19:10 عصر
با سلام خدمت دوستان.
من می خواستم که زمان Download شدن یک سایت را از شروع تا زمان Down شدن page اندازه گیری کنم.اگه کسی روش خواستی را می شناسه لطفا به من کمک کنه.

Voldemort
جمعه 16 آبان 1382, 11:24 صبح
دوست عزیز راهی که الان به نظرم رسید این است که شما می توانید با استفاده از کنترل ITC و رویداد StatedChanged آن این کار را انجام دهید. از لحظه شروع دانلود با استفاده از یک Timer زمان را نگهدارید و زمانی که مقدار پارامتر ورودی رویداد StateChanged مقدار icResponseCompleted باشد یعنی اینکه تقاضای ما تکمیل شده است و براحتی می توانید زمان کل را بدست آورید.

ایران ویج
یک شنبه 18 آبان 1382, 11:41 صبح
اگه منظورتون اینهکه از لحظه شروع تا لحظه پایان کامل یک صفحه رو تشخیص بدید باید از ابزار Webbrowser مربوط به وی بی استفاده کنید فقط باید توی دو قسمت دوتا کنترل بزارین یکی توی BeforeNavigate برای شروع شمارش زمان و NavigateComplete برای پایان زمان
یه لینک هست نیگاه کن تا طرز استفاده از این کامپونتت رو ببینی http://www.iranvig.com/modules.php?name=News&file=article&sid=52&mode=&order=0&thold=0

g_jolaei
دوشنبه 19 آبان 1382, 23:19 عصر
ایران ویج و Lord Voldemot عزیز از پاسخهای شما ممنونم.
در مورد پاسخ شما قبلا کمی فکر کرده بودم. اگه ممکنه در مورد کار با webBrowser و نحوه وارد کردن آدرس کمی توضیح بدهید (اگه بشه یه مثال بزنید ممنون میشم)