PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Package Manager Console

hastiam
شنبه 03 دی 1390, 19:20 عصر
سلام در آدرس زیر یک سری Package ها رو با استفاده از PackageManagerConsole و وارد کردن یک سری دستورات نصب میکنه آیا برای نصب این package ها حتما باید این دستورات رو اجرا کنیم؟ (مثلا برای نصب package entity framwork )
در کل منظورم اینه که Package Manager Consoleدر چه مواقعی استفاده می شود؟

amir-yeketaz
شنبه 03 دی 1390, 22:12 عصر
همون طور که میبینین برای نصب پکیج ها به صورت آنلاین استفاده میشه ... که البته میتونین ویژوال گونه تر هم پکیج هاتونو نصب کنین:دی

hastiam
یک شنبه 04 دی 1390, 08:00 صبح
همون طور که میبینین برای نصب پکیج ها به صورت آنلاین استفاده میشه ... که البته میتونین ویژوال گونه تر هم پکیج هاتونو نصب کنین:دی

ممنون از پاسختون. من وقتی از این دستورات استفاده می کنم همش error میده ::گریه:
مثلا وقتی این دستور رو می نویسم : PM> Install-Package EntityFramework
این خطا رو میده :The remote server returned an error: (502) Bad Gateway
یا وقتی دستور PM> Get-Package -ListAvailable را اجرا می کنم میگه کلمه ListAvailable رو نمی شناسه.:ناراحت:

ERIKA
دوشنبه 05 دی 1390, 00:14 صبح
سلام
من هم قبلا همچین مشکلاتی در مورد نصب پکیج ها داشتم اگر خطا هاشون دنیال کنید علت اش را میتونید پیدا کنید ولی درد سر خیلی داره احتمالا ازتون شاید nuget میخاد بعد ان را نصب میکنید یک چیزی دیگه میخاد این جریان ادامه داره بهترین کاری که باید انچام بدید این که visual suddio sp1را نصبش کنید و بعدم راحت نسخه نصبی خود efپیدا کنید و ان را نصب نمایید یا از طریق webplatform ها نصب هاتون انجام بدید .

hastiam
دوشنبه 05 دی 1390, 14:19 عصر
سلام
من هم قبلا همچین مشکلاتی در مورد نصب پکیج ها داشتم اگر خطا هاشون دنیال کنید علت اش را میتونید پیدا کنید ولی درد سر خیلی داره احتمالا ازتون شاید nuget میخاد بعد ان را نصب میکنید یک چیزی دیگه میخاد این جریان ادامه داره بهترین کاری که باید انچام بدید این که visual suddio sp1را نصبش کنید و بعدم راحت نسخه نصبی خود efپیدا کنید و ان را نصب نمایید یا از طریق webplatform ها نصب هاتون انجام بدید .

ممنون از پاسختون . پس با توجه به این چیزی که گفتید حتما لزومی نداره برای نصب این Package ها از این روش استفاده کرد. :لبخندساده: