PDA

View Full Version : سوال: گرفتن اطلاعات از فایل فلش

mr-adler
شنبه 03 دی 1390, 21:50 عصر
سلام به همگی
میخوام به وسیله برنامه یه سری اطلاعات از فایل فلش بگیرم.چطور باید این کار را انجام بدم؟
مثلا فرض کنید یه بازی با فرمت swf را تا کسب کردن یک امتیاز بالا پیموده ایم حالا من میخوام این نتیجه رو در یک فایل ذخیره کنم.متاسفانه هر کاری کردم به وسیله هندل بشه یه کارایی کرد نشد که نشد.
در کل خوشحال میشم یه راهنمایی کوچولو بکنید:لبخند:

IamOverlord
شنبه 03 دی 1390, 22:46 عصر
Google It! (http://www.google.com/#sclient=psy-ab&hl=en&source=hp&q=vb6+flash+cheat&pbx=1&oq=vb6+flash+cheat&aq=f&aqi=q-w1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2034l9088l0l9914l17l15l1l0l0l0l618l7134l3-1.10.4l16l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=2f0b188327e19041&biw=1360&bih=667)

mr-adler
شنبه 03 دی 1390, 22:56 عصر
منبع فارسی سراغ ندارید؟
راستی من نمیخوام بازی بسازم فقط میخوام به عنوام مثال یک سری اطلاعات رو از فایل فلش بخونم....

ممنونم

M.T.P
شنبه 03 دی 1390, 23:31 عصر
برای فایل های فلشی که خودتون ساختید حالا چه بازی یا یک button یا ... میشه همه کاری کرد ، یعنی در حین ساخت فلش کد می نویسی بعد با ایونت زیر می خونیش:

Private Sub ShockwaveFlash1_FSCommand(ByVal command As String, ByVal args As String)

End Sub

مثلا یک کلید طراحی کردید که با کلیک کردن روش دستور "Ok" رو به عنوان command ارسال می کنید ، حالا تو vb6 با آرگومنت command می تونی دستور رو بگیری.

mr-adler
یک شنبه 04 دی 1390, 14:02 عصر
یعنی راهی وجود نداره که بشه از فایل فلشی که یکی دیگه ساخته استفاده کرد؟حتما باید خودمون درست کنیم؟؟؟
اصلا ایا میشه در فایل فلش ساخته شده توسط دیگران تغییر ایجاد کرد؟

محسن واژدی
سه شنبه 06 دی 1390, 19:35 عصر
یعنی راهی وجود نداره که بشه از فایل فلشی که یکی دیگه ساخته استفاده کرد؟حتما باید خودمون درست کنیم؟؟؟
اصلا ایا میشه در فایل فلش ساخته شده توسط دیگران تغییر ایجاد کرد؟

سلام
چرا، با اطلاع از نام متغیرهای بکار رفته میتوانیم با متدهایی مانند SetVariable و GetVariable مقادیر متغیری را تغییر یا دریافت کرد، برای دریافت نام یک شی و متغیر هم میتوانیم فایل را در یک decompiler مورد بررسی قرار دهیم
در مورد تغییر در یک فایل ، همانطور که عرض شد، میتوانیم توسط decompiler های مختلف 99% سورس یک فیلم را بدست آوریم

موفق باشید

IamOverlord
پنج شنبه 08 دی 1390, 11:59 صبح
منبع فارسی سراغ ندارید؟
راستی من نمیخوام بازی بسازم فقط میخوام به عنوام مثال یک سری اطلاعات رو از فایل فلش بخونم....

ممنونم

من هم منظورم ساخت بازی نبود، اگه توجه کنید به مطالبی که Google میاره می بینید که روش دسترسی به بعضی از محتویات File های Flash رو توضیح دادن.

vb6_man
پنج شنبه 08 دی 1390, 17:03 عصر
آقا اینو ولش کنید معروفه به Mr Google it
من نمی دونم چه فکری می کنه
واقعا یعنی فکر می کنی این آقا خودش به ذهنش نمی رسید که بره Search کنه؟
یعنی با همچین باوری اومدی جوابش رو دادی آقای Mr Google it ؟
من عاشقت شدم