PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه روی کامپیوتر دیگر

MOR_MS
یک شنبه 04 دی 1390, 16:30 عصر
با سلام و خسته نباشید
برنامه من توی کامپیو تر خونه که می نویسم درست کار می کنه اما وقتی برنامه را توی اداره می خوام اجرا کنم اجرا نمی شه
هر دو بانک من هم SQL2008 R2هست ولی توی اداره خطا زیر رامیده م برنامه بصورت سه لایه نوشته شده

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

Hossis
یک شنبه 04 دی 1390, 19:10 عصر
خوب معلومه که روی کامپیوتر اداره , sqlserver نصب نشده

یعنی سرور نصب نیست

MOR_MS
یک شنبه 04 دی 1390, 19:43 عصر
باسلام
من همان نسخه SQL2008 را که تو خونه نصب کردم توی اداره هم نصبش کردم ولی این خطا را می ده آیا تنظیم خاص دیگری داره ؟ لطفاً راهنماییم کنید
متشکرم

MOR_MS
دوشنبه 05 دی 1390, 11:56 صبح
با سلام
خواهش می کنم یک نفر راهنمایی کنه چه کار باید انجام بدم

sh2007
دوشنبه 05 دی 1390, 20:00 عصر
دوست من سرویس sql server شما stop شده SQL Server Configuration Manager رو اجرا کن و سرویسها رو strart کن درست میشه

Amir Sabeti
جمعه 27 مرداد 1391, 14:40 عصر
دوست من سرویس sql server شما stop شده SQL Server Configuration Manager رو اجرا کن و سرویسها رو strart کن درست میشه

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم هرکاری کردم درست نشد حتی رو 2 تا سیستم مثل هم و با همون sql امتحان کردم.