PDA

View Full Version : سوال: چگونگی نوشتن سایت در محیط asp با کدهای HTML

atoorpatkan
دوشنبه 05 دی 1390, 16:10 عصر
سلام دوستان.ما اکثرا وب سایتهایی که در asp.net طراحی میکنیم معمولا با C# یا VB مینویسیم (منظورم همون بسته ویژوال استدیو هستش).میخواستم ببینم برنامه ای هست که تو محیط asp بشه مستقیما با کد های HTML وب سایت رو طراحی کرد؟ و بشه sql server رو هم بکار برد.یعنی میخوام تو asp با html کد نویسی کنم.یه همچین محیطی رو میشناسین؟ و میشه دانلود کرد.؟مرسی.

hamid_shrk
دوشنبه 05 دی 1390, 16:18 عصر
سلام دوستان.ما اکثرا وب سایتهایی که در asp.net طراحی میکنیم معمولا با C# یا VB مینویسیم (منظورم همون بسته ویژوال استدیو هستش).میخواستم ببینم برنامه ای هست که تو محیط asp بشه مستقیما با کد های HTML وب سایت رو طراحی کرد؟ و بشه sql server رو هم بکار برد.یعنی میخوام تو asp با html کد نویسی کنم.یه همچین محیطی رو میشناسین؟ و میشه دانلود کرد.؟مرسی.
وا خوب با ویژوال استودیو new website کن و تو محیطش html کار کنید دیگه

atoorpatkan
دوشنبه 05 دی 1390, 18:43 عصر
وا خوب با ویژوال استودیو new website کن و تو محیطش html کار کنید دیگه

نه عزیز وقتی تو ویژوال استدیو new website میکنی تو قسمت language فقط دو زیان C# و VB.NET هستش.درسته؟؟؟ یا من دارم اشتباه میکنم؟؟

Saman Hashemi
سه شنبه 06 دی 1390, 07:43 صبح
مگه با html میشه برنامه نویسی کرد؟html برای طراحی سایت میباشد و کار پردازش داده انجام نمیده پس نمیشه باهاش کد نوشت به SQL متصل شد...!

atoorpatkan
سه شنبه 06 دی 1390, 10:30 صبح
مگه با html میشه برنامه نویسی کرد؟html برای طراحی سایت میباشد و کار پردازش داده انجام نمیده پس نمیشه باهاش کد نوشت به SQL متصل شد...!

منم همینطور فکر میکردم ولی الان یه کتابی جلو روم هست که ماله دیباگران تهران هستش که تو asp با html به sql وصل میشه کارهایی مثله درج و حذف و اپدیت و ... رو انجام میده.منم خبر نداشتم یه همچین چیزی هست اما انگار هست.

hamid_shrk
سه شنبه 06 دی 1390, 11:14 صبح
منم همینطور فکر میکردم ولی الان یه کتابی جلو روم هست که ماله دیباگران تهران هستش که تو asp با html به sql وصل میشه کارهایی مثله درج و حذف و اپدیت و ... رو انجام میده.منم خبر نداشتم یه همچین چیزی هست اما انگار هست.
عزیزم فکر میکنم اشتباه میکنید ، از همچین چیزی استفاده کرده؟ :
<% %>

Saman Hashemi
سه شنبه 06 دی 1390, 11:22 صبح
دوست عزیز اون احتمالا داره با asp کلاسیک کار میکنه نه ASP.NET...!
شایدم منظورتون نوشتن کدهای ASP.NET توی تگ های HTML...؟

reza erfani
سه شنبه 06 دی 1390, 11:31 صبح
یا شاید هم با asp برنامه نویسی میکنه با Html داره فرم رو طراحی میکنه

atoorpatkan
سه شنبه 06 دی 1390, 14:37 عصر
نمی دونم .ببینید اسمه کتاب اموزش ASP هستش.اما داخل کتاب از کدهای html استفاده کرده.یعنی از تگ های html. خوب این یعنی چی؟

atoorpatkan
سه شنبه 06 دی 1390, 14:39 عصر
دوست عزیز اون احتمالا داره با asp کلاسیک کار میکنه نه ASP.NET...!
شایدم منظورتون نوشتن کدهای ASP.NET توی تگ های HTML...؟

خوب میشه کدهای asp.net رو داخل تگ های html نوشت؟. یا اصلا asp کلاسیک چی هست؟

atoorpatkan
سه شنبه 06 دی 1390, 17:01 عصر
عزیزم فکر میکنم اشتباه میکنید ، از همچین چیزی استفاده کرده؟ :
<% %>

اره خوب قسمتی از کدها داخل <% %> هستش.

atoorpatkan
چهارشنبه 07 دی 1390, 12:31 عصر
خوب امروز خودم جواب سوالمو پیدا کردم.برنامه visual interdev که تو بسته visual studio 6 هستش.