PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ورود دیتای فارسی از ckEditor به درون بانک با فرمت text

mehdi3000
دوشنبه 05 دی 1390, 22:15 عصر
با سلام به همگی دوستان
راستش من در حال ریختن دیتا از یک ckEditor به درون sql server 2005 هستم و فرمت فیلد مربوطه در بانک رو text در نظر گرفتم.
حال مشکلی که با اون مواجه شدم اینه که با وجودی که من برای ورود دیتای گرفته شده از ckEditor به درون بانک از N استفاده می کنم ولی باز دیتای فارسی به صورت علامت سوال ؟؟؟ در بانک ثبت می شه
پیشاپیش از دوستانی که راهنماییم می کنن سپاسگذارم

adineh67
دوشنبه 05 دی 1390, 22:49 عصر
سلام نوع فیلدتونو شما باید ntext در نظر بگیرین

mehdi3000
دوشنبه 05 دی 1390, 23:00 عصر
اول از همه که مرسی به خاطر راهنماییت.
ولی متاسفانه مشکلم حل نشد و با وجود تغییر تایپ به ntext و حتی با وجود استفاده از N برای معرفی دیتای stringبه بانک باز هم مشکلم سر جای خودش باقیست

adineh67
دوشنبه 05 دی 1390, 23:31 عصر
شما همینطوری دستی به فیلد موردنظرتون توی جدول مقدار فارسی بدین ببینین فارسی قبول می کنه ؟

dontspeak
سه شنبه 06 دی 1390, 10:01 صبح
برای بازیابی اطلاعات از جدول از چی استفاده می کنید؟ وقتی از لینک استفاده کنید و بعد تغییراتی در جدول اعمال کنید تغییرات در کلاس لینک اعمال نمیشه و باید از دیزاینر لینک جدولو پاک کنید بعد دوباره به اون جدول رو اضافه کنید.
شاد و موفق و پیروز باشید

atoorpatkan
سه شنبه 06 دی 1390, 10:26 صبح
باید زبان دیتا بیستون رو اگه تو ویژوال استدیو کار میکنین عربی و اگه تو sql servere management کار میکنین فارسی کنین.نوع فیلدتون رو هم nvarchar (max) بگیرین که بهتر میشه.