PDA

View Full Version : سوال: برنامه ایجاد کارت برش

farshid_2012
سه شنبه 06 دی 1390, 09:47 صبح
با سلام من یه تایپک داشتم که حذف شد ویکی از دوستان برام برنامه ایجاد یه کارت برش رو ارسال کرده بود حالا من میخوام از اساتید دیگه کمکم بگیرم و این برنامه رو کسترش بدم
میخوام تو این برنامه به جای یه ورودی چند تا ورودی ازم بگیره و همچنین اگه بشه تو یه فرمی برام نحوه چیدن این برشها رو نشون بده از اساتید خواهش میکنم کمکم کنن

farshid_2012
سه شنبه 06 دی 1390, 12:07 عصر
این برنامه برام خیلی مهمه لطفا بهم کمک کنید

SlowCode
سه شنبه 06 دی 1390, 17:55 عصر
آقا فرشید لطفا برای تاپیک هاتون عنوان مناسب بنویسید، علت حذف تاپیک قبلی هم همین بود، این تاپیک رو هم بلاخره حذف می کنن، برای تاپیک بعدی دقت کن.
میشه منظورت رو واضح تر بگی؟ اگه ممکنه یه تصویری چیزی طراحی کن تا بهتر کمکت کنیم.

setroyd
چهارشنبه 07 دی 1390, 00:24 صبح
این چی داره که اخه میخوای کامل کنی !!!! اگه منظورت محیط گرافیکی هست واسه شما سخت میشه نمیتونی راحت از پسش بر بیای درضمن این پروژه ارزش نداره وقتی روش بزاری رو یه چیز دیگه کار کن که ارزش داشته باشه دوست عزیز کمکی هم خواستی سعی میکنم دریغ نکنم .

farshid_2012
چهارشنبه 07 دی 1390, 06:59 صبح
آقا فرشید لطفا برای تاپیک هاتون عنوان مناسب بنویسید، علت حذف تاپیک قبلی هم همین بود، این تاپیک رو هم بلاخره حذف می کنن، برای تاپیک بعدی دقت کن.
میشه منظورت رو واضح تر بگی؟ اگه ممکنه یه تصویری چیزی طراحی کن تا بهتر کمکت کنیم.

دوسته عزیز ممنون که راهنمائیم میکنی
ببین عزیزم اولا میخوام گزینه های برش رو اضافه کنم الان یه طول و عرض ازم میگیره که این مشکلی نیست و لی یه طول و عرض هم برای برش میگیره که تو گام اول میخوام این طول و عرض رو چند تا ازم بگیره و برای هرکدوم تعداد بخواد بعد برشش رو بهم بده و بگه چقد اضافه مونده و منظورم از رسم شکلم اینه که وقتی بهش گفتیم یه کاغذ با طول و عرض 1500در6000 اینو برام یه مستطیل بکشه و یا هر عددی دیگه ولی وقتی تو برشها طول و عرض برا برش دادم داخل او مستطیل اون مربع های کوچکی که از برشش درمیاد رو برام داخا مستطیل برام رسم کنه هر سوال دیگه داشتین امر کنین براتون توضیح میدم این برنامه یه چیز شبیه برنامه برش mdf که تو شرکتهای چوب ازش استفاده میکنن میمونه
فقط اینو بگم این پروژه برام خیلی مهمه امیدوام کمکم کنین

farshid_2012
چهارشنبه 07 دی 1390, 11:13 صبح
دوستان واجبه کمکم کنید

SlowCode
چهارشنبه 07 دی 1390, 23:29 عصر
یه تصویر به فرمتون اضافه کنید.
این کد تصویر رو به تعداد دلخواه تقسیم میکنه(البته به وسیله خطوط):
For i = 1 To TxtUnitX - 1
x = i * (Picture1.ScaleWidth / TxtUnitX)
For j = 1 To TxtUnitY - 1
y = j * (Picture1.ScaleHeight / TxtUnitY)
Picture1.Line (0, y)-(Picture1.ScaleWidth, y)
Next
Picture1.Line (x, 0)-(x, Picture1.ScaleHeight)
Next
البته چیز جالبی به نظر نمیرسه.:متفکر:

farshid_2012
پنج شنبه 08 دی 1390, 06:52 صبح
دوسته عزیز این شکل که رسم میکنه چیزه خاصی نمیده به تعداد ورودیهامون برامون خط میکشه که نباید اینطوری باشه مثلا اینکه باید بیخیال برنامه شم