PDA

View Full Version : مشکل با کامپوننت Kylix SMS

h_mohamadi
سه شنبه 06 دی 1390, 16:03 عصر
سلام بر دوستان گرامي
من يک مشکل با Kylix SMS دارم و آن هم اين است که وقتي يک متن 140 کارکتري را براي ارسال sms مي فرستم آن را در قالب 2 عدد sms براي موبايل ها ارسال مي کند و به صورت جدا جدا است اما وقتي شما با موبايل يک sms که حاوي 140 کارکتر فارسي است را ارسال مي کنيد در موبايل گيرنده در قالب يک پيام ديده مي شود حال آنکه با Kylix SMS در موبايل گيرنده در قالب 2 پيغام جدا ديده مي شود.
مي خواستم دوستان من را راهنمائي کنند که چگونه اين کار را بکنم که ارسال sms با Kylix SMS شبه به موبايل شود.
با تشکر فراوان

mohsen24000
سه شنبه 06 دی 1390, 16:25 عصر
باید مشخصه IsConcatenatedSMS را true قرار بدید تا مشکل حل بشه...

saber_ershadi
چهارشنبه 07 دی 1390, 12:44 عصر
تنها مشکل این کمپوننت همینه؟

Mahdi_S_T
چهارشنبه 07 دی 1390, 21:08 عصر
این کامپوننت مشکلی نداره و به خوبی فارسی را پشتیبانی میکنه و اکثر نرم افزارهای پیامک ، از این کامپوننت استفاده میکنند

h_mohamadi
پنج شنبه 08 دی 1390, 11:22 صبح
باید مشخصه IsConcatenatedSMS را true قرار بدید تا مشکل حل بشه...

از راهنمايي شما ممنونم ولي اين قابليتي که شما فرموده ايد خاصيت true ندارد و فقط جلوي آن يک عدد صفر است.
مي خواستم بدانم با قرار دادن آن به -1 اين خاصيت true مي شود؟؟
من اين خاصيت را به -1 تغير دادم ولي جواب نداد

Mahdi_S_T
پنج شنبه 08 دی 1390, 13:51 عصر
KylixSMS.IsConcatenatedSMS:=1;

mohsen24000
پنج شنبه 08 دی 1390, 14:30 عصر
معمولا 0 به معنی false و 1 به معنی true تفسیر میشه.
بنابراین مقدار را 1 قرار دهید.

mojtaheri
پنج شنبه 22 دی 1390, 14:04 عصر
این کامپوننت مشکل دریافت داره متنهای طولانی رو تکه تکه می کنه همچنین نا سایت سازنده رو هم داخل متن میذاره.فکر میکنم مشکل از کرکش اگه کسی کاملشو داره اینجا بذاره استفاده کنیم

Mahdi_S_T
جمعه 23 دی 1390, 16:37 عصر
این کامپوننت مشکل دریافت داره متنهای طولانی رو تکه تکه می کنه همچنین نا سایت سازنده رو هم داخل متن میذاره.فکر میکنم مشکل از کرکش اگه کسی کاملشو داره اینجا بذاره استفاده کنیم
باید خودت پیامک های رسیده را با کدنویسی به هم متصل کنید.و چون از نسخه تریال استفاده می کنی آخر پیامک آدرس سایت سازنده را درج میکنه

azygole
شنبه 20 اسفند 1390, 13:10 عصر
سلام.من با kylix يه مشكل دارم . ميشه كمكم كنيد يا اگه مطرح شده آدرسش رو بدين . وقتي با kylix اس ام اس مي فرستم بجاي يك بار چند بار اس ام اس رو مي فرسته و سرعت كامپيوتر به شدت مياد پائين . احتمالا سرعت به خاطر اين مياد پائين كه چند بار ارسال انجام ميشه . اما چرا چند بار ارسال ميشه ؟ ممنون ميشم كمكم كنيد

mohsen24000
شنبه 20 اسفند 1390, 13:43 عصر
بهتره کدهاتون رو اینجا قرار بدید تا دوستان بتونند بهتر مشکل رو بررسی کنند!

azygole
شنبه 20 اسفند 1390, 20:19 عصر
سلام.خیلی ممنون از پیگیریتون.کدهام همون کدهای demo خود kylix هست . اگه چیزی به نظرتون رسید لطفا راهنماییم کنید.

Mahdi_S_T
دوشنبه 22 اسفند 1390, 07:31 صبح
دوست من ، کدهای Demo مشکلی ندارد به احتمال زیاد شما تغییراتی در کدهای Demo داده اید و ایجاد حلقه شده است و برای همین است که هنگام ارسال سرعت کامپیوتر پایین میاد (هنگ میکنه) برای رفع مشکل باید از Thread استفاده کنی

tooti98
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 02:08 صبح
سلام
در مورد kylix باید بگم که این کامپوننت از لحاظ محافظت از خودش در مقابل کرک شدن به طرز فوق العاده حرفه ای طراحی شده.
و تمام دوستانی که از این کامپوننت استفاده میکنن بدونن که مشکلاتی (اعم از ارسال پیامک های بلند در چند پیامک و یا اضافه کردن آدرس سایت خودش به متن پیامک ها و ..)
همه و همه ناشی از استفاده دوستان از نسخه ی کرک شده هستش و اله غیر(یعنی شک نکنید:متعجب:).
وگرنه کار کردن باهاش خیلی راحت تر از این مشکلای پیش وپا افتادس!!

آیا نظر دوستان غیر از اینه:متفکر:

اگه کسی با نسخه ی اصلیش کار میکنه میتونم بهش کمک کنم .

Valadi
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 08:35 صبح
با سلام

در مورد kylix باید بگم که این کامپوننت از لحاظ محافظت از خودش در مقابل کرک شدن به طرز فوق العاده حرفه ای طراحی شده
این صحبت درستی نیست چون کرک همین کامپونت فقط 3 دقیقه طول میکشه کرک بشه یک تکس ساده اضافه کردن آدرس سایت خودش به متن پیامک ها در ریسمان های مختلف الکی و ....
خیلی ساده کار شده ضمنا سریالش و توی خود کامپونتش هست فقط باید وقت بگذارید
موفق و موید باشید

tooti98
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 20:03 عصر
با سلام

این صحبت درستی نیست چون کرک همین کامپونت فقط 3 دقیقه طول میکشه کرک بشه یک تکس ساده اضافه کردن آدرس سایت خودش به متن پیامک ها در ریسمان های مختلف الکی و ....

با این حساب دلیل بلوکه شدن(عملا اجرا نشدن) کدهایی که در رویداد NewDeliveryReport کامپوننت نوشته میشه،چی میتونه باشه؟
با تشکر

atrinsoft
پنج شنبه 03 مهر 1393, 20:08 عصر
من خاصیت IsConcatenatedSMS رو برابر با 1 قرار دادم اما دوباره تو قالب دوتا پیامک ارسال می شه

Mahdi_S_T
جمعه 04 مهر 1393, 16:48 عصر
احتمالا شما از نسخه Demo یا کرک شده استفاده می کنید. باید نسخه اصلی و کامل را تهیه کنید